REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Konferencja ”Intellectual Capital and Education 2014” 4-6 grudnia 2014 r.

Subskrybuj nas na Youtube

REKLAMA

REKLAMA

Zapraszamy serdecznie na konferencję ”Intellectual Capital and Education 2014”, która odbędzie się w dniach 4-6 grudnia 2014 r. W trakcie konferencji odbędą sesje panelowe, warsztaty, wystąpienia plenarne oraz debaty.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz ALI Polska zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji poświęconej współpracy nauki i biznesu, edukacji i kapitałowi intelektualnemu. Trzydniowa konferencja pt. ”Intellectual Capital and Education 2014” odbędzie się w dniach 4-6 grudnia 2014 r. w siedzibie Uczelni, ul. Stokłosy 3 w Warszawie.

REKLAMA

Każdy z trzech dni konferencji zostanie poświęcony innemu tematowi przewodniemu:

  • Dzień I – Współpraca nauki i biznesu,
  • Dzień II -  Edukacja, szkolenia i kapitał intelektualny w sektorze energetycznym,
  • Dzień III – Nowe media w edukacji (V edycja Konferencji: IZ2015 w ramach cyklu konferencji „Innowacyjne zarządzanie w oświacie” (iz.vistula.edu.pl)

Polecamy serwis: HRM

W trakcie konferencji odbędą sesje panelowe, warsztaty, wystąpienia plenarne oraz debaty.

Do udziału w konferencji zostali zaproszeni w charakterze prelegentów światowej klasy eksperci, m.in.:

Dalszy ciąg materiału pod wideo
  • Prof. John Green, odpowiedzialny za zarządzanie zasobami ludzkimi w University of Cambridge, kieruje The Snowball Project – partnerstwem 8 uczelni mającym na celu wypracowanie standardów pomiaru wyników działalności naukowej.
  • Colin Rose, znany na całym świecie ekspert od technik szybkiego uczenia się, doradca Rządu Brytyjskiego, członek The Royal Society of Arts.
  • Dr. Stéphan Vincent-Lancrin, Senior Analyst and Project Leader w OECD (Directorate for Education and Skills).
  • Dr. Susana Elena, a Scientific Fellow w the Knowledge for Growth Unit in the Institute for Prospective and Technological Studies (IPTS), a Joint Research Centre of the European Commission.
  • Dr. Klaus Schuch, Centre For Social Innovation, Wiedeń, Austria. Dyrektor the Austrian Platform for Research and Technology Policy Evaluation (fteval).
  • Prof. José M. Viedma, Doctor of Industrial Engineering, Professor of Strategic Management of Intangibles at U.P.C., Polytechnic University of Catalonia.

REKLAMA

Konferencja ma także wymiar naukowy. Zapraszamy do składania referatów naukowych (do 15 listopada 2014 roku).Tematyka zgłaszanych referatów jest bardzo szeroka. Dlatego też każdy dzień poświęcony jest innemu tematowi wiodącemu. Pierwszego dnia skoncentrujemy się na zagadnieniu współpracy nauki z biznesem i odpowiemy na pytanie – jak doskonalić współpracę z pożytkiem do obu stron. Drugiego dnia poszukamy wskazań, jak szkolić profesjonalistów dla firm sektora energetycznego. Trzeci dzień upłynie pod hasłem Nowoczesne technologie w edukacji – jak najlepiej je wykorzystać i jakich błędów się ustrzec” – zachęca prof. Fazlagić.

Zgłoszenia na konferencję pod adresem ic2014@vistula.edu.pl. Do udziału organizatorzy zapraszają badaczy i praktyków zarządzania w edukacji i zarządzania kapitałem intelektualnym, przedsiębiorców, szefów działów HR firm sektora energetycznego, ekspertów od transferu technologii. przedstawicieli instytucji oświatowych oraz nauczycieli.

Szczegółowe informacje na temat konferencji www.ic2014.vistula.edu.pl lub tel.: 22 45 72 300.

Organizatorem konferencji są Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz ALI Polska.

Zadaj pytanie na FORUM

Zapisz się na newsletter
Kodeks pracy, urlopy, wynagrodzenia, świadczenia pracownicze. Bądź na bieżąco ze zmianami z zakresu prawa pracy. Zapisz się na nasz newsletter.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code
Uprawnienia rodzicielskie - QUIZ
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
1/10
Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
nie ma takiej możliwości
3
6
9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
Następne

REKLAMA

Kadry
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Wyższe wynagrodzenia w budżetówce od 2026 r. Pracodawcy chcą większej podwyżki dla pracowników

Płaca minimalna w 2026 r. wzrośnie o 3%, ale w budżetówce podwyżka powinna być wyższa. Pracodawcy chcą wyższych wynagrodzeń w sferze budżetowej, aby jakość usług publicznych również rosła.

Nie będzie w tym roku niższego dodatku za pracę w nocy niż w lipcu

W lipcu 2025 r. mamy najniższy dodatek za pracę w nocy. Taka sama kwota będzie obowiązywała w październiku. To miesiące z największą liczbą godzin pracy. Ile wynosi dodatek nocny w tym miesiącu?

Opieka nad małym dzieckiem podczas pracy zdalnej. Co z kontrolą pracodawcy?

Jak pracodawca może skontrolować pracę zdalną pracownika, który w czasie godzin pracy sprawuje bezpośrednią opiekę nad małoletnim dzieckiem (do 4. roku życia), szczególnie gdy dziecko nie ma zapewnionej w tym czasie opieki przez inną osobę (np. nianię, innego członka rodziny, żłobek, przedszkole)?

PPK: od jakiej kwoty nalicza się wpłaty? Czy wczasy pod gruszą, świadczenia urlopowe, nagroda jubileuszowa i zasiłki liczą się do podstawy wymiaru wpłat?

Od jakiej kwoty liczy się wpłaty na PPK? Nie od każdego świadczenia na rzecz uczestnika PPK należy naliczać wpłaty do PPK. To, czy dane świadczenie stanowi podstawę wpłat do PPK, zależy od tego, czy jest ono podstawą wymiaru składek na ubezpieczenia emerytalne i rentowe. Co z wczasami pod gruszą, świadczeniem urlopowym, nagrodą jubileuszową, zasiłkami i urlopem wychowawczym?

REKLAMA

Odmowa renty wdowiej: 7 powodów odmowy renty wdowiej przez ZUS

Otrzymałaś odmowę przyznania renty wdowiej przez ZUS? Sprawdź, jakie są najczęstsze powody niepozwalające na wypłatę nowego świadczenia. Jeśli nie zgadzasz się z rozstrzygnięciem Zakładu, możesz odwołać się do sądu.

Czy jesteśmy gotowi na skrócony tydzień pracy? Jak go sobie wyobrażamy?

Jak sobie wyobrażamy skrócony tydzień pracy? Mniej godzin, ale pięć dni w tygodniu? Więcej godzin i dodatkowy dzień wolny? Ale kiedy, w poniedziałek czy piątek, a może środę? Badacze z Uniwersytetu SWPS przyjrzeli się wyobrażeniom.

Renta wdowia - kiedy pierwsze wypłaty? Terminy wypłat ZUS w lipcu i sierpniu

Renta wdowia pozwala na łączenie dwóch świadczeń renty rodzinnej po zmarłym małżonku i świadczenia emerytalno-rentowego. Lipiec to termin pierwszych wypłat renty wdowiej. Kiedy dokładnie ZUS wypłaci świadczenie w lipcu i sierpniu 2025 r.?

Podwyżek w samorządzie ciąg dalszy. Z wyrównaniem od 1 lipca 2025 r. nowe maksymalne stawki wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego [projekt]

Podwyżek w samorządzie ciąg dalszy. Wielce prawdopodobne, że tak. Bo ma dojść do dostosowania poziomu maksymalnych stawek wynagrodzenia zasadniczego oraz dodatku funkcyjnego do zmienionej kwoty bazowej, wynikającej z ustawy budżetowej na rok 2025. Zatem z wyrównaniem od 1 lipca 2025 r. mają obowiązywać nowe maksymalne stawki wynagrodzenia zasadniczego i dodatku funkcyjnego w samorządzie.

REKLAMA

PIP: 350 tysięcy bezpłatnych porad rocznie dla pracodawców. Inspekcja pracy nie tylko kontroluje, ale i pomaga

Działalność PIP to nie tylko kontrole, ale i bezpłatne porady prawne dla pracodawców. Inspekcja pracy wydaje 350 tysięcy porad rocznie, które skierowane są wprost do osób zatrudniających pracowników. Warto korzystać z pomocy PIP.

Gdzie chcą pracować Polacy? Ranking 2025: wymarzonym miejscem pracy branża motoryzacyjna. Bije na głowę IT

Gdzie w 2025 roku chcą pracować Polacy? Oto ranking branż. Okazuje się, że wymarzonym miejscem pracy jest branża motoryzacyjna. Bije na głowę IT. Czym kierują się pracownicy przy wyborze branży, w której podejmują pracę?

REKLAMA