reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu m.in. bezpieczeństwa i higieny pracy oraz świadczeń z ubezpieczenia społecznego.

ZUS I Oddział w Poznaniu zaprasza na bezpłatne szkolenie nt. "Świadczenia pieniężne z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa - zmiany wprowadzone od 1 stycznia 2010 r.". Szkolenie odbędzie się 7 października br. o godz. 10.00, w siedzibie I Oddziału ZUS w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 12, sala konferencyjna nr 219, II piętro. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt: uczestnictwo należy zgłaszać pisemnie, wysyłając zgłoszenie na adres e-mail: krysztofowicza@zus.pl lub telefonicznie pod numerem (61) 841 61 36.

Jak ZUS kontroluje chorych pracowników >>

ZUS II Oddział w Warszawie zaprasza w dniach 8-9 października br. na dwudniowe bezpłatne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców z województwa mazowieckiego, w szczególności do pracodawców małych i średnich firm oraz rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy, m.in. z sektorów:

  • budownictwa,
  • ochrony zdrowia,
  • transportu,
  • przetwórstwa przemysłowego.

Szkolenie ma na celu wskazanie pracodawcy jak należy zorganizować bezpieczne i higieniczne warunki pracy, które ułatwią zapobieganie wypadkom przy pracy i chorobom zawodowym. Na wykładach zostaną przekazane między innymi podstawowe informacje dotyczące ryzyka zawodowego, ergonomii, ochrony przeciwpożarowej, skutków ekonomicznych niewłaściwych warunków pracy, udzielania pierwszej pomocy oraz przedstawione będą wybrane zagadnienia prawa pracy. Przedstawiciel Oddziału ZUS w Warszawie poinformuje o obowiązkowych dokumentach ubezpieczeniowych oraz świadczeniach z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych. Szkolenie kończy się wydaniem zaświadczenia ważnego przez okres 5 lat.

Pracodawcy nie dbają o prawidłową organizację i wyposażenie stanowiska pracy >>

Kontakt: p. Bożena Grabek tel. (22) 714-21-88, p. Bożena Recz tel. (22) 714-21-09. Zgłoszenia przyjmowane są w godz. 8.00 - 15.00. Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie formularzy zgłoszeniowych faxem na nr (22) 714-26-38 lub na adres II Oddział ZUS w Warszawie, Wydział Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Daniela Wybrańczyk

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama