| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Warsztat "Wynagrodzenia pracownicze" - 29 maja 2015 r.

Warsztat "Wynagrodzenia pracownicze" - 29 maja 2015 r.

Zapraszamy na warsztat dla profesjonalistów "Wynagrodzenia pracownicze - sytuacje problematyczne", który odbędzie się 29 maja 2015 r. w Krakowie.

Warsztat dla profesjonalistów – WYNAGRODZENIA PRACOWNICZE – sytuacje problematyczne (w tym pierwsze zamknięcie 12-miesięcznych okresów rozliczeniowych) – już w maju w Krakowie!

29 maja w Krakowie odbędzie się warsztat WYNAGRODZENIA PRACOWNICZE

– sytuacje problematyczne (w tym pierwsze zamknięcie 12-miesięcznych okresów rozliczeniowych). Szkolenie ukierunkowane jest na uporządkowanie i aktualizację wiedzy z zakresu wynagrodzeń pracowniczych. Uczestnicy poznają min. zasady obliczania wynagrodzenia za część miesiąca, za nadgodziny, zasady obliczania potrąceń czy innych składników wynagrodzenia.

Warsztat prowadzony będzie metodami aktywizującymi, będzie idealną okazją by szczegółowo poznać zasady, przepisy i wymogi związane z prawidłowym naliczaniem wynagrodzeń. Zostaną omówione trudne przypadki oraz rozwiane wszelkie wątpliwości dotyczące problemów, jakie spotykają Państwo w codziennej pracy.

Warsztat skierowany jest do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości.

Podczas zajęć zostaną poruszone zagadnienia takie jak:

  • Zamknięcie 12-miesięcznego okresu rozliczeniowego
  • Wynagrodzenie za część miesiąca
  • Wynagrodzenie za nadgodziny
  • Potrącenia z wynagrodzenia
  • Wynagrodzenia kierowców
  • Inne składniki wynagrodzenia

Będą one omawiane w kontekście funkcjonowania polskich firm, w oparciu o przykłady z codziennej praktyki.

Zadaj pytanie na FORUM

Warsztat poprowadzi Łukasz Prasołek były pracownik Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy, specjalizujący się w praktycznych aspektach prawa pracy. W latach 2006-2010 wykładowca prawa pracy na Wydziale Zarządzania UW. Obecnie pracownik Izby Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych Sądu Najwyższego.

Jest autorem książek: „Dokumentacja czasu pracy. Wyjaśnienia, obliczenia, przykłady, wzory” (Wyd. C. H. BECK 2014), „Czas pracy kierowców. Procedury, rozliczenia, wzory” (Wyd. C.H. BECK, 4 wydania), „Rozliczanie czasu pracy. 100 kazusów” (INFOR 2011) oraz Komentarza do ustawy o czasie pracy kierowców (Wyd. C.H. BECK 2010). Jest współpracownikiem Rzeczpospolitej oraz Gazety Prawnej i wielu innych wydawnictw branżowych skierowanych do kadr i płac oraz firm transportowych.

Przeprowadził kilkaset szkoleń z zakresu prawa pracy zarówno otwartych, jak i zamkniętych, od kilku lat zajęcia z tego zakresu prowadzi również na kursach dla specjalistów ds. kadr i płac.

Na to wyjątkowe spotkanie zapraszamy w piątek 29 maja 2015 r. do Hotelu Aspel przy ul. Bratysławskiej 2 w Krakowie.

Organizatorem warsztatu jest firma Grupa Most Wanted! Sp. z o.o., od 17 lat wspierająca  polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu, oraz doradztwa w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły kongresu oraz formularz zgłoszeniowy: www.szkolenia.mostwanted.pl

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Grzegorz Niebudek

Adwokat i doradca podatkowy. Wspólnik w Kancelarii Doradztwa Podatkowego LTC AQUILA Zarzycki Niebudek Adwokaci i Doradcy Podatkowi. W latach 2010–2013 Dyrektor Departamentu Prawnego w Kancelarii Adwokackiej w Warszawie. Ukończył WPiA na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Specjalista w zakresie postępowań podatkowych, wielokrotnie reprezentował swoich klientów przed organami podatkowymi i sądami administracyjnymi. W zakresie bieżącego doradztwa podatkowego, prowadził procesy optymalizacji podatkowych m.in. przy projektach dotyczących skomplikowanych transakcji gospodarczych, w szczególności łączenia spółek kapitałowych, podziału przez wydzielenie oraz przekształcenia spółek kapitałowych. Uczestniczył w przeglądach prawnych i podatkowych prowadzonych pod kątem identyfikacji ryzyka i możliwości optymalizacji. Jest doświadczonym wykładowcą, działalnością szkoleniową zajmuje się od 2011 r. Jego doświadczenie szkoleniowe obejmuje ponad 400 szkoleń (ponad 2500 godzin szkoleniowych) prawnych i podatkowych m.in. z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych, procedury podatkowej, cen transferowych, oraz delegacji krajowych i zagranicznych. Współpracownik największych polskich firm szkoleniowych. Realizował szkolenia zarówno dla sektora prywatnego, jak i dla jednostek sektora publicznego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK