| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia z tematyki m.in. bhp i funkcjonalności programu "Płatnik".

ZUS I Oddział w Łodzi zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu bhp dla pracodawców zatrudniających do 100 pracowników z terenu województwa łódzkiego, rejestrujących działalność po raz pierwszy w sektorach gospodarki tkj.: budownictwo, ochrona zdrowia, transport i przetwórstwo przemysłowe. Dwudniowe szkolenie okresowe bhp odbędzie się w dniach 15 i 16 października 2010 r. Zakończone zostanie wydaniem stosownego zaświadczenia w pełni honorowanego przez organy uprawnione do sprawowania nadzoru nad bezpieczeństwem i higieną pracy.

Kontakt: zainteresowani powinni wypełnić i odesłać zgłoszenie uczestnictwa na adres: Zakład Ubezpieczeń Społecznych, 92-103 Łódź, ul. Brzezińska 5/15 pok. 88. Deklarację można też przesłać faksem na nr (042) 679-32-44 albo pocztą elektroniczną lesniewskis@zus.pl Dodatkowe informacje pod nr tel. (042) 663-10-64.

Obowiązek informowania pracowników o ryzyku zawodowym >>

ZUS Oddział w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne szkolenie okresowe bhp dla pracodawców branży transportowej. Szkolenie składać się będzie z 16 godzin lekcyjnych podzielonych na 2 spotkania: 15 i 22 października 2010 r. Początek zajęć o godzinie 9.00. Zajęcia odbędą się w Rzeszowie przy ul. Fredry 8, III piętro, sala 16. Organizator zapewnia materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu, które ma ważność 5 lat. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kontakt: zapisy telefonicznie pod nr tel. (17) 867 52 51 lub osobiście w rzeszowskim Oddziale ZUS, ul. Siemiradzkiego 10, p. 11.

ZUS Oddział w Legnicy zaprasza emerytów i rencistów oraz przedstawicieli firm i instytucji na bezpłatne szkolenie nt. "Sposoby podwyższania świadczeń wypłacanych z dotychczasowego systemu (tj. wg starych zasad)". Szkolenie odbędzie się 15 października 2010 r. w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy przy ul. Władysława Grabskiego 26, sala nr 200, II piętro, godz. 10.00. Szkolenie poprowadzi Małgorzata Bauer Naczelnik Wydziału Zmiany Uprawnień Emerytalno-Rentowych Oddziału ZUS w Legnicy.

Kontakt: nr tel. (76) 876 41 63, e-mail: kureke@zus.pl, wolegnica@interia.pl. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są na salach obsługi klientów w Oddziale i we wszystkich placówkach terenowych.

Czy renty będą zmniejszane - nowy system naliczania świadczeń >>

ZUS Oddział w Chorzowie zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek z funkcjonalności programu "Płatnik" oraz z korygowania dokumentów ubezpieczeniowych. Szkolenie odbędzie się w 18 października 2010 r. o godz. 10.00 w budynku ZUS w Chorzowie przy ulicy gen. Henryka Dąbrowskiego 45, I piętro, sala konferencyjna.

Kontakt: zapisy przyjmowane są telefonicznie pod nr tel. (32) 34 90 704.

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

SKŁADKI ZUS 2020

reklama

Ostatnio na forum

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

Eksperci portalu infor.pl

Katarzyna Adamczyk

Doświadczony manager i profesjonalistka z dziedziny ekonomii zdrowia, specjalizująca się w analizie biznesowej, w tym w kontroli zarządczej w placówkach medycznych, ze szczególnym uwzględnieniem kontrolingu i analizy finansowej szpitala oraz w analityce rynku farmaceutycznego i analizach refundacyjnych.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »