| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJA MOBILNA | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Zatrudnienie > Samozatrudnienie > Animator czasu wolnego - praca marzeń?

Animator czasu wolnego - praca marzeń?

Jesteś studentem i myślisz sobie: „Po sesji będę miał masę wolnego. Fajnie by było gdzieś pojechać”, po czym markotniejesz, patrząc na braki finansowe na koncie. A co, jeśli Ci powiem, że możesz i gdzieś wyjechać, w dodatku jeszcze na tym zarobić?

Na naszym szkoleniu kursanci przede wszystkim uczą się, jak przygotować program animacyjny i co można w nim zawrzeć – przykłady zabaw, tańców czy wspólnych gier”, tłumaczy Szymon Krzysiak, jeden ze szkoleniowców w firmie Animator-Kraków. „Nie brakuje oczywiście podstawowych informacji o pracy animatora, trudnościach związanych z nią, jak i sposobach rozwiązywania problemów”.

Jaka stawka VAT od karnetu na siłownię

Przedsiebiorcy nie chcą jednolitego patentu

Nazwa nabywcy oraz sprzedawcy na fakturze od 2013 roku

Ryczałt od najmu w 2013 - nadal się opłaca, ale nie wszystkim

Chcę zostać animatorem!

Jesteś energiczny, żywiołowy, rozpiera Cię energia? Z łatwością nawiązujesz nowe znajomości? Uwielbiasz rozmawiać i współpracować z ludźmi? Niewątpliwie są to cechy kluczowe potrzebne do pracy animatora czasu wolnego.

Nie można zapominać o znaniu języków obcych – niezbędnych, jeśli chcemy podjąć pracę za granicą – jak i, siłą rzeczy, pełnej dyspozycyjności w okresie podanym przez naszego pracodawcę.

Zazwyczaj animatorzy poszukiwani są na sezon wakacyjny – warto więc pamiętać, że pracodawcy będą poszukiwali animatorów odpowiednio wcześniej. Pierwsze castingi organizowane są już na początku roku, warto więc nie przegapić okazji.

Animator-Kraków (www.animator-krakow.pl)

reklama

Narzędzia kadrowego

POLECANE

UMOWY ZLECENIA 2017

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Wasilewski

Aplikant adwokacki w Izbie Warszawskiej. Absolwent Wydziału Prawa EWSPiA w Warszawie, uczelni afiliowanej przy instytucie nauk prawnych Polskiej Akademii Nauk utworzonej we współpracy ze Zrzeszeniem Prawników Polskich oraz Międzynarodowym Instytutem Rozwoju Prawa w Rzymie.


Zostań ekspertem portalu Infor.pl »