REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

PersonAll® – kompetencje osobiste dla stanowisk pracy

REKLAMA

REKLAMA

Prawie 20 lat doświadczeń firmy TQMsoft w obszarach szkoleń jakościowych, produktywnościowych i specjalistycznych, okazało się bardzo pomocne, w tworzeniu nowej wizji szkoleń kompetencyjnych, które od dwóch lat zyskują uznanie klientów biznesowych.

Wartość dodana programu PersonAll®

Program PersonAll® (www.personall.pl) opiera się na trzech głównych filarach: stanowisku pracy, niezbędnych kompetencjach wymaganych na danym stanowisku (i ich wpływie na efekt biznesowy przedsiębiorstwa), oraz optymalizacji czasu i ceny usługi szkoleniowej.

REKLAMA

Autopromocja

W praktyce oznacza to, że przy projektowaniu szkoleń zastosowano japońskie kryteria eliminacji strat w szkoleniach, zgodne z założeniami systemu Lean Management. Zamiast szkoleń monotematycznych dla szerokiej grupy docelowej, program PersonAll® oferuje szkolenia dla pojedynczych stanowisk, obejmujące zagadnienia dla tych stanowisk kluczowe. Daje to efekt „odchudzania szkolenia” z czasu jego realizacji i treści, które finalnie nie posiadają wartości użytkowej dla uczestników.

Z perspektywy Klienta, znacznemu obniżeniu ulegają całościowe koszty szkolenia. Takie przewartościowanie myślenia o doskonaleniu kadr, umożliwiło stworzenie bogatej oferty szkoleń i warsztatów dla konkretnych stanowisk, między innymi: liderów produkcji, kierowników produkcji, agentów zmiany, mistrzów, brygadzistów, kontrolerów jakości, liderów zespołów, nowych managerów, pracowników obsługi klienta, trenerów wewnętrznych, przedstawicieli działów personalnych, itd.

PersonAll® - „Systemowe NIE” dla teoretyków zarządzania

Szczególną wagę w Programie PersonAll® przywiązuje się do osoby trenera. W tym celu do współpracy angażowane są wyłącznie osoby z wiedzą praktyczną, zdobytą w firmach produkcyjnych i usługowych różnych branż. W ramach wdrożonego w TQMsoft systemu zarządzania jakością, prowadzone są cykliczne, wielowskaźnikowe oceny pracy trenerów. W ten sposób w trybie ciągłym monitorowana jest ich efektywność oraz potrzeby rynku szkoleniowego, z wykorzystaniem danych i informacji dostarczanych bezpośrednio przez partnerów biznesowych i uczestników szkoleń.

Aby skutecznie spełniać wysokie wymagania Klientów, TQMsoft wprowadziło i rozwija certyfikowany system zarządzania jakością zgodnie z normatywami ISO 9001:2008.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Najbliższe potwierdzone szkolenia otwarte dedykowane dla stanowisk:

Wydarzenia:

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: Własne

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code
Uprawnienia rodzicielskie
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
1/10
Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
nie ma takiej możliwości
3
6
9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
Następne
Kadry
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Nauczycielskie świadczenie kompensacyjne. Więcej osób uzyska prawo do świadczenia

1 września 2024 r. więcej osób uzyska prawo do nauczycielskiego świadczenia kompensacyjnego. Jakie warunki należy spełniać, żeby nabyć prawo do tego świadczenia?

Wcześniejsze emerytury dla nauczycieli. Kto ma prawo do nowej emerytury? Kiedy można złożyć wniosek?

1 września 2024 r. wejdą w życie zmiany przepisów Karty Nauczyciela. Więcej osób będzie mogło skorzystać z wcześniejszej emerytury dla nauczycieli. Kiedy można złożyć wniosek o wcześniejszą emeryturę?

Czy 14 lipca to niedziela handlowa?

Czy w lipcu jest jakaś niedziela handlowa? Czy w tym miesiącu możemy zaplanować zakupy na niedzielę? 

Zmiana zasad obliczania stażu pracy. Jak to wpłynie na uprawnienia pracownika [przykłady]

Na podstawie stażu pracy ustalane są przysługujące pracownikowi uprawnienia, takie jak wymiar urlopu wypoczynkowego czy okres wypowiedzenia. Jeżeli do stażu pracy będą wliczane także inne okresy, np. prowadzenia działalności gospodarczej czy świadczenia pracy na podstawie umowy zlecenia, sposób ustalania uprawnień pracowniczych radykalnie się zmieni.

REKLAMA

Maksymalna temperatura w pracy – będą nowe przepisy bhp!

Jaka może być maksymalna temperatura w pracy? W związku z występującymi upałami pracownicy pytają o swoje prawa. Będą nowe przepisy bhp chroniące pracowników przed pracą w upale. Dnia 10 lipca 2024 r. odbyło się spotkanie z Głównym Inspektorem Pracy w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Tę informację należało obowiązkowo złożyć pracodawcy do 10 lipca. Jakie konsekwencje grożą w razie jej niezłożenia?

10 lipca 2024 r. minął termin złożenia przez zakładowe organizacje związkowe informacji o liczbie członków. Do tego dnia należało poinformować pracodawcę o liczbie związkowców według stanu na 30 czerwca br. Czy organizacjom, które nie dopełniły tego obowiązku, grożą jakieś sankcje? 

Nowelizacja Kodeksu pracy. Zmiany dotyczą podstawowych uprawnień pracowniczych

Projekt nowelizacji Kodeksu pracy zakłada zmiany dotyczące podstawowych uprawnień pracowniczych. Do stażu pracy będzie wliczany okres wykonywania pracy na podstawie umów zlecenia lub świadczenia usług zawartych z obecnym pracodawcą. Wpłynie to m.in. na długość okresu wypowiedzenia oraz wysokość odprawy w przypadku rozwiązania umowy o pracę.

Urlop wypoczynkowy: wymiar, udzielanie, wynagrodzenie i dofinansowanie

Urlop wypoczynkowy jest jednym z podstawowych uprawnień pracowniczych. Przepisy prawa pracy dokładnie określają jego wymiar i zasady udzielania. Pracownikom przysługuje wynagrodzenie urlopowe. Pracodawcy często też dofinansowują im wypoczynek.

REKLAMA

Jak motywować pracowników, także pokolenie Z? Oto najskuteczniejsze metody

Jak skutecznie motywować pracowników? Co najbardziej docenia pokolenie Z? Jak zbudować motywującą kulturę pracy? Poznaj skuteczne metody motywowania pracowników: klucz do sukcesu Twojego zespołu HR.

Wskaźniki HR – jak ważna jest analiza danych w zarządzaniu obszarem zatrudnienia w firmach

Kluczowe wskaźniki HR - czym są? Artykuł stanowi krótkie szkolenie na temat tego, jak ważna jest analiza danych w zarządzaniu obszarem zatrudnienia w firmach.

REKLAMA