reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > XXV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy - 19 i 20 marca 2015 r.

XXV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy - 19 i 20 marca 2015 r.

Zapraszamy na XXV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy, który odbędzie się w dniach 19-20 marca 2015 r. w Gdańsku. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia są zmiany, kontrowersje i trudne przypadki, z jakimi działy HR będą musiały zmierzyć się w 2015 roku.

XXV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy – Prawo Pracy w 2015 roku- zmiany, kontrowersje, trudne przypadki – już w marcu w Gdańsku!

19 i 20 marca w Gdańsku odbędzie się XXV edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia są zmiany, kontrowersje i trudne przypadki, z jakimi działy HR  będą musiały zmierzyć się w 2015 roku. Kongres skierowany jest do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz zarządów firm.

Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się konferencja, podczas której poruszane będą zagadnienia takie jak:

  1. Umowy śmieciowe- mity, fakty. Planowane zmiany.
  2. Prawo pracy w 2015 r. – szanse i zagrożenia. Propozycje zmian przepisów.
  3. Elastyczny czas pracy w praktyce.
  4. Czy wyznaczenie Kadrowej do pełnienia roli i obowiązków ABI (administratora bezpieczeństwa informacji) to dobry pomysł?
  5. PIT 2015 – omówienie zmian w przepisach i najnowszego orzecznictwa.
  6. Elektroniczne systemy kontroli pracownika.

Będą one omawiane w kontekście funkcjonowania polskich firm, w oparciu o przykłady z codziennej praktyki.

Na konferencji zabiorą głos przedstawiciele Grupy Most Wanted!, a także zaproszeni eksperci, m.in. Piotr Ciborski ekspert prawa pracy z 20 letnim doświadczeniem, były pracownik Inspektoratu Pracy a także autor licznych książek i poradników prawa pracy, Piotr Glen- specjalista ds. ochrony danych osobowych i doświadczony Administrator Bezpieczeństwa Informacji czy Dominika Dragan Berestecka doradca podatkowy z ponad 14-letnim doświadczeniem zawodowym.

Drugiego dnia zapraszamy wszystkich uczestników na warsztat " Uwaga kontrola! Jak przygotować się do kontroli Państwowej Inspekcji Pracy- warsztaty praktyczne”. Piotr Ciborski, który poprowadzi szkolenie, przekaże min. praktyczne wskazówki oraz wyjaśni kto i kogo może kontrolować, jaki jest zakres uprawnień kontrolnych, jak przygotować się do kontroli i jaki jest jej przebieg.

Prowadzący to były pracownik były pracownik Inspektoratu Pracy a także autor licznych książek i poradników prawa pracy.

To wyjątkowe spotkanie rozpocznie się w czwartek 19 marca 2015 r. o godz. 9.00, w Hotelu Focus w Gdańsku. Organizatorem kongresu jest firma Grupa Most Wanted! Sp. z o.o., od 17 lat wspierająca  polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu, oraz doradztwa w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły kongresu oraz formularz zgłoszeniowy: www.kongresprawapracy.pl

reklama

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kredyt Inkaso S.A.

Nowoczesna windykacja

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama