reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > BHP > Ppoż > E-learningowe szkolenie na inspektora ochrony przeciwpożarowej

E-learningowe szkolenie na inspektora ochrony przeciwpożarowej

E-learning coraz bardziej popularny. Zdobądź uprawnienia Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej przez Internet.

Wygląda na to, że e-learning coraz lepiej radzi sobie na polskim gruncie. Firmy szkoleniowe i placówki edukacyjne otwierają się na nowe technologie dzięki czemu ich oferty bogatsze są o kursy i szkolenia przez Internet.
Zmiany te, to efekt nie tylko racjonalnego podejścia do biznesu firm oferujących e-learning– od dawna głośno jest o tym, że ta forma edukacji to dla odbiorcy oszczędność czasu i pieniędzy, ale także odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku nękanego kryzysem.
Dowodem na to niech będzie zainteresowanie, jakim cieszy się szkolenie e-learningowe na Inspektora Ochrony Przeciwpożarowej organizowane przez Szkołę Główną Służby Pożarniczej (SGSP). W pierwszym naborze zgłosiło się 600 chętnych, szkolenie rozpoczęło się wczoraj i będzie dostępne dla zalogowanych kursantów przez 4 tygodnie na platformie e-learningowej. Szkolenie przygotowuje uczestnika do egzaminu, który odbywa się już w formie tradycyjnej w siedzibie SGSP w Warszawie.
Sukcesem tego szkolenia jest nie tylko chwytliwy, z uwagi na nowelizację kodeksu pracy temat, ale przede wszystkim ze względu na dogodną dla ubiegających się o dodatkowe uprawnienia formę. To uczestnik szkolenia decyduje o tym kiedy i w jakich godzinach przystępuje do nauki. Ważne aby zdążyć opanować materiał w ciągu 4 tygodni, kiedy szkolenie jest aktywne. Szczegóły na stronie www.ppoz.edustacja.pl
Dzięki takim szkoleniom pracodawca, który chce zwiększać kwalifikacje swoich pracowników, nie musi ich kierować na zewnętrzne szkolenia i ponosić dodatkowych kosztów delegacji, noclegów oraz utraconych korzyści podczas nieobecności pracownika w pracy. Jedynym wymogiem, jaki niesie za sobą e-learning jest posiadanie podstawowych umiejętności w obsłudze komputera i Internetu.

reklama

Czytaj także

Autor:

Edustacja.pl

Źródło:

INFOR
Tarcza antykryzysowa – pomoc dla pracodawców poszkodowanych w wyniku pandemii koronawirusa (PDF)29.00 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Jacek Adamczak

Ekspert z zakresu podatków i rachunkowości

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama