| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > PersonAll® – kompetencje osobiste dla stanowisk pracy

PersonAll® – kompetencje osobiste dla stanowisk pracy

Prawie 20 lat doświadczeń firmy TQMsoft w obszarach szkoleń jakościowych, produktywnościowych i specjalistycznych, okazało się bardzo pomocne, w tworzeniu nowej wizji szkoleń kompetencyjnych, które od dwóch lat zyskują uznanie klientów biznesowych.

Wartość dodana programu PersonAll®

Program PersonAll® (www.personall.pl) opiera się na trzech głównych filarach: stanowisku pracy, niezbędnych kompetencjach wymaganych na danym stanowisku (i ich wpływie na efekt biznesowy przedsiębiorstwa), oraz optymalizacji czasu i ceny usługi szkoleniowej.

W praktyce oznacza to, że przy projektowaniu szkoleń zastosowano japońskie kryteria eliminacji strat w szkoleniach, zgodne z założeniami systemu Lean Management. Zamiast szkoleń monotematycznych dla szerokiej grupy docelowej, program PersonAll® oferuje szkolenia dla pojedynczych stanowisk, obejmujące zagadnienia dla tych stanowisk kluczowe. Daje to efekt „odchudzania szkolenia” z czasu jego realizacji i treści, które finalnie nie posiadają wartości użytkowej dla uczestników.

Z perspektywy Klienta, znacznemu obniżeniu ulegają całościowe koszty szkolenia. Takie przewartościowanie myślenia o doskonaleniu kadr, umożliwiło stworzenie bogatej oferty szkoleń i warsztatów dla konkretnych stanowisk, między innymi: liderów produkcji, kierowników produkcji, agentów zmiany, mistrzów, brygadzistów, kontrolerów jakości, liderów zespołów, nowych managerów, pracowników obsługi klienta, trenerów wewnętrznych, przedstawicieli działów personalnych, itd.

PersonAll® - „Systemowe NIE” dla teoretyków zarządzania

Szczególną wagę w Programie PersonAll® przywiązuje się do osoby trenera. W tym celu do współpracy angażowane są wyłącznie osoby z wiedzą praktyczną, zdobytą w firmach produkcyjnych i usługowych różnych branż. W ramach wdrożonego w TQMsoft systemu zarządzania jakością, prowadzone są cykliczne, wielowskaźnikowe oceny pracy trenerów. W ten sposób w trybie ciągłym monitorowana jest ich efektywność oraz potrzeby rynku szkoleniowego, z wykorzystaniem danych i informacji dostarczanych bezpośrednio przez partnerów biznesowych i uczestników szkoleń.

Aby skutecznie spełniać wysokie wymagania Klientów, TQMsoft wprowadziło i rozwija certyfikowany system zarządzania jakością zgodnie z normatywami ISO 9001:2008.

Najbliższe potwierdzone szkolenia otwarte dedykowane dla stanowisk:

Wydarzenia:

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

Ostatnio na forum

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Barchan

Ekspert ds. Leasingu, Menedżer

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »