| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Haerowy certyfikat

Haerowy certyfikat

Gdzie studiować zarządzanie zasobami ludzkimi? To pytanie, które pojawia się m.in. na różnych portalach i forach internetowych. Na co zwracać uwagę przed podjęciem decyzji?

Czesław Zając

● Celem studiów podyplomowych z zarządzania zasobami ludzkimi jest przygotowanie profesjonalistów w zakresie nowoczesnego zarządzania kadrami. Słuchacze zdobywają specjalistyczną wiedzę na temat kierowania personelem, a także praktyczne umiejętności interdyscyplinarne niezbędne w pracy zawodowej w działach HR. Ze względu na złożoność tematyki zarządzania personelem program studiów podyplomowych na tym kierunku musi być zróżnicowany i obejmować zarówno wiedzę, jak i informacje praktyczne z różnych dziedzin – od psychologii, poprzez coaching i techniki negocjacyjne, aż do rekrutacji pracowników.

● Na studiach podyplomowych z zarządzania zasobami ludzkimi, podobnie jak na innych kierunkach, stawiamy na aktywną formę zajęć. W ramach programu studiów prowadzone są warsztaty i treningi, dzięki którym słuchacze kształtują swoje umiejętności niezbędne w pracy z ludźmi. Na zajęciach realizowane są też gry biznesowe, które wymagają od uczestników aktywnej postawy, przedsiębiorczości i asertywności oraz prowadzenia rozmów w warunkach konfliktu interesów.

● Podyplomowe studia zarządzania zasobami ludzkimi są przeznaczone dla pracowników branży HR, kadry menedżerskiej, właścicieli firm, kadry kierowniczej wyższego i średniego szczebla, pracowników działów kadr, a także doradców personalnych, psychologów pracy oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką.

● Studia z zarządzania zasobami ludzkimi to jeden z najdłużej oferowanych kierunków studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Od początku ich utworzenia cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem kandydatów. Jak się wydaje, przyczyną popularności tego kierunku jest świadomość roli skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi w firmie. Dobrze zmotywowany, lojalny zespół efektywniej przyczynia się do realizacji celów biznesowych i budowania trwałej przewagi konkurencyjnej.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

REWOLUCJA W EMERYTURACH

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Radcy Prawnego FORTUNA

Kompleksowa obsługa prawna firm

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK