| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Haerowy certyfikat

Haerowy certyfikat

Gdzie studiować zarządzanie zasobami ludzkimi? To pytanie, które pojawia się m.in. na różnych portalach i forach internetowych. Na co zwracać uwagę przed podjęciem decyzji?

Czesław Zając

● Celem studiów podyplomowych z zarządzania zasobami ludzkimi jest przygotowanie profesjonalistów w zakresie nowoczesnego zarządzania kadrami. Słuchacze zdobywają specjalistyczną wiedzę na temat kierowania personelem, a także praktyczne umiejętności interdyscyplinarne niezbędne w pracy zawodowej w działach HR. Ze względu na złożoność tematyki zarządzania personelem program studiów podyplomowych na tym kierunku musi być zróżnicowany i obejmować zarówno wiedzę, jak i informacje praktyczne z różnych dziedzin – od psychologii, poprzez coaching i techniki negocjacyjne, aż do rekrutacji pracowników.

● Na studiach podyplomowych z zarządzania zasobami ludzkimi, podobnie jak na innych kierunkach, stawiamy na aktywną formę zajęć. W ramach programu studiów prowadzone są warsztaty i treningi, dzięki którym słuchacze kształtują swoje umiejętności niezbędne w pracy z ludźmi. Na zajęciach realizowane są też gry biznesowe, które wymagają od uczestników aktywnej postawy, przedsiębiorczości i asertywności oraz prowadzenia rozmów w warunkach konfliktu interesów.

● Podyplomowe studia zarządzania zasobami ludzkimi są przeznaczone dla pracowników branży HR, kadry menedżerskiej, właścicieli firm, kadry kierowniczej wyższego i średniego szczebla, pracowników działów kadr, a także doradców personalnych, psychologów pracy oraz wszystkich osób zainteresowanych tą tematyką.

● Studia z zarządzania zasobami ludzkimi to jeden z najdłużej oferowanych kierunków studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Od początku ich utworzenia cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem kandydatów. Jak się wydaje, przyczyną popularności tego kierunku jest świadomość roli skutecznego zarządzania zasobami ludzkimi w firmie. Dobrze zmotywowany, lojalny zespół efektywniej przyczynia się do realizacji celów biznesowych i budowania trwałej przewagi konkurencyjnej.

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Forum Doradców Podatkowych

Praktyczne publikacje dla przedsiębiorców, księgowych, doradców podatkowych i kandydatów na doradców podatkowych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK