REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

27 listopada zapraszamy bezpłatnie na konferencję HR Excellence 2024 od zasobów do wartości!

Subskrybuj nas na Youtube
HR Excellence 2024
HR Excellence 2024
INFOR

REKLAMA

REKLAMA

Podczas kolejnej edycji konferencji HR EXCELLENCE zapraszamy Was do wspólnego świętowania jubileuszu 30-lecia istnienia magazynu „Personel i Zarządzanie”. Przez trzy dekady towarzyszyliśmy polskim firmom w rozwoju zarządzania zasobami ludzkimi – wspólnie pracowaliśmy nad zmianą w postrzeganiu pracowników z zasobów organizacji na jej wartość. Staliśmy się nieodłączną częścią procesu transformacji, innowacji i doskonalenia polskich organizacji w obszarze HRM.

Od pierwszego wydania, stawialiśmy sobie za cel nie tylko informowanie o wyzwaniach branży HR, ale inspirowaliśmy, wspieraliśmy oraz kreowaliśmy przyszłość pracy i relacji międzyludzkich w biznesie. Dzięki zaufaniu naszych Czytelników, staliśmy się niezastąpionym źródłem wiedzy, pomysłów i najlepszych praktyk w dziedzinie HR-u.

REKLAMA

Autopromocja

Konferencja będzie okazją do wspomnień, ale przede wszystkim spojrzenia w przyszłość HR-u – a ta nie rysuje się w kolorowych barwach. Liderzy HR będą musieli zmierzyć się w swojej pracy z szeregiem wyzwań, które wynikają z dynamicznie zmieniającego się środowiska pracy, technologii i oczekiwań pracowników. 

Podczas prezentacji postaramy się nakreślić wyzwania działów HR, czyli m.in. jak:

  • opracować strategie, które zapewnią efektywną pracę w modelu hybrydowym, równocześnie dbając o integrację zespołów, zaangażowanie pracowników oraz utrzymanie kultury organizacyjnej na wysokim poziomie;
  • budować programy wspierające zdrowie psychiczne, promujące równowagę między pracą a życiem prywatnym, a także radzeniem sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym;
  • planować rozwój kompetencji pracowników poprzez programy reskillingu i upskillingu, aby sprostać wymaganiom rynku pracy przyszłości;
  • tworzyć bardziej zróżnicowane i inkluzywne środowiska pracy, co przyczyni się do lepszego podejmowania decyzji biznesowych i innowacyjności zespołów;
  • korzystać z analityki HR, aby podejmować świadome decyzje dotyczące zarządzania talentami, retencji i zaangażowania;
  • przygotowywać organizację i pracowników na szybkie i efektywne wprowadzanie zmian, w tym również technologicznych;
  • skupić się na tworzeniu środowiska, które przyciąga i zatrzymuje najlepsze talenty;
  • kreować kulturę organizacji i style przywództwa odpowiadające na oczekiwania młodych pokoleń.

Te wyzwania będą wymagały od liderów HR nie tylko aktualnej wiedzy i umiejętności, ale także zdolności do szybkiego adaptowania się do zmian oraz wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, które odpowiadają na potrzeby nowoczesnego rynku pracy. 

Dlaczego warto być tego dnia z nami:

Dalszy ciąg materiału pod wideo
  • dzielimy się praktykami
  • śledzimy trendy
  • wskazujemy rozwiązania

Wśród prelegentów m.in: Magdalena Bargieł, Iwona Bobrowska-Budny, Beata Dyraga, Romeo Grzębowski, Klaudia Fatah, Małgorzata Frankowska, Małgorzata Jakubicz, Nikolay Kirov, Nadia Kirova, Piotr Kolmas, Katarzyna Kowalska, Sylwia N., Katarzyna Patalan, Anna Potocka-Domin, Yuliia Pysmenna, Małgorzata Sztabińska, Klaudia Viana dr Ewa Woydyłło-Osiatyńska.

Sprawdźcie program i zapraszamy.

Rejestracja na wydarzenie: https://promocje.infor.pl/hrexcellence/

Zapisz się na newsletter
Kodeks pracy, urlopy, wynagrodzenia, świadczenia pracownicze. Bądź na bieżąco ze zmianami z zakresu prawa pracy. Zapisz się na nasz newsletter.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: Personel i Zarządzanie

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code
Uprawnienia rodzicielskie - QUIZ
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
1/10
Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
nie ma takiej możliwości
3
6
9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
Następne

REKLAMA

Kadry
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Najbardziej szanowane zawody 2025. B2B, outsourcing i praca tymczasowa wypierają umowę o pracę

Jakie zawody są obecnie najbardziej szanowane przez społeczeństwo? Na końcu listy znajdują się posłowie, europosłowie, samorządowcy, influencerzy i youtuberzy. Zmienia się idealna wizja pracy - B2B, outsourcing i praca tymczasowa wypierają umowę o pracę.

Pracodawca powinien redukować przebodźcowanie pracowników [SPOSOBY]

Współcześnie pracujemy za dużo, za głośno i za szybko. Wpływa to na przebodźcowanie, co z kolei powoduje niezdolność do koncentracji, złe samopoczucie, a nawet problemy psychiczne. Raport Pracuj.pl “Neurokomfort w pracy i rekrutacji, czyli przed jakimi wyzwaniami stajemy jako neuroróżnorodni w świecie pełnym bodźców” przedstawia problem i podaje pracodawcom sposoby na redukowanie przebodźcowania pracowników.

Uwaga! Komunikat ZUS: Od 1 lipca 2025 nowy kod ubezpieczenia dla osób niepełnosprawnych na stażu. Sprawdź, jak rozliczać 09 21 i 09 20

ZUS przypomina: od 1 lipca 2025 r. obowiązuje nowy kod tytułu ubezpieczenia dla osób niepełnosprawnych pobierających stypendium z urzędu pracy. Zmiana wynika z nowelizacji rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

MRPiPS: W cztery miesiące 2025 r. ponad 103 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców. Najczęściej dla obywateli Kolumbii, Filipin, Indii i Nepalu

Wstępne dane Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za pierwsze 4 miesiące 2025 r. pokazują, że w tym okresie wydano w Polsce 103,2 tys. zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej otrzymali Kolumbijczycy. Na kolejnych miejscach w zestawieniu znaleźli się obywatele Filipin, Indii, Nepalu oraz Uzbekistanu. Jednocześnie zaledwie 1,2 tys. zezwoleń wydano dla pracowników z Ukrainy.

REKLAMA

Czy zmiana formy prawnej pracodawcy wpływa na PPK? [PRZYKŁADY]

Przepisy ustawy o PPK nie wyłączają ani nie modyfikują zasad kontynuacji bądź sukcesji wynikających np. z przepisów kodeksu spółek handlowych. Jeżeli po przekształceniu danemu podmiotowi przysługują nadal prawa i obowiązki, jakie miał przed przekształceniem, dotyczy to także praw i obowiązków wynikających z umowy o zarządzanie PPK.

Nieodpłatne kursy językowe dla pracowników. Aspekty prawne i podatkowe

Na co może liczyć pracownik chcący podnieść swoje kwalifikacje zawodowe? Czy pracodawca może finansować pracownikom kursy językowe ze środków ZFŚS? Kiedy sfinansowanie szkoleń językowych pracownikom jest dla nich przychodem? W artykule odpowiadamy na najważniejsze pytania!

6 najważniejszych zmian w zatrudnianiu cudzoziemców od czerwca 2025 r.

Dnia 1 czerwca weszły w życie ważne przepisy zmieniające zasady legalnego zatrudniania cudzoziemców w Polsce. Zmiany można przedstawić w 6 głównych punktach. Oto najważniejsze przepisy prawne.

MRPiPS: Pilotaż skróconego czasu pracy 2025 – nabór wniosków od 14 sierpnia 2025, do 1 mln zł dofinansowania [SZCZEGÓŁY, WAŻNE TERMINY]

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiło szczegóły długo wyczekiwanego pilotażu skróconego czasu pracy. Program, pierwszy tego typu w Polsce i tej części Europy, zakłada praktyczne testowanie różnych modeli organizacji pracy przy wsparciu finansowym państwa. Wnioski o udział w pilotażu będzie można składać od 14 sierpnia do 15 września 2025 roku.

REKLAMA

Nowoczesne BHP czyli jak zmiany klimatu wpływają na bezpieczeństwo pracy

Jakich działań ze strony pracodawcy wymaga nowoczesne podejście do BHP? Czym jest dziś bezpieczeństwo pracy? Jak zmiany klimatu wpływają na zarządzanie bezpieczeństwem w firmie?

Od 2026 r. pracodawcy będą mieli dodatkowe obowiązki. Zmiany Kodeksu pracy wchodzą w życie

Kodeks pracy się zmienia. Nowe przepisy wejdą w życie na początku 2026 roku. Oznacza to dodatkowe obowiązki dla pracodawców. Co zmienia się w Kodeksie pracy? O czym muszą wiedzieć pracownicy?

REKLAMA