reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS organizuje bezpłatne szkolenia dla płatników składek

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia dla płatników składek

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia dla płatników składek. Ich tematyka obejmuje m.in. obsługę programu Płatnik, zasiłki macierzyńskie oraz rozliczanie przychodów pracujących emerytów i rencistów.

ZUS Oddział w Zielonej Górze zaprasza na szkolenie z obsługi programu Płatnik wersja 8.01.001. Szkolenie odbędzie się 22 lutego br. Kontakt i zgłoszenia na szkolenie przyjmuje p. Marta Dzieniszewska, tel. (68) 32-94-512.

Dokumenty rozliczeniowe ZUS tylko w nowej wersji programu Płatnik >>

ZUS Oddział w Rybniku zaprasza płatników składek na bezpłatne szkolenie dotyczące zasad rozliczania przychodów pracujących emerytów i rencistów oraz wystawiania zaświadczeń dla potrzeb ZUS. Szkolenie odbędzie się 23 lutego o godz. 10.00 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu (32) 439 11 46.

ZUS Oddział w Chrzanowie organizuje bezpłatne szkolenia dla pracodawców w zakresie przepisów dotyczących zasiłków macierzyńskich oraz zagadnień w sprawie ustalania uprawnień do świadczeń emerytalnych na "nowych" i "starych" zasadach. Szkolenia odbędą się 23 oraz 25 lutego br. o godz. 10.00 w Oddziałe ZUS w Chrzanowie w budynku przy ul. Oświęcimskiej 19. Zgłaszanie uczestnictwa pod numerem telefonu (32) 62-45-460. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania miejsc.

ZUS Oddział w Chorzowie zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek z funkcjonalności programu "Płatnik". Szkolenie odbędzie się 25 lutego o godz. 10.00 w budynku ZUS w Chorzowie przy ulicy gen. Henryka Dąbrowskiego 45, I piętro sala konferencyjna. Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu (32) 34 90 704 lub osobiście w Oddziale ZUS w Chorzowie ul. gen. Henryka Dąbrowskiego 45, pokój 432 IV piętro.

ZUS Oddział w Biłgoraju organizuje bezpłatne szkolenie wraz z konsultacjami dla płatników na temat:

  • zasad opłacania i rozliczania składek na Fundusz Emerytur Pomostowych;
  • nowych wzorów formularzy ubezpieczeniowych obowiązujących od 1 stycznia 2010 r. na podstawie rozporządzenia w sprawie określenia wzorów zgłoszeń do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego,imiennych raportów miesięcznych i imiennych raportów miesięcznych korygujących, zgłoszeń płatnika, deklaracji rozliczeniowych i deklaracji rozliczeniowych korygujących, zgłoszeń danych o pracy w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze oraz innych dokumentów;
  • nowych zasad opłacania składek na Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych dla pracowników po 50 roku życia.

Szkolenie odbędzie się 25 lutego o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Chełmie, ul. 1 AWP 8.

Ten sam Oddział ZUS organizuje także bezpłatne szkolenie na temat zmian w ustalaniu uprawnień do świadczeń krótkoterminowych od 1 stycznia 2010 r. Szkolenie odbędzie się 25 lutego o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Chełmie ul. 1 AWP 8.

Kontakt i zgłoszenia w sprawie szkoleń organizowanych przez ZUS Oddział w Biłgoraju: p. Wiesława Kapica, tel. (82) 565 34 55 wew. 100.

tk

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Mecenas Adrian Achtelik jest radcą prawnym, partnerem zarządzającym w kancelarii ACHTELIK SIWKA I WSPÓLNICY ADWOKACI I RADCY PRAWNI Sp.p. z Katowic specjalizującej się w kompleksowych rozwiązaniach prawnych dla spółek handlowych, przedsiębiorców, organizacji pozarządowych oraz podmiotów sektora publicznego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama