| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Regionalny Konwent HR - 16 października 2014 r.

Regionalny Konwent HR - 16 października 2014 r.

Serdecznie zapraszamy na Regionalny Konwent HR, który odbędzie się 16 października 2014 r. w Gdańsku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej Konferencji z cyklu Regionalny Konwent HR, która odbędzie się w czwartek, 16 października w Gdańsku, w hotelu Mercure przy ulicy Jana Heweliusza 22.

Konferencje Regionalny Konwent HR to branżowe spotkania dla osób zawodowo zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi, organizowanych przez PSZK w pięciu największych miastach w Polsce. Wśród zaproszonych gości znajdują się zarówno dyrektorzy i menedżerowie personalni, jak i pozostali pracownicy działów HR. Każde ze spotkań gromadzi około 100 osób i dzięki szerokiej sieci networkingowej PSZK stanowi największe i najbardziej znane wydarzenie dotyczące tematyki HR w danym Regionie. Podczas Konwentów prezentowane są zarówno zagadnienia związane z rekrutacją, motywowaniem, nowoczesnymi narzędziami HR jak i rolą działów HR w budowaniu wizerunku dobrego pracodawcy na rynku pracy. Konferencje są doskonałą okazją do nawiązania wartościowych kontaktów, wymiany wiedzy oraz dyskusji ze specjalistami z różnych sektorów HR.

Nowe zasady zaangażowania pracowników

Zapraszamy do zapoznania się z programem Regionalnego Konwentu HR w Gdańsku oraz zachęcamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Liczba miejsc jest ograniczona. Patronem wydarzenia jest portal kadry.infor oraz Personel i Zarządzanie.

Porozmawiaj o tym na naszym: FORUM

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

SKŁADKI ZUS 2020

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Joanna Majcherczak

Starszy Konsultant w Departamencie Doradztwa Podatkowego i Prawnego w Mariański Group Kancelaria Prawno-Podatkowa

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »