Kategorie

Polski Ład

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Składka zdrowotna w 2022 r. - jaką składkę wprowadza Nowy Ład? O ile wzrośnie składka na ubezpieczenie zdrowotne w 2022 r.?
Emerytury w 2022 r. będą wyższe. Od 1 stycznia wchodzi w życie emerytura bez podatku z Polskiego Ładu. Ile emeryci zyskają w 2022 r.?
Kalkulator wynagrodzeń od umów o dzieło - czy Polski Ład wpłynie na wysokość wynagrodzenia netto w 2022 r.?
Podatki i składka zdrowotna - jakie zmiany wprowadza Polski Ład? Co zmieni się od 1 stycznia 2022 r.?
Kalkulator wynagrodzeń od umów zlecenie w 2022 r. - jak Polski Ład wpłynie na wysokość wynagrodzenia netto przy zleceniu?
Polski Ład - kalkulator wynagrodzeń pozwala obliczyć dla umowy o pracę wysokość pensji netto, zaliczki na podatek dochodowy oraz składki na ubezpieczenie społeczne w 2022 r.
Emerytura bez podatku - tabela z kwotą netto w 2021 r. i po zmianach w 2022 r. wskazuje, ile emeryt otrzyma na rękę po podwyżce.
Reforma rynku pracy w Polsce jest częścią Krajowego Planu Odbudowy. Jakie zmiany zakłada nowy model polityki zatrudnienia?
Ryczałtowa składka zdrowotna zostanie. Nowy Ład miał ją zlikwidować, jednak wprowadzono poprawki. Co się zmieni?
Składka zdrowotna a Nowy Ład - jaka zmiana w naliczaniu składki na ubezpieczenie zdrowotne została przewidziana od 2022 r.?
Składka zdrowotna w 2021 r. a działalność gospodarcza - ile wynosi wysokość składki zdrowotnej? Jak Nowy Ład wpłynie na wysokość składki zdrowotnej?
Nowy Ład - kalkulator wynagrodzeń w 2022 r. pozwala obliczyć wysokość wynagrodzeń dla umów o pracę. Jak Nowy Ład wpływa na wysokość płacy minimalnej w 2022 r.? Wyższa kwota wolna od podatku powoduje brak podatku przy minimalnym wynagrodzeniu za pracę. Ile wyniesie najniższa krajowa?
Nowy Ład a cudzoziemcy - dlaczego nie przewidziano poprawy ich sytuacji w Polsce? Co z pakietem instrumentów ułatwiających zatrudnianie cudzoziemców w branżach, w których brakuje pracowników?
Emerytury bez podatku do 2500 zł brutto - od kiedy mogą wejść w życie założenia Nowego Ładu?
Umowy cywilnoprawne - czy Polski Ład planuje ich likwidację?
Polski Ład czyli oskładkowanie wszystkich umów, elastyczna praca, praca zdalna, wyrównanie wynagrodzeń - co na to pracodawcy? Analiza założeń nowego ładu.
Nowy ład to też elastyczna praca dla rodziców. Rodzina to jeden z obszarów wymagających wsparcia. Polski Ład zakłada 3 formy ułatwień dla pracujących rodziców. Jakie?
Nowy Ład - jakie założenia zawiera Polski Ład? Które są korzystne, a które nie?
Polski Ład jest niekorzystny dla lepiej zarabiających. Jakie zmiany wprowadza? Czego brakuje?