REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Konferencja "Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu. Przywództwo 3.0"

Konferencja „Przyszłość HR-u z perspektywy nauki i biznesu. Przywództwo 3.0”
Konferencja „Przyszłość HR-u z perspektywy nauki i biznesu. Przywództwo 3.0”

REKLAMA

REKLAMA

Zapraszamy na konferencję naukową "Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu. Przywództwo 3.0", która odbędzie się 15 listopada 2018 roku w Warszawie. W trakcie konferencji eksperci i praktycy z największych firm i organizacji w Polsce będą omawiać najnowsze trendy w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim oraz konkretne rozwiązania wspierające rozwój biznesu. Patronat nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Organizator: Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

Autopromocja

Czy jesteśmy gotowi na osiąganie celów biznesowych dzięki zadowoleniu pracowników? Jak zespoły składające się z baby boomers, millenialsów, reprezentantów pokoleń X i Z zmienią funkcjonowanie firm? Jak radzić sobie z analogowymi kryzysami w cyfrowym świecie?

W trakcie konferencji „Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu” organizowanej przez Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną (dawniej Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania) oraz Collegium Civitas, eksperci i praktycy z największych firm i organizacji w Polsce będą omawiać najnowsze trendy w zakresie zarządzania kapitałem ludzkim oraz konkretne rozwiązania wspierające rozwój biznesu. Wydarzenie odbędzie się 15 listopada w godz. 9:30-17:00 w Dago Centrum Rondo 1 przy ulicy Rondo ONZ 1 w Warszawie.

W dobie zaostrzającej się konkurencji, zaangażowanie i dobre samopoczucie pracowników stają się decydującym czynnikiem dla utrzymania pozycji i rozwoju firmy. Choć warunki pracy są coraz lepsze, relacje międzyludzkie nie zawsze są doskonałe i wymagają od menedżerów umiejętności rozwiązywania potencjalnych konfliktów. Potwierdzają to wyniki raportu szóstej edycji Europejskiego Badania Warunków Pracy, z którego wynika, że jedynie 45 proc. polskich pracowników uważa, że ich kariera ma szansę na rozwój, a tylko 11 proc. zatrudnionych ufa swojemu pracodawcy na tyle, aby zgłosić mu problemy spowodowane trudnymi sytuacjami w miejscu pracy.

Uczestnicy konferencji będą omawiać tematy dotyczące jakościowych zmian w zarządzaniu ludźmi oraz wyzwania stojące przez przedsiębiorstwami działającymi w trudnej rzeczywistości rynkowej i dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

W wydarzeniu wezmą udział prelegenci reprezentujący środowiska biznesu i nauki. Przedsiębiorca prof. Andrzej Blikle przedstawi swoje wnioski odnośnie przywództwa w firmach turkusowych i wspólnie z uczestnikami konferencji będzie zastanawiał się nad tym, czy wkraczamy w erę firm pozbawionych szefa. Dr Monika Kłos z Collegium Civitas będzie omawiać temat neurozarządzania w kontekście najnowszych badań nad mózgiem. Zyta Machnicka z portalu Pracuj.pl przedstawi rozwiązania w zakresie zarządzania działaniami w obszarze różnorodności pokoleniowej.

Zbigniew Żurek, wiceprezes Business Centre Club omówi problemy pracodawców z pozyskiwaniem pracowników, a prof. Marta Juchniewicz ze Szkoły Głównej Handlowej przytoczy kluczowe wyzwania HRM oraz określi priorytety: co jest najważniejsze dzisiaj i co będzie istotne w bliskiej przyszłości.

Konferencję zakończy wystąpienie dr Rolanda Zarzyckiego z Collegium Civitas, który poruszy temat realności i percepcji potrzeb w zróżnicowanych środowiskach human resource management.

II Konferencja Naukowa "Przyszłość HR z perspektywy nauki i biznesu. Przywództwo 3.0" - zadanie finansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego na podstawie umowy nr 812/P-DUN/2018 z dnia 17.09.2018 r. przeznaczonych na działalność upowszechniającą naukę.

Pełen program wydarzenia oraz informacje dotyczące rejestracji znajdą Państwo na stronie wydarzenia

Więcej informacji:
 tel.: 22 536-54-11
e-mail: konferencjaHR@vizja.pl

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/210135739592511/

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Uprawnienia rodzicielskie
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
1/10
Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
nie ma takiej możliwości
3
6
9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
Następne
Kadry
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Symbole religijne w miejscu pracy

Symbole religijne w miejscu pracy to temat bardzo kontrowersyjny. Z jednej strony mamy wolność do wyrażania i uzewnętrzniania swoich przekonań religijnych a pracodawca i współpracownicy nie mogą z tego powodu dyskryminować a z drugiej strony pracodawca może wprowadzić zakaz noszenia w miejscu pracy jakichkolwiek widocznych symboli wyrażających przekonania światopoglądowe lub religijne.

Wyższe emerytury i wynagrodzenia od lipca 2024 r. Dla kogo?

Od 1 lipca zwiększają się minimalne wynagrodzenie za pracę i minimalna stawka godzinowa. Jak to może wpłynąć na emeryturę?

Już niedługo praca od poniedziałku do czwartku. Zmiany w Kodeksie pracy już niedługo. Czy szkoły też będą otwarte 4 dni w tygodniu?

Wkrótce czeka nas nowelizacja Kodeksu pracy. Projekt ustawy jest już w Sejmie. Czego będą dotyczyć zmiany?

Od 1500 zł do 45 000 zł kary grzywny dla pracodawcy za wypłatę wynagrodzenia wyższego niż wynikające z zawartej umowy o pracę

Kiedy pracodawca może otrzymać karę aż do 45000 zł za wypłatę wynagrodzenia wyższego niż wynikające z zawartej umowy o pracę? 

REKLAMA

Dni wolne w Boże Ciało 2024 r. Kiedy można odwołać z urlopu

Okazuje się, że podczas zbliżającego się długiego weekendu w dniach 30 maja do 2 czerwca 2024 roku - pracodawca może odwołać pracownika z urlopu. Nie uchroni pracowników od tego nawet wolny czwartek i święto Bożego Ciała. Kiedy można odwołać z urlopu? Czy pracownik musi odebrać telefon od pracodawcy w trakcie urlopu wypoczynkowego?

Renta wdowia 2024 r. Ile, dla kogo, kiedy

Zmienią się zasady przyznawania świadczeń osobom owdowiałym. W Sejmie trwają prace nad nowym świadczeniem, tzw. rentą wdowią, którego celem jest wsparcie wdów i wdowców po śmierci małżonka.

Od 1000 zł do 30 000 zł kary grzywny dla pracodawcy za zatrudnienie pracownika na umowie śmieciowej

Zatrudnienie pracownika na umowie śmieciowej może skończyć się dla pracodawcy karą grzywny w wysokości od 10000 zł do 30000 zł. Kiedy umowa cywilnoprawna wyczerpuje znamiona stosunku pracy i należy zmienić ją na umowę o pracę?

Czas pracy kierowcy autobusu - nowe przepisy od 22 maja 2024 r.

Czas pracy kierowców autobusów - zmiany od 22 maja 2024 roku wynikają z wdrożenia przepisów UE. Zmiany dotyczą m.in. przerw w pracy kierowców i wydłużenia doby do 25 godzin.

REKLAMA

ABW szuka łowców szpiegów. Jakie warunki musi spełnić kandydat?

Rząd Polski buduje 15 delegatur Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w terenie. Głównym wyzwaniem jest brak osób z przygotowaniem kontrwywiadowczym - informuje wtorkowa gazeta "Rzeczpospolita". ABW nie podaje dokładnej liczby osób, które planuje przyjąć do służby.

Sygnalista – dlaczego Polska ma problem z przepisami o ochronie sygnalistów? [WYWIAD]

Ustawa o ochronie sygnalistów - "[…] istnieje szansa, że ustawa wejdzie w życie jeszcze w tym roku." O problemach Polski z wdrożeniem ustawy opowiada dr Łukasz Bolesta.

REKLAMA