REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Komunikacja wewnętrzna a budowanie marki pracodawcy - 5. Forum Employer Branding

Subskrybuj nas na Youtube
5. Forum Employer Branding
5. Forum Employer Branding

REKLAMA

REKLAMA

Pod takim hasłem już 21.10.2015 roku w Warszawie odbędzie się 5. Forum Employer Branding – całodniowe spotkanie poświęcone kwestiom budowania marki pracodawcy. Zaproszeni prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami, opowiedzą jak budują system komunikacji we własnych organizacjach. Patronat medialny nad konferencją objął portal Infor.pl.

Inicjatorem i organizatorem Forum jest KALITERO, firma doradcza zajmująca się budowaniem marek. Program całodniowego spotkania wypełnią prezentacje przygotowane przez przedstawicieli wiodących organizacji takich jak: AMBRA, DB Schenker Logistics, Future Processing, K2, Kongsberg Automative, SAS Institute, które przedstawią najlepsze praktyki związane z obszarem komunikacji wewnętrznej. W drugiej części spotkania odbędzie się debata oksfordzka z udziałem zaproszonych gości.

REKLAMA

Coraz więcej organizacji inicjuje działania employer brandingowe, których celem jest zbudowanie silnych marek pracodawców. W praktyce okazuje się, że podstawowym zadaniem dla pracodawców jest stworzenie systemu komunikacji wewnętrznej, który pozwoli na przekazywanie informacji w obie strony, między zarządem a pracowniami. Tylko szybko i sprawnie działający system komunikacji wewnętrznej, oparty na głównych wartościach firmowych wspiera rozwój organizacji, a tym samym przyczynia się do wzrostu zaangażowania pracowników, którzy lepiej identyfikują się ze swoim pracodawcą. Nie jest to zadanie łatwe, wiele zależy od postawy kluczowych osób kierujących firmą.

Zaproszeni prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami, opowiedzą jak budują system komunikacji we własnych organizacjach.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

REKLAMA

Robert Ogór – prezes firmy AMBRA SA podzieli się refleksją czemu służy komunikacja w firmie. Dagmara Głowacka – globalny dyrektor logistyki, odpowiadająca za koordynację produkcji części samochodowych w 7 oddziałach firmy Kongsberg Automative na świecie opowie o autorskim programie budowania efektywnej komunikacji z podwładnymi opartym na coachingu i mentoringu.

Reprezentujące firmę nowych technologii Future Processing - Ewa Kieczka i Marta Zwolińska – opowiedzą o tym jak wspierać rozwój firmy poprzez komunikację wewnętrzną. O tym jak komunikacja wewnętrzna wspiera wewnętrzne działania CSR-owe firmy opowie Monika Pachniak- Radzińska – dyrektor rozwoju biznesu w DB Schenker Logistics. Joanna Pietrusińska – senior HR manager w SAS Institute skupi się na komunikacji menedżerów oraz na tym, jak ona wpływa na kształtowanie energii zespołów. Izabella Mikołajczyk – dyrektor HR w firmie K2, najszybciej rozwijającej się firmie na rynku mediów i reklamy, opowie o tym jak zadbać o spójność komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Ponadto Julita Dąbrowska z Kalitero i Marcin Łączyński z MTResearch zaprezentują wyniki badania na temat czego oczekują pracownicy w zakresie komunikacji wewnętrznej.

W drugiej części spotkania odbędzie się debata oksfordzka moderowana przez doświadczoną dziennikarkę Patrycję Michońską-Dynek. W debacie wezmą udział: Magdalena Warzybok - przedstawicielka firmy badawczej AON Hewitt oraz prof. Czesław Szmidt z ALK< jako przedstawiciel świata nauki.

Forum objęte jest patronatem: Personel Plus, Personel i Zarządzanie, markapracodawcy.pl, Radio Plus Warszawa, hrpolska.pl, pracujwlogistyce.pl, magazyn Benefit, praca.pl, wizerunek-pracodawcy.com.pl. Honorowy patronat: PSZK.

Sponsorzy: AMBRA SA i DB Schenker Logistics.

Więcej informacji na: www.forumemployerbranding.pl

Informacje dodatkowe: Julita Dąbrowska, tel. 501.597.504. kalitero@kalitero.com.pl

Zapisz się na newsletter
Kodeks pracy, urlopy, wynagrodzenia, świadczenia pracownicze. Bądź na bieżąco ze zmianami z zakresu prawa pracy. Zapisz się na nasz newsletter.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code
Uprawnienia rodzicielskie - QUIZ
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
1/10
Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
nie ma takiej możliwości
3
6
9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
Następne

REKLAMA

Kadry
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Zmiany w przepisach BHP od 2026 czy 2027 roku? Temperatury progowe i czasowe wstrzymanie pracy

Będą zmiany w przepisach BHP. Dotyczą pracy w wysokich temperaturach. Wprowadza się temperatury progowe, po przekroczeniu których pracodawca ma obowiązek wprowadzenia działań ograniczających obciążenie cieplne, np. krótszy czas pracy, przerwy w pracy czy praca zdalna. Przy najwyższych temperaturach praca zostanie czasowo wstrzymana.

Przy jakich temperaturach pracodawca zapewnia wodę i napoje? Czy w pracy musi być klimatyzacja?

Praca w wysokich temperaturach jest szczególnie uciążliwa, a nawet może zagrażać zdrowiu i życiu pracowników. Przy jakich temperaturach pracodawca zapewnia wodę i napoje? Czy w pracy musi być klimatyzacja? Poznaj aktualnie obowiązujące przepisy BHP.

Sprzedaż w 2030 r. czyli kompetencje przyszłości. Jaki musi być handlowiec za 5 lat?

Sprzedaż dynamicznie się zmienia. Bywa, że klient kończy rozmowę z handlowcem w środku ofertowej formułki. Dziś, a jeszcze bardziej za 5 lat, klienci potrzebują rozmowy, zrozumienia, uważnego słuchania i pomocy. Coraz ważniejsza jest uczciwość i działanie zgodnie z wartościami. O czym dziś musi wiedzieć handlowiec, aby w 2030 r. posiadał wszystkie wymagane kompetencje?

Przeniesienie pracownika do innego działu. Co z wypowiedzeniem zmieniającym i odprawą?

W praktyce może się zdarzyć, iż pracodawca przenosi pracownika do innego działu, aby uniknąć zwolnień. Jak dokonać tego zgodnie z prawem? Kiedy nie jest potrzebne wypowiedzenie zmieniające? Czy przenoszonemu pracownikowi trzeba wypłacić odprawę?

REKLAMA

Ekstremalne temperatury zmniejszają wydajność pracy

Z powodu upałów w Chinach, Hiszpanii, Włoszech i Grecji PKB może spaść o blisko 1 pkt proc. - wynika z raportów ekspertów Allianz Trade. Ekstremalne temperatury maja duży wpływ na wydajność pracy.

Realia pracy tymczasowej. Co liczy się dziś dla firm i kandydatów? [Badanie]

Na rynku pracy, gdzie coraz trudniej o trwałość i przewidywalność, głos pracowników oraz pracodawców staje się jednym z najczulszych barometrów zmian. Job Impulse co roku bada poziom satysfakcji obu tych grup. Najnowsze wyniki wskazują, że oczekiwania wobec agencji dynamicznie rosną: firmy domagają się sprawnych, natychmiastowych rekrutacji, ale przy zachowaniu wysokiej jakości procesów i maksymalnym ograniczeniu rotacji. Z kolei pracownicy tymczasowi coraz wyraźniej sygnalizują potrzebę stabilności, poszerzania systemu benefitów, a także obsługi formalności online.

Lipiec 2025 – dni wolne, godziny pracy

Lipiec 2025 – dni wolne od pracy i godziny pracy. To najbardziej zapracowany miesiąc w roku. Jaki jest wymiar czasu pracy w lipcu? Czy kalendarz dni wolnych od pracy przewiduje święta w tym miesiącu?

Zmiany w umowach o pracę: dodatkowe koszty dla pracodawcy bo część umów musi przejść przez tłumacza przysięgłego

W III kwartale 2025 r. obowiązują już cztery istotne i nowe ustawy w obszarze prawa pracy. Przyglądamy się jednej z nich w zakresie zmian w zatrudnieniu jakie weszły na skutek tych nowych regulacji. Chodzi o istotną instytucję bo o umowę o pracę! To dokument, który ma kluczowe znaczenie dla stosunku pracy. Zmiany, które zaszły w umowach o pracę są naprawdę znaczące i co gorsza generują koszty dla pracodawców. Pocieszające jest jednak to, że zmiany dotyczą tylko wybranych grup pracowników, nie wszystkich zatrudnionych osób.

REKLAMA

Wyzwania dla pracodawców w zakresie wynagrodzeń. Zmiany pomogą zmniejszyć rotację pracowników

Połowa polskich pracowników uważa, że zarabia za mało. To powód dużej rotacji pracowników. Jakie wyzwania stoją przed pracodawcami? Co muszą zmienić, aby zmniejszyć rotację w firmie?

Raz w roku 14 dni z rzędu urlopu wypoczynkowego? Czy to obowiązek pracownika?

Czy pracownik musi raz w roku kalendarzowym wykorzystać 14 dni urlopu wypoczynkowego z rzędu? Zgodnie z art. 162 Kodeksu pracy na wniosek pracownika urlop może być podzielony na części, ale co najmniej jedna część wypoczynku powinna trwać nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych.

REKLAMA