REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Zgłoszenia do III edycji badania HR Najwyższej Jakości tylko do końca lipca

REKLAMA

REKLAMA

Zgłoszenia do III edycji badania HR Najwyższej Jakości można zgłaszać tylko do końca lipca 2015 r. Badanie realizowane jest przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK).

Tylko do końca lipca przyjmowane są zgłoszenia do III edycji badania HR Najwyższej Jakości realizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami (PSZK). Obiektywne badanie weryfikujące w sposób kompleksowy  jakość polityki personalnej firm, ma na celu wyróżnienie i prezentowanie najlepszych inicjatyw i dobrych praktyk z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim. Więcej informacji na temat badania można znaleźć na stronie www.pszk.pl. 

REKLAMA

Autopromocja

Badanie HR Najwyższej Jakości w sposób obiektywny weryfikuje najważniejsze obszary polityki personalnej prowadzonej przez organizacje, takie jak: zatrudnienie, rekrutacja i outplacement, rozwój pracowników, wynagrodzenie i systemy motywacyjne, komunikacja wewnętrzna i etyka oraz employer branding i CSR. Podczas badania uczestnicy mają też szansę zaprezentować najciekawsze projekty HR realizowane przez dział personalny. Proces certyfikacji trwa maksymalnie 6 tygodni, a udostępnione przez firmę informacje są poufne. Celem badania jest upowszechnianie nowoczesnych rozwiązań z zakresu HRM, które mają istotny wpływ na rozwój całego rynku pracy. – Cieszy nas fakt, że możemy doceniać i prezentować działania firm koncentrujące się na rozwoju pracowników oraz zapewnianiu przyjaznego i inspirującego środowiska pracy. Liczymy na to, że w tej edycji badania będziemy mieć szansę na wyróżnienie jeszcze większej liczby pracodawców, dla których kapitał ludzki stanowi najwyższą wartość – komentuje Piotr Palikowski, prezes PSZK.

Z perspektywy pracodawców certyfikat HR Najwyższej Jakości to istotne narzędzie budowania wizerunku pracodawcy – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz organizacji. – Certyfikat HR Najwyższej Jakości stanowi potwierdzenie wysokich standardów realizowanej przez nas polityki personalnej, co przekłada się na wzrost atrakcyjności naszej Firmy jako Pracodawcy. Poza tym, dzięki badaniu doceniony zostaje całokształt pracy, jaką realizujemy w dziale HR na rzecz obecnych oraz potencjalnych pracowników – komentuje Agnieszka Jakubczyk-Latała, HR Manager w Pol-Inowex, firmie wyróżnionej certyfikatem HR Najwyższej Jakości w II edycji badania.  

Polecamy serwis: HRM

W I i II edycji badania certyfikat HR Najwyższej Jakości otrzymało łącznie 47 firm zrzeszonych w PSZK. Z ciekawymi inicjatywami z zakresu HRM realizowanymi przez wyróżnione firmy można zapoznać się Raportach dostępnych na stronie www.pszk.pl. Do udziału w III edycji badania pracodawcy mogą zgłaszać się do 31 lipca br. poprzez stronę www.pszk.pl. Wyróżnione organizacje nagrodzone zostaną statuetkami wręczanymi na corocznej gali PSZK HR Awards Ceremony.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Więcej informacji na temat badania HR Najwyższej Jakości można znaleźć za stronie www.pszk.pl.

Zadaj pytanie: FORUM

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code
Uprawnienia rodzicielskie - QUIZ
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
1/10
Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
nie ma takiej możliwości
3
6
9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
Następne

REKLAMA

Kadry
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
To już pewne: oskładkowania wszystkich umów nie będzie: rząd zmienia Krajowy Plan Odbudowy i będzie inaczej reformował rynek pracy

Ostatecznie upadł projekt ozusowania wszystkich umów. Byłby to cios, zwłaszcza dla najbardziej mobilnych pracowników, którzy nie zadowalają się podstawową pensją lecz starają się dorobić. Jednym ruchem rząd zabrałby im nawet 40 procent tych dorobionych pieniędzy, które teraz otrzymują na rękę.

Zasiłek wyrównawczy 2025 i 2026 r. [komu przysługuje, w jakiej wysokości, jak uzyskać]

Zasiłek wyrównawczy przysługuje wyłącznie ubezpieczonemu będącemu pracownikiem. Świadczenie stanowi różnicę między przeciętnym miesięcznym wynagrodzeniem pracownika, a jego miesięcznym wynagrodzeniem osiągniętym za pracę w warunkach rehabilitacji zawodowej.

PKD 2025: lista zmian w Polskiej Klasyfikacji Działalności [TABELA]

Zmiany w PKD od stycznia 2025 r. – przedsiębiorcy mają 2 lata na wdrożenie nowych przepisów. Katalog kodów został zmodyfikowany i rozszerzony o nowe rodzaje działalności. Artykuł zawiera listę nowych kodów PKD oraz klucze przejścia PKD 2027 na PKD 2025.

Pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia. Czy można rozwiązać umowę bez wypowiedzenia?

Pracownik wykonuje swoją pracę w celu uzyskania umówionego wynagrodzenia. Co jeśli pracodawca nie wypłaca wynagrodzenia? Czy zatrudniony może rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia? Państwowa Inspekcja Pracy wyjaśnia, jakie są przepisy.

REKLAMA

Świadczenie rehabilitacyjne 2025 i 2026 r. [dla kogo, wysokość świadczenia, okres pobierania, wniosek]

Pracownik może pobierać zasiłek chorobowy tylko przez określony czas. Możliwa jest sytuacja, gdy osoba otrzymująca zasiłek nie wróci do pracy z powodu przedłużającej się choroby. W takim przypadku może pobierać świadczenie rehabilitacyjne przez okres niezbędny do uzyskania zdolności do pracy.

Mobbing 2025: zmiana przepisów i nowe obowiązki pracodawców [Projekt ustawy]

Obecnie obowiązujące przepisy dotyczące mobbingu w miejscu pracy funkcjonują od 21 lat. W 2025 r. będą trwały prace nad zmianą przepisów i wprowadzeniem nowych obowiązków pracodawców w celu zwiększenia ochrony pracowników. Pracodawcy będą musieli m.in. określić zasady przeciwdziałania mobbingowi. Planowana jest również podwyżka minimalnego progu zadośćuczynienia za mobbing.

Umowy cywilnoprawne 2025: oskładkowanie umów [Fakty i mity]

Oskładkowania umów cywilnoprawnych w 2025 roku nie będzie. Przesunięto je co najmniej o rok. Pojawiło się jednak wiele nieprawdziwych informacji na ten temat. Poniższy artykuł zawiera 11 faktów i mitów dotyczących ozusowania umów. Sprawdź, co jest prawdą, co półprawdą, a co informacją zupełnie nieprawdziwą.

Pracownicy odchodzą z pracy ze względu na pracę zmianową. Ogromny problem firm produkcyjnych

Nadmierna rotacja pracowników to ogromny problem firm produkcyjnych w Polsce. Pracownicy odchodzą z pracy m.in. ze względu na pracę zmianową. Z jakimi problemami borykają się pracodawcy w branży produkcyjnej? Jak mogą je rozwiązać?

REKLAMA

31 stycznia 2025 r. to ostateczny termin na zgłoszenie do Małego ZUS Plus

31 stycznia upływa ostateczny termin na zgłoszenie do Małego ZUS Plus. Przedsiębiorca, który nie dokona zgłoszenia do tego dnia, będzie mógł skorzystać z ulgi dopiero w przyszłym roku.

Dni wolne w lutym 2025 r.

Luty to najkrótszy miesiąc roku. W 2025 roku ma 28 dni. Jakie dni wolne występują w lutym i ile jest godzin pracy? Oto kalendarz lutego 2025 roku wraz z najważniejszymi dniami w tym miesiącu.

REKLAMA