reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Koronawirus a prawo pracy - bezpłatne webinarium

Koronawirus a prawo pracy - bezpłatne webinarium

INFOR PL zaprasza na bezpłatne webinarium „Koronawirus a prawo pracy” z udziałem znakomitego eksperta z zakresu prawa pracy, Piotra Wojciechowskiego.

🔔 Osoby, które zarejestrowały się na webinarium otrzymają mailing z linkiem do retransmisji + materiały szkoleniowe

Osoby, które się nie zarejestrowały, mogą szkolenie obejrzeć dzisiaj do końca dnia na naszym facebook.com/inforpl

➡️ Retransmisja będzie dostępna wyłącznie na platformie INFORAKADEMIA (oraz w wybranych produktach INFORLEX, które w swoich zasobach posiadają INFORAKADEMIĘ) Zachęcamy do skorzystania z obecnej promocji >> http://sklep.infor.pl/inforakademia---6-modulow-w-cenie-jed…

Zapraszamy na kolejne nasze spotkania w ramach cyklu webinariów „Koronawirus a prawo pracy”. Po weekendzie wszystkie informacje zostaną podane na www.inforakademia.pl A już teraz zapraszamy na http://sklep.infor.pl/koronawirus/ gdzie prezentujemy kompleksową ofertę INFOR PL na temat Koronawirusa.

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, na szczególnie aktualny temat tj. praw i obowiązków pracownika i pracodawcy w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem koronawirusem COVID 19. Uczestnicy webinarium dowiedzą się o zasadach postępowania w tym okresie ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i higieny, zasad wysyłania pracowników w delegacje służbowe oraz rekomendowanych metod zarządzania czasem pracy i urlopami wypoczynkowymi.

Grupa INFOR PL zaprasza na bezpłatne webinarium „Koronawirus a prawo pracy” z udziałem znakomitego eksperta z zakresu prawa pracy, Piotra Wojciechowskiego

️ Webinarium odbędzie się w terminie: 20 marca br. (piątek), w godz. 10:00 - 11:00

Osoby, które zapisały się na webinarium z datą transmisji 17 marca br., w dniu dzisiejszym otrzymały maila z nowym linkiem, pod którym odbędzie się szkolenie już w najbliższy piątek (20 marca br., w godz. 10:00 – 11:00). Pozostałych Państwa, zainteresowanych wzięciem udziału w webinarium, zapraszamy do rejestracji pod adresem https://promocje.infor.pl/inforakademia/20200318-koronawirus-a-prawo-pracy/
 

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, na szczególnie aktualny temat, tj. praw i obowiązków pracownika i pracodawcy w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem koronawirusem COVID 19. Uczestnicy webinarium dowiedzą się o zasadach postępowania w tym okresie ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i higieny, zasad wysyłania pracowników w delegacje służbowe oraz rekomendowanych metod zarządzania czasem pracy i urlopami wypoczynkowymi.

️ Zapisz się https://promocje.infor.pl/inforakademia/20200318-koronawirus-a-prawo-pracy/

🔔 Program webinarium "Koronawirus a prawo pracy":

1. Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem.

2. Delegacje służbowe w okresie kwarantanny.

3. Przymusowa weryfikacja stanu zdrowia pracownika - zasady postępowania.

4. Urlopy wypoczynkowe - szczególne zasady udzielania.

5. Czas pracy z formułą pracy zdalnej - skuteczne metody zarządzania czasem pracy w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem wirusowym.

Wykorzystamy też najczęściej zadawane pytania oraz odpowiemy na wątpliwości uczestników webinarium.

️ Zapisz się https://promocje.infor.pl/inforakademia/20200318-koronawirus-a-prawo-pracy/

Prowadzący:

Piotr Wojciechowski
Ekspert Inforakademia.pl, adwokat, ekspert prawa pracy, publicysta. Były Wicedyrektor Departamentu Prawnego w Głównym Inspektoracie Pracy. W latach 1998-2001 pracował w charakterze specjalisty w Departamencie Prawa Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W ramach prac ministerialnych zajmował się sporządzaniem opinii prawnych, brał udział w pracach nad projektami legislacyjnymi, pisał ekspertyzy na potrzeby Komisji Trójstronnej oraz Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy.

️ Zapisz się https://promocje.infor.pl/inforakademia/20200318-koronawirus-a-prawo-pracy/

Korzyści dla uczestników webinarium:

Osoby uczestniczące w webinarium mają możliwość zadawania pytań.

Materiał szkoleniowy będzie można pobrać w trakcie trwania webinarium.

Szczegóły organizacyjne:

Webinarium rozpoczyna się 20 marca 2020 r. o godz. 10.00 i zakończy się o godz. 11.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Webinarium jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie.

️ Osoby, które zapiszą się na webinarium, dzień przed szkoleniem, otrzymają w mailu link, pod którym odbędzie się transmisja webinarium. Ponowne przypomnienie mailowe, przyjdzie w dniu webinarium, na godzinę przed startem transmisji.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt na bok@infor.pl

W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość. Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

Organizatorem webinarium jest INFORAKADEMIA - platforma z certyfikowanymi szkoleniami on-line, które odbędziesz bezpiecznie w domu. Zdobądź nowe umiejętności bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z promocji INFORAKADEMII - 6 modułów w cenie JEDNEGO http://sklep.infor.pl/inforakademia---6-modulow-w-cenie-jednego.html

reklama

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

Artykuł Partnerski

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

JP Business Law Firm

obsługa prawna biznesu

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama