REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Koronawirus a prawo pracy - bezpłatne webinarium

REKLAMA

INFOR PL zaprasza na bezpłatne webinarium „Koronawirus a prawo pracy” z udziałem znakomitego eksperta z zakresu prawa pracy, Piotra Wojciechowskiego.

🔔 Osoby, które zarejestrowały się na webinarium otrzymają mailing z linkiem do retransmisji + materiały szkoleniowe

Osoby, które się nie zarejestrowały, mogą szkolenie obejrzeć dzisiaj do końca dnia na naszym facebook.com/inforpl

➡️ Retransmisja będzie dostępna wyłącznie na platformie INFORAKADEMIA (oraz w wybranych produktach INFORLEX, które w swoich zasobach posiadają INFORAKADEMIĘ) Zachęcamy do skorzystania z obecnej promocji >> http://sklep.infor.pl/inforakademia---6-modulow-w-cenie-jed…

Zapraszamy na kolejne nasze spotkania w ramach cyklu webinariów „Koronawirus a prawo pracy”. Po weekendzie wszystkie informacje zostaną podane na www.inforakademia.pl A już teraz zapraszamy na http://sklep.infor.pl/koronawirus/ gdzie prezentujemy kompleksową ofertę INFOR PL na temat Koronawirusa.

REKLAMA

Autopromocja

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, na szczególnie aktualny temat tj. praw i obowiązków pracownika i pracodawcy w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem koronawirusem COVID 19. Uczestnicy webinarium dowiedzą się o zasadach postępowania w tym okresie ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i higieny, zasad wysyłania pracowników w delegacje służbowe oraz rekomendowanych metod zarządzania czasem pracy i urlopami wypoczynkowymi.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Grupa INFOR PL zaprasza na bezpłatne webinarium „Koronawirus a prawo pracy” z udziałem znakomitego eksperta z zakresu prawa pracy, Piotra Wojciechowskiego

️ Webinarium odbędzie się w terminie: 20 marca br. (piątek), w godz. 10:00 - 11:00

Osoby, które zapisały się na webinarium z datą transmisji 17 marca br., w dniu dzisiejszym otrzymały maila z nowym linkiem, pod którym odbędzie się szkolenie już w najbliższy piątek (20 marca br., w godz. 10:00 – 11:00). Pozostałych Państwa, zainteresowanych wzięciem udziału w webinarium, zapraszamy do rejestracji pod adresem https://promocje.infor.pl/inforakademia/20200318-koronawirus-a-prawo-pracy/
 

Zapraszamy na bezpłatne webinarium, na szczególnie aktualny temat, tj. praw i obowiązków pracownika i pracodawcy w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem koronawirusem COVID 19. Uczestnicy webinarium dowiedzą się o zasadach postępowania w tym okresie ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa i higieny, zasad wysyłania pracowników w delegacje służbowe oraz rekomendowanych metod zarządzania czasem pracy i urlopami wypoczynkowymi.

️ Zapisz się https://promocje.infor.pl/inforakademia/20200318-koronawirus-a-prawo-pracy/

🔔 Program webinarium "Koronawirus a prawo pracy":

1. Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem.

2. Delegacje służbowe w okresie kwarantanny.

3. Przymusowa weryfikacja stanu zdrowia pracownika - zasady postępowania.

4. Urlopy wypoczynkowe - szczególne zasady udzielania.

5. Czas pracy z formułą pracy zdalnej - skuteczne metody zarządzania czasem pracy w okresie wzmożonego zagrożenia zakażeniem wirusowym.

Wykorzystamy też najczęściej zadawane pytania oraz odpowiemy na wątpliwości uczestników webinarium.

️ Zapisz się https://promocje.infor.pl/inforakademia/20200318-koronawirus-a-prawo-pracy/

Prowadzący:

Piotr Wojciechowski
Ekspert Inforakademia.pl, adwokat, ekspert prawa pracy, publicysta. Były Wicedyrektor Departamentu Prawnego w Głównym Inspektoracie Pracy. W latach 1998-2001 pracował w charakterze specjalisty w Departamencie Prawa Pracy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. W ramach prac ministerialnych zajmował się sporządzaniem opinii prawnych, brał udział w pracach nad projektami legislacyjnymi, pisał ekspertyzy na potrzeby Komisji Trójstronnej oraz Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy.

️ Zapisz się https://promocje.infor.pl/inforakademia/20200318-koronawirus-a-prawo-pracy/

Korzyści dla uczestników webinarium:

Osoby uczestniczące w webinarium mają możliwość zadawania pytań.

Materiał szkoleniowy będzie można pobrać w trakcie trwania webinarium.

Szczegóły organizacyjne:

REKLAMA

Webinarium rozpoczyna się 20 marca 2020 r. o godz. 10.00 i zakończy się o godz. 11.00. Będzie złożone z dwóch części: wykładowej i sesji pytań. Webinarium jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie.

️ Osoby, które zapiszą się na webinarium, dzień przed szkoleniem, otrzymają w mailu link, pod którym odbędzie się transmisja webinarium. Ponowne przypomnienie mailowe, przyjdzie w dniu webinarium, na godzinę przed startem transmisji.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, prosimy o kontakt na bok@infor.pl

W trakcie trwania webinarium jest możliwość zadawania pytań, które są zgodne z tematem webinarium i nie wymagają, konsultacji, wyliczeń oraz sprawdzenia rejestrów. Podczas sesji pytań Ekspert odpowie na jak największą ich ilość. Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 1.4GHz Intel® Pentium® 4 i wyżej. Pamięć operacyjna RAM 512MB (1GB zalecane) dla Windows 7 lub Windows 8. System Operacyjny WIN98, WIN2000, WIN XP, WIN XP PRO i inne systemy operacyjne. Microsoft Internet Explorer 8 lub nowszy; Windows Edge browser; Mozilla Firefox; Google Chrome. Adobe® Flash® Player 13.0+ Video PC: karta graficzna min. 8 MB pamięci. Dźwięk PC: karta dźwiękowa. Łącze Internetowe 512Kbps (zalecane połączenie przewodowe).

Organizatorem webinarium jest INFORAKADEMIA - platforma z certyfikowanymi szkoleniami on-line, które odbędziesz bezpiecznie w domu. Zdobądź nowe umiejętności bez wychodzenia z domu. Skorzystaj z promocji INFORAKADEMII - 6 modułów w cenie JEDNEGO http://sklep.infor.pl/inforakademia---6-modulow-w-cenie-jednego.html

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Uprawnienia rodzicielskie
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
1/10
Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
nie ma takiej możliwości
3
6
9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
Następne
Kadry
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Dodatek za pracę w porze nocnej po 1 lipca 2024

1 lipca 2024 r. zmianie uległa wysokość minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz wysokość minimalnej stawki godzinowej. Od 1 lipca 2024 r. minimalne wynagrodzenie za pracę wynosi 4300 zł brutto. W związku z podwyższeniem wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę, zmianie uległa także wysokość dodatku za pracę w porze nocnej.

Świadectwo pracy [treść świadectwa pracy, załączane informacje, termin wydania]

Świadectwo pracy potwierdza zakończone zatrudnienie. Dokument ten pracodawca wydaje pracownikowi w dniu zakończenia stosunku pracy. Razem ze świadectwem pracy pracodawca przekazuje też informacje dotyczące dokumentacji pracowniczej.

Kto jest chroniony przed zwolnieniem? 5 przypadków

Kto jest chroniony przed zwolnieniem w formie wypowiedzenia umowy o pracę? Oto 5 szczególnych przypadków przewidzianych w Kodeksie pracy. Przepisy te zapewniają stabilność zatrudnienia i ochronę przed niesprawiedliwym traktowaniem.

Co najbardziej motywuje pracowników? Czego pracownik wymaga od szefa?

Oczywiste jest, że najbardziej motywują pracowników pieniądze. Co jest drugim w kolejności najlepszym motywatorem? Wyniki różnią się w zależności od pokolenia pracowników i stanowiska. Na czym zależy młodszym, a na czym starszym pracownikom? Czego pracownik wymaga od szefa? Okazuje się, że ważne jest, aby przełożony potrafił przyznać się do błędu i by stosował wobec wszystkich równe zasady. 

REKLAMA

Konfederacja Lewiatan: Trzeba zmienić sposób ustalania minimalnego wynagrodzenia za pracę

Konieczne jest większe powiązanie wynagrodzenia minimalnego z aktualną lub prognozowaną sytuacją gospodarczą. Mogłoby się to odbywać poprzez zmniejszenie roli rządu w tym procesie.

Czterodniowy tydzień pracy: Kodeks pracy już umożliwia pracę na cały etat przez 4 dni w tygodniu

W przestrzeni medialnej trwa debata nad skróceniem tygodnia pracy do czterech dni w tygodniu. Resort rodziny analizuje możliwość skrócenia czasu pracy do 4 dni, bądź 35 godzin. Przy tej okazji warto przypomnieć, że kodeks pracy umożliwia taką pracę.

Główny Inspektor Pracy: Praca zdalna może wpływać na wydajność pracowników

Do Państwowej Inspekcji Pracy nie wpływa wiele skarg w związku z pracą zdalną. Zdaniem Głównego Inspektora Pracy, w praktyce najlepiej sprawdza się praca zdalna okazjonalna. Praca zdalna może wpływać na wzrost wydajności pracowników.

ZUS: ponad 1,1 mln cudzoziemców (w tym 771 tys. obywateli Ukrainy) płaci polskie składki na ubezpieczenia społeczne

Na koniec czerwca 2024 roku do ubezpieczeń społecznych w ZUS było zgłoszonych 1 mln 160 tys. cudzoziemców. W ciągu miesiąca przybyło ich blisko 10 tys. a od 2008 roku ponad 1 mln 140 tys. Takie dane podał 24 lipca 2024 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

REKLAMA

Awaria uniemożliwiająca wykonywanie pracy, a wynagrodzenie pracownika

Awaria w miejscu pracy może skutecznie uniemożliwić wykonywanie obowiązków zawodowych, stając się poważnym problemem zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Niespodziewane problemy techniczne, takie jak przerwy w dostawie prądu, awarie sprzętu komputerowego, czy problemy z infrastrukturą, mogą prowadzić do przestojów i zakłóceń w normalnym funkcjonowaniu firmy. W artykule omówimy, jakie prawa przysługują pracownikom w przypadku wystąpienia awarii i jakie obowiązki mają pracodawcy w takich sytuacjach.

Jakie prawa ma pracownik niepełnosprawny?

Pracownikom niepełnosprawnym przysługują dodatkowe uprawnienia w miejscu pracy. Uprawnienia te przysługują od dnia złożenia pracodawcy orzeczenia o niepełnosprawności.

REKLAMA