| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > IV edycja Polish Businesswoman Congress za nami!

IV edycja Polish Businesswoman Congress za nami!

W dniach 16-17 października 2015 r. w Hotelu Gromada Lotnisko, mieszczącym się przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie, odbyła się kolejna – IV już edycja niezwykłego wydarzenia, jakim jest Polish Businesswoman Congress, zorganizowany przez magazyn „Businesswoman & life”.

Po konkursie, do którego nagrody ufundowali nasi Partnerzy, wystąpiła aktorka, projektantka i wokalistka – Justyna Gugała z krótkim, acz niezwykle emocjonalnym repertuarem.

O fryzury prowadzącej Kongres Adeli Warać i modelek zadbali styliści z Salonów Piękności MILORD Krystyny Tarasiuk.
Makijaże przygotowali wizażyści perfumerii Mon Credo.
O piękną, kwiatową oprawę sceny zadbała kwiaciarnia Pani Iwony Hys-Malinowskiej, która mieści się w Warszawie przy ul. Mokotowskiej 61.

Drugi dzień IV Polish Businesswoman Congress odbywał się pod hasłem Transformacja, nowe podejście do biznesu.

Zgromadzeni goście mieli okazję zobaczyć film podsumowujący pierwszy, niezwykle inspirujący dzień Polish Businesswoman Congress oraz być świadkami energetycznego show na skrzypcach w wykonaniu Magdaleny Szymańskiej (Sound Fusion).

W panelu dyskusyjnym refleksjami związanymi z pasją i kreowaniem swojej osoby dzieliły się: Monika Zamachowska, Edyta Gorzoń, Marta Komar, Dorota Goldpoint, Agata Wendzonka, Agnieszka Popielewicz oraz Dr Izabela Lenartowicz.

Wyzwania ery zmian – transformacja własnej osoby kluczem do transformacji biznesu – tym zagadnieniem zajęła się na scenie kongresu Anna Kopciowska - coach, trener rozwoju osobistego, założycielka pierwszej w Polsce Praktycznej Szkoły dla Trenerów Rozwoju Osobistego. Następnie Andrzej Gondek ze swoim power speech: Sukces napędzany marzeniami.
O tym, w jaki sposób pozyskać dotację z UE mówiła Aleksandra Olszówka z firmy STARLIT, a o kwestii podtrzymania więzi z klientem – Eliza Dołżańska-Pietrzak, przedstawicielka firmy SentiNode.

O obecności firmy w Internecie – czyli jak można pozyskiwać zlecenia dla firmy z Internetu opowiadał Piotr Surmacki – prezes FACHOWCY.PL, a tuż po nim ambasadorka Estell - Paulina Smaszcz-Kurzajewska zawładnęła sercami naszych uczestniczek w niezwykle energetycznej i motywującej prelekcji „NIGDY NIE MASZ DRUGIEJ SZANSY NA PIERWSZE WRAŻENIE”.
Kolejnym wspaniałym prelegentem była Magdalena Manuela Radke z 4 Brands, która odpowiedziała na pytanie: Marka osobista i kobieca moc. Jak nie zagubić siebie, kreując „JA”? Zaraz potem wystąpił Krzysztof Bartosiak, założyciel marki kosmetycznej nanoBeauty.

Kolejny panel ekspercki należał do Karo Akabal, która w zabawny, błyskotliwy, ale przede wszystkim niezwykle inspirujący sposób przemówiła na temat: Sex & Money, czyli jak stale czuć pożądanie do własnego biznesu.

Czytaj także

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

IV edycja Polish Businesswoman Congress za nami!
IV edycja Polish Businesswoman Congress za nami!

Polish your HR English 2 Angielski (nie) tylko dla HR –owca49.90 zł

Narzędzia kadrowego

POLECANE

URLOPY WYPOCZYNKOWE

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Urszula Wójcik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK