REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

CV - wzór

ManpowerGroup
ManpowerGroup to światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy. Usługi w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.
Małgorzata Łabędź
CV wzór - jak napisać
CV wzór - jak napisać
ManpowerGroup

REKLAMA

REKLAMA

CV - pobierz wzór Curriculum Vitae . Sprawdź, jak napisać CV. Jak opisać doświadczenie zawodowe, osiągnięcia, wykształcenie, znajomość języków obcych, kursy i certyfikaty, umiejętności i zainteresowania? Czy dodać zgodę na przetwarzanie danych?

Wzór CV

Imię Nazwisko

REKLAMA

Autopromocja

telefon: +48 000 000 000;

e-mail: nazwisko@wp.pl

Profil zawodowy

Po danych personalnych czas na kilka słów krótkiego podsumowania zawodowego, które we właściwy sposób zaanonsuje Cię do potencjalnego pracodawcy.

Doświadczenie zawodowe

2014 – obecnie                                      Firma X (krótka informacja na temat pracodawcy)

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Nazwa Stanowiska odpowiedzialny za:

Wybrane osiągnięcia:

Kluczem do napisania skutecznego CV są osiągnięcia oraz wyniki Twojej pracy. Dostarczą one informacji potencjalnemu pracodawcy na ile wartościowym Kandydatem jesteś pod kątem danej rekrutacji.

2008 – 2014                                            Firma Y (krótka informacja na temat pracodawcy)

 Nazwa Stanowiska odpowiedzialny za:

Wybrane osiągnięcia:

Znajomość języków obcych

  • Język angielski – znajomość na poziomie C2 (język wykorzystywany w codziennej pracy)

Wykształcenie

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

Wydział : Marketingowe Zarządzanie Przedsiębiorstwem

Uzyskany tytuł: Magister

Wyższa Szkoła Kujawsko Pomorska w Bydgoszczy

Wydział : Filologia Angielska

Uzyskany tytuł: Licencjat

Kursy i certyfikaty

Zarządzanie czasem, Warszawa, organizator: ………  

Trudne sytuacje w pracy z klientem,  Warszawa, organizator: ………

Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientem, Warszawa, organizator: ………

Uczestnictwo w kursach jest dowodem na to, że jesteś na bieżąco z danym tematem (obszarem) i nadal chcesz się uczyć. Nie umieszczaj w CV kursów bardzo krótkich lub zupełnie nie związanych ze stanowiskiem, o które się ubiegasz. Zamieszczaj te, dzięki którym zdobyłeś nowe umiejętności lub wiedzę pozwalającą Ci na rozwój zawodowy.

Nie podawaj dat ukończenia szkoleń, a jeśli brałeś udział w dłuższym programie rozwojowym to podkreśl, że program trwał np. 6 miesięcy. 

Szkolenia posegreguj na te rozwijające Twoje kompetencje uniwersalne (zarządzenie czasem, umiejętności managerskie, obsługa klienta, etc.) i na te związane z pozyskiwaniem wiedzy (np. Six Sigma, Excel dla Zaawansowanych).

Dodatkowe umiejętności

  • Biegła znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra znajomość programu: SAP
  • Prawo jazdy kat. B, A

W punkcie tym zawrzyj informacje dotyczące posiadanych przez Ciebie umiejętności zarówno twardych (takich, jak znajomość programów komputerowych czy prawo jazdy) jak i miękkich (takich jak budowanie długofalowych relacji czy umiejętności analityczne), których wymaga praca na danym stanowisku. Ta sekcja powinna pokazać dodatkowe umiejętności (twarde czy miękkie), których nie przedstawiłeś/aś w swoim profilu.

Zainteresowania

Podróże, motoryzacja, kryminał skandynawski.

Jeśli zdecydujesz się na uwzględnienie w CV swoich zainteresowań zadbaj, aby były one zgodne z prawdą. Jeśli dodatkowo będą powiązane z pracą, o którą się ubiegasz, to może to działać na Twoją korzyść. Warto dość szczegółowo przedstawić zainteresowania, czyli zamiast „literatura”, napisz np. „kryminał skandynawski”.

Zgoda na przetwarzanie danych

Tekst zgody na przetwarzanie danych należy zawsze dostosować do tekstu z ogłoszenia rekrutacyjnego
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ………..  (nazwa organizacji) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.).

Pobierz wzór CV

CV wzór

Pobierz: CV WZÓR

Autor: Małgorzata Łabędź

ManpowerGroup

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Uprawnienia rodzicielskie
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
1/10
Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
nie ma takiej możliwości
3
6
9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
Następne
Kadry
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Podwyżki dla pracowników samorządowych. Czy nowe stawki wynagrodzenia zasadniczego przysługują także za lipiec?

1 sierpnia 2024 r. wejdzie w życie nowelizacja rozporządzenia w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych. Zmiany mają celu uaktualnienie minimalnego poziomu wynagrodzenia zasadniczego pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę. Czy nowe stawki przysługują także za lipiec 2024 r.?

Ważność orzeczeń o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności zostanie wydłużona. Będą nowe przepisy

19 lipca 2024 r. do Sejmu wpłynął projekt nowelizacji ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Dzięki nowym przepisom zostanie wydłużona ważność orzeczeń o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności niemal 400 tys. osób.

Dostosowanie stanowisk pracy wyposażonych w monitory ekranowe - sprawdź, czy Twoje jest odpowiednie

Przepisy bhp wymagają odpowiednio przygotowanych i dostosowanych stanowisk pracy wyposażonych w monitory ekranowe. Sprawdź, czy Twoje stanowisko pracy jest zgodne z przepisami!

Czy pracownik na zwolnieniu lekarskim może wyjechać na urlop

Podczas zwolnienia lekarskiego pracownikowi nie wolno wykonywać żadnej pracy zarobkowej. Ponadto nie może wykorzystywać zwolnienia w sposób niezgodny z jego celem. Czy to oznacza, że podczas choroby pracownik powinien zostać w domu i nie wolno mu wyjechać na urlop?

REKLAMA

Wskaźnik waloryzacji na ustawowym minimum. Czy w 2025 r. wzrosną emerytury i renty?

6,78 proc. - co najmniej o tyle wzrosną emerytury i renty w przyszłym roku. Rząd pracuje nad rozporządzeniem w sprawie wysokości zwiększenia wskaźnika waloryzacji emerytur i rent w 2025 r.

Czy 21 lipca to niedziela handlowa?

Czy przedostatnia niedziele lipca to niedziela handlowa? Czy sklepy będą otwarte? 

Składki tylko do ZUS czy do ZUS i OFE. Kończy się czas na podjęcie decyzji

Wkrótce „okno transferowe” pozwalające ubezpieczonym decydować, gdzie ma być przekazywana część ich składki emerytalnej, zostanie zamknięte. O tym, gdzie ma trafiać część składki, mogą decydować mężczyźni, którzy nie ukończyli 55 lat, i kobiety, które nie ukończyły 50 lat.

Wypłata z PPK bez podatku – wystarczy wybrać odpowiedni sposób wypłaty

Środki z PPK można wypłacić bez podatku. Bez względu na to, jaki wariant wypłaty oszczędności uczestnik PPK wybierze – zyski wypracowane przez 25% środków zgromadzonych na jego rachunku PPK będą zwolnione z podatku dochodowego. Rozłożenie wypłaty na co najmniej 120 miesięcznych rat zwalnia z podatku zyski wypracowane przez całość oszczędności. 

REKLAMA

Wydłużenie ważności orzeczeń o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności – projekt ustawy

Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych. Nowelizacja przewiduje wydłużenie ważności orzeczeń o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności maksymalnie o 6 miesięcy.

Czy pracodawca może zmusić do 14-dniowego urlopu?

Według Kodeksu pracy wymiar urlopu wypoczynkowego wynosi 20 lub 26 dni – w zależności od stażu pracy pracownika. Urlop może być podzielony na części, z których co najmniej jedna powinna trwać nie mniej niż 14 kolejnych dni kalendarzowych. Czy 14-dniowy urlop jest obowiązkowy?

REKLAMA