REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Konkurs "Pracownik Roku" - nabór do końca marca 2022 r.

Subskrybuj nas na Youtube
Konkurs
Konkurs "Pracownik Roku" - nabór 22 listopada 2021 - 31 marca 2022 r.
Shutterstock

REKLAMA

REKLAMA

Rusza konkurs "Pracownik Roku" IV edycja. Nabór trwa od 22 listopada 2021 r. do końca marca 2022 r. Tegoroczne hasło konkursu brzmi: Solidarni w trudnych czasach pandemii. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Konkurs "Pracownik Roku" IV edycja

22 listopada 2021 r., po raz czwarty, Pracodawcy będą dziękować publicznie swoim Pracownikom za ich wkład w trwanie i rozwój przedsiębiorstw. – Nie jest tajemnicą, że sukces firmy to nie tylko przedsiębiorcy, ale też pracownicy. We współczesnym świecie pracownicy stają się partnerami przedsiębiorców – powiedział Marek Goliszewski prezes BCC zapowiadając pierwszą edycję Konkursu.

REKLAMA

Autopromocja

Po sukcesie poprzednich edycji Konkursu „Pracownik Roku” Business Centre Club zaprasza wszystkich Pracodawców do wspólnego doceniania pracy, szczególnie lojalności, dzielenia się wiedzą oraz inicjatywy. Tegoroczna IV edycja Konkursu odbędzie się pod hasłem: Solidarni w trudnych czasach pandemii”.

Konkurs Pracownik Roku miał ogromny wpływ na postawy pracowników. Naszych kandydatów wybieraliśmy poprzez ankietę i postawiliśmy na najlepszych. Od strony pracowniczej firma bardzo ożyła” – twierdzi Ryszard Pazdan prezes Atmoterm. Pracownik Roku w kategorii Mentor Aleksander Seman z Thales Polska zaznaczył, że to ukoronowanie jego pracy. Dla pani Bożeny Woś z WSS Społem Śródmieście wyróżnionej w kategorii Długodystansowiec to „wielkie wyzwanie i mobilizacja na przeszłość”, a dla pana Marcina Noworzynia z Atmoterm – zwycięzcy w kategorii Inicjator, to docenienie innowacyjności i przekonanie, że jest w firmie, która docenia jego wysiłki. To opinie zwycięzców pierwszej edycji Konkursu oraz ich przełożonych.

Dodatkową korzyścią z udziału w Konkursie jest to, że przełożeni rozwijają umiejętność chwalenia i doceniania, tak rzadką w codzienności biznesowej polskich organizacji oraz mają okazję zobaczyć jej wpływ na swoich pracowników i organizacje” – mówi Katarzyna Lorenc, przewodnicząca Kapituły Konkursu.

pracownik roku konkurs

Kategorie

Każdy Pracodawca może zgłosić po jednym Pracowniku w każdej z sześciu kategorii: Długodystansowiec, Inicjator, Mentor, Filar organizacji, Menedżer, Zespół. Wszyscy pracownicy zostaną nagrodzeni a nominowanych przez Kapitułę Konkursu do finału czekają publiczne laudacje przygotowane przez przełożonych oraz nagrody rzeczowe.
Relacje z ubiegłorocznych edycji oraz informacje o IV edycji Konkursu można znaleźć na www.pracownikroku.org.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

TOP Grupa HR BCC, która wyszła z inicjatywą Konkursu stoi na stanowisku, że wdzięczność w biznesie jest obecna, ale nie jest nagłośniona przez co wiele osób odczuwa frustrację zamiast satysfakcji. – Chcemy to zmieniać, zapraszając co roku kolejnych Pracodawców do pokazania się swoim pracownikom z najlepszej strony, okazując szacunek i uznanie dla codziennych wysiłków tych, którzy im zaufali. To najbardziej efektywna i najtańsza forma budowania wizerunku pracodawcy – podkreśla Katarzyna Lorenc.

Harmonogram

22.11.2021 - 31.03.2022 - Nabór w IV edycji Konkursu

22.04.2022 – Ocena zgłoszeń przez Kapitułę i wybór Finalistów Konkursu
06.06.2022 – Gala finałowa Konkursu i ogłoszenie zwycięzców w każdej z sześciu kategorii

Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie: www.pracownikroku.org
Zachęcamy pracodawców do zgłaszania swoich pracowników.

pracownik roku - solidarni w trudnych czasach pandemii

Zapisz się na newsletter
Kodeks pracy, urlopy, wynagrodzenia, świadczenia pracownicze. Bądź na bieżąco ze zmianami z zakresu prawa pracy. Zapisz się na nasz newsletter.
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Źródło: INFOR

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Autopromocja

REKLAMA

QR Code

© Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A.

Uprawnienia rodzicielskie - QUIZ
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
1/10
Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
nie ma takiej możliwości
3
6
9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
Następne

REKLAMA

Kadry
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Co zrobić, gdy z ZUS nie dotarła deklaracja podatkowa PIT?

ZUS zrealizował akcję wysyłkową deklaracji podatkowych PIT-40, PIT-11A i PIT-11. Jednak nie wszystkie deklaracje trafiły do adresatów. Duplikat można dostać przychodząc do ZUS. Można też wydrukować dokument, który jest umieszczony na indywidualnym koncie PUE ZUS.

Employee advocacy na LinkedIn. Jak skutecznie angażować pracowników w budowanie marki pracodawcy?

Employee advocacy to strategia, w której pracownicy aktywnie angażują się w promocję swojej firmy. Na LinkedIn – największej platformie biznesowej na świecie – nabiera to szczególnego znaczenia. Pracownicy mogą budować nie tylko markę organizacji, lecz także własny wizerunek jako ekspertów.

PIE: do 2035 r. na polskim rynku pracy ubędzie 2,1 mln pracowników. Kogo zatrudniać zamiast obywateli Ukrainy?

Zgodnie z danymi Polskiego Instytutu Ekonomicznego (PIE) do 2035 r. z polskiego rynku pracy ubędzie aż 2,1 mln pracowników. Czy pracownicy z Ukrainy odejdą? Kogo można tanio zatrudnić na te miejsca?

Pracownicy dorabiają na coraz większą skalę. Podstawowa umowa to teraz za mało

Teraz podstawowa umowa o pracę często nie wystarcza. Pracownicy podpisują dodatkowe zlecenia nie tylko dla pieniędzy. Dlaczego Polacy coraz częściej dorabiają? Oto wyniki badania.

REKLAMA

70 tys. odprawy dla zwolnionego pracownika w 2025 r. Czy będzie zmiana w 2026 r.

Pracownik, z którym pracodawca rozwiązał stosunek pracy w ramach zwolnień grupowych lub zwolnienia indywidualnego, ma prawo do odprawy pieniężnej. Jej maksymalna wysokość nie może przekraczać 15-krotności minimalnego wynagrodzenia za pracę obowiązującego w dniu rozwiązania stosunku pracy. W 2025 r. jest to prawie 70000 zł.

Pomoc ZUS-u dla firm poszkodowanych w powodzi z 2024 r. - podsumowanie

Od jesieni minionego roku przedsiębiorcy, którzy ponieśli straty w wyniku powodzi mogli skorzystać ze specjalnych form wsparcia i ulg realizowanych przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Opolski ZUS podsumował pomoc udzieloną przedsiębiorcom poszkodowanym w powodzi z 2024 r.

ZUS przypomina: Tylko złożenie wniosku do 30 kwietnia gwarantuje ciągłość wypłaty świadczenia

Zbliża się koniec terminu składania wniosków o 800 plus na nowy okres świadczeniowy. Rodzic powinien złożyć wniosek do 30 kwietnia 2025 r. Jeśli ten termin zostanie dotrzymany, to ciągłość wypłaty świadczenia wychowawczego będzie zachowana i ZUS wypłaci 800 plus do 30 czerwca 2025 r.

21 kluczowych zmian dla prawa pracy w 2025 r. To jest reforma rynku pracy jakiej nie było. Prezydent RP podpisał ustawę.

Takiej reformy rynku pracy niebyło od dawna. Ustawa o rynku pracy i służbach zatrudnienia składa się XIV działów, 453 artykułów (330 stron) oraz zmienia 51 ustaw! Jeszcze w tym kwartale 2025 r. wejdzie w życie 21 kluczowych zmian dla prawa pracy.

REKLAMA

ZUS: stabilna sytuacja finansowa FUS w 2024 r. Przeciętna wypłata świadczenia emerytalno-rentowego w 2024 r. wyniosła 3735,34 zł

Zakład Ubezpieczeń Społecznych przedstawił opracowanie ZUS "Podsumowanie sytuacji finansowej FUS z 2024 r." Z opracowania wynika, że sytuacja Funduszu Ubezpieczeń Społecznych jest stabilna, a prognozy ZUS wskazują, że najbliższych latach nadal tak pozostanie. Przeciętna wypłata świadczenia emerytalno-rentowego w 2024 r. wyniosła 3735,34 zł.

Wysokość wynagrodzenia i rodzaj przysługujących benefitów są dla Zetek najważniejszym miernikiem ich wartości

Pracownicy z pokolenia Z przywiązują dużą wagę do wysokości wynagrodzenia i dodatkowych świadczeń z umowy o pracę ze względów nie tylko materialnych. Bezpieczne ekonomicznie i spokojne życie to oczywiście ważna dla nich wartość. Jednak wysokość pensji i inne benefity są jednocześnie miernikiem poczucia własnej wartości, a może nawet i szacunku do nich.

REKLAMA