REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia dla płatników składek

REKLAMA

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia dla płatników składek. Ich tematyka obejmuje m.in. obsługę programu Płatnik, zasiłki macierzyńskie oraz rozliczanie przychodów pracujących emerytów i rencistów.

ZUS Oddział w Zielonej Górze zaprasza na szkolenie z obsługi programu Płatnik wersja 8.01.001. Szkolenie odbędzie się 22 lutego br. Kontakt i zgłoszenia na szkolenie przyjmuje p. Marta Dzieniszewska, tel. (68) 32-94-512.

Autopromocja

Dokumenty rozliczeniowe ZUS tylko w nowej wersji programu Płatnik >>

ZUS Oddział w Rybniku zaprasza płatników składek na bezpłatne szkolenie dotyczące zasad rozliczania przychodów pracujących emerytów i rencistów oraz wystawiania zaświadczeń dla potrzeb ZUS. Szkolenie odbędzie się 23 lutego o godz. 10.00 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13. Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu (32) 439 11 46.

ZUS Oddział w Chrzanowie organizuje bezpłatne szkolenia dla pracodawców w zakresie przepisów dotyczących zasiłków macierzyńskich oraz zagadnień w sprawie ustalania uprawnień do świadczeń emerytalnych na "nowych" i "starych" zasadach. Szkolenia odbędą się 23 oraz 25 lutego br. o godz. 10.00 w Oddziałe ZUS w Chrzanowie w budynku przy ul. Oświęcimskiej 19. Zgłaszanie uczestnictwa pod numerem telefonu (32) 62-45-460. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania miejsc.

ZUS Oddział w Chorzowie zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek z funkcjonalności programu "Płatnik". Szkolenie odbędzie się 25 lutego o godz. 10.00 w budynku ZUS w Chorzowie przy ulicy gen. Henryka Dąbrowskiego 45, I piętro sala konferencyjna. Zapisy przyjmowane są telefonicznie pod numerem telefonu (32) 34 90 704 lub osobiście w Oddziale ZUS w Chorzowie ul. gen. Henryka Dąbrowskiego 45, pokój 432 IV piętro.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

ZUS Oddział w Biłgoraju organizuje bezpłatne szkolenie wraz z konsultacjami dla płatników na temat:

 • zasad opłacania i rozliczania składek na Fundusz Emerytur Pomostowych;
 • nowych wzorów formularzy ubezpieczeniowych obowiązujących od 1 stycznia 2010 r. na podstawie rozporządzenia w sprawie określenia wzorów zgłoszeń do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego,imiennych raportów miesięcznych i imiennych raportów miesięcznych korygujących, zgłoszeń płatnika, deklaracji rozliczeniowych i deklaracji rozliczeniowych korygujących, zgłoszeń danych o pracy w szczególnych warunkach lub o szczególnym charakterze oraz innych dokumentów;
 • nowych zasad opłacania składek na Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych dla pracowników po 50 roku życia.

Szkolenie odbędzie się 25 lutego o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Chełmie, ul. 1 AWP 8.

Ten sam Oddział ZUS organizuje także bezpłatne szkolenie na temat zmian w ustalaniu uprawnień do świadczeń krótkoterminowych od 1 stycznia 2010 r. Szkolenie odbędzie się 25 lutego o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Chełmie ul. 1 AWP 8.

Kontakt i zgłoszenia w sprawie szkoleń organizowanych przez ZUS Oddział w Biłgoraju: p. Wiesława Kapica, tel. (82) 565 34 55 wew. 100.

tk

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: kadry.infor.pl

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Uprawnienia rodzicielskie
  certificate
  Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
  1/10
  Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
  nie ma takiej możliwości
  3
  6
  9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
  Następne
  Kadry
  Zapisz się na newsletter
  Zobacz przykładowy newsletter
  Zapisz się
  Wpisz poprawny e-mail
  Skrócony tydzień pracy i praca zdalna. To tylko niektóre to tylko niektóre rozwiązania dla rodziców - pracowników dzieci do 8. roku życia

  Skrócony tydzień pracy i praca zdalna. To tylko niektóre to tylko niektóre rozwiązania dla rodziców - pracowników dzieci do 8. roku życia. Co jeszcze może rodzic - pracownik? 

  Do kodeksu pracy wchodzą: toluen, styren, etoksyetanol, nitrobenzen, tlenek węgla, bisfenol A, ołów, kadm, rtęć [nowelizacja]

  Pracodawcy muszą eliminować z miejsca pracy i procesów pracowniczych toluen, styren, etoksyetanol, nitrobenzen, tlenek węgla, bisfenol A, estry kwasu ftalowego czy metale – ołów, kadm, rtęć i ich związki. Będą prowadzili odpowiednie zapisy w rejestrach dotyczących tych substancji.

  Duże zmiany w składce zdrowotnej. Ten komentarz eksperta nie spodoba się rządzącym

  Fundacja Ośrodek Rozwoju opublikowała niedawno komentarz na temat zmian w składce zdrowotnej. Eksperci FOR podkreślają, że te zmiany mogą mieć znaczący wpływ na zdrowie finansów publicznych.

  Zmiana umowy o zarządzanie PPK a uzgodnienie ze stroną społeczną

  Nie zawsze zmiana umowy o zarządzanie PPK powinna być uzgodniona ze stroną społeczną. Kiedy można od tego odstąpić? Poznaj wyjątki.

  REKLAMA

  Umowy pracowników będą rejestrowane. A co z prawem do prywatności i ochroną danych?

  Umowy pracowników będą rejestrowane w CRU, a co z prawem do prywatności, co z prawem do ochrony danych osobowych, co z prawem do godności pracowników? W opozycji do tego stoją przepisy dot. prawa dostępu do informacji publicznej w zakresie sektora finansów publicznych. Ważniejsze jest dobro ogółu czy jednostki?

  Co z rentą socjalną w 2024? Czy będzie 4242 zł a od 1 lipca 4300 zł?

  Projekt ustawy o zmianie renty socjalnej ma tylko dwa artykuły a wciąż nie został uchwalony. Premier zapowiadał pilne prace, a nawet nie było jeszcze drugiego czytania. Osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie czekają na podwyżkę świadczenia. Renta socjalna - czy będzie podniesiona do kwoty minimalnego wynagrodzenia? Co to jest renta socjalna? Komu przysługuje prawo do renty socjalnej? 

  Przetwarzanie danych osobowych dotyczących zdrowia [45 tys. kary dla Kancelarii]

  45 tys. zł kary dla spółki, która docierała do osób poszkodowanych głównie w wypadkach komunikacyjnych, by nawiązać z nimi współpracę w zakresie reprezentowania ich m.in. przed towarzystwami ubezpieczeniowymi, w sprawach sądowych  w celu uzyskania na ich rzecz odszkodowań, zadośćuczynienia i rent, a także zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji. Informacje o potencjalnych klientach uzyskiwała na podstawie m.in. wiadomości prasowych, publikacji internetowych, w tym treści dostępnych w mediach społecznościowych, a także informacji przekazywanych lub rozpowszechnianych przez organizacje zajmujące się działalnością dobroczynną. Podczas spotkania przedstawiciel Kancelarii PIONIER odbierał ustną zgodę na przetwarzanie danych osobowych do czasu ewentualnego zawarcia umowy z tymi osobami o świadczenie usług. Sprawa trafiła do WSA, ale ten oddalił skargę Kancelarii na deczję PUODO.

  Rozwiązanie umowy o pracę: Obowiązek pracodawcy konsultacji zamiaru wypowiedzenia umowy o pracę. Wzór zawiadomienia organizacji związkowej

  Pracodawca musi zawiadomić reprezentującą pracownika organizację związkową o zamiarze wypowiedzenia mu umowy o pracę. Zawiadomienie składa się na piśmie, podając w nim przyczynę uzasadniającą rozwiązanie umowy.

  REKLAMA

  Nowelizacja kodeksu pracy: W 2025 r. pracodawcy będą prowadzili nowy rejestr prac i pracowników je wykonujących [Dyrektywa z 2022 r.]

  Nowelizacja Kodeksu pracy: zmiana artykułu 222 k.p o ochronie pracowników przed szkodliwymi czynnikami. 

  Uprawnienia rodzicielskie: Przerwy na karmienie dziecka piersią - jak długo pracownica może korzystać z przerw na karmienie, wzór wniosku o przerwę

  Przerwy na karmienie piersią są zwolnieniem od pracy. Przerwy wliczane są do czasu pracy - pracownica zachowuje prawo do wynagrodzenia. 

  REKLAMA