| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > I Konferencja Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych - 24 listopada 2016 r. w Warszawie

I Konferencja Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych - 24 listopada 2016 r. w Warszawie

Miło nam poinformować, że objęliśmy patronatem medialnym I Konferencję Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych, która odbędzie się 24 listopada 2016 roku w Sali Konferencyjnej Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie. Podczas konferencji zaplanowane jest omówienie zagadnień charakterystycznych dla PKZP oraz przedstawienie mechanizmów prawidłowego funkcjonowania PKZP i regulacji dotyczących kwestii podatkowych oraz ochrony danych osobowych.

KONFERENCJA PRACOWNICZYCH KAS ZAPOMOGOWO-POŻYCZKOWYCH jest pierwszym na taką skalę, wydarzeniem dedykowanym Pracowniczym Kasom Zapomogowo-Pożyczkowym. Podczas konferencji zaplanowane jest omówienie zagadnień charakterystycznych dla PKZP oraz przedstawienie mechanizmów prawidłowego funkcjonowania PKZP i regulacji dotyczących kwestii podatkowych oraz ochrony danych osobowych.

Ponadto zostaną przedstawione praktyczne aspekty funkcjonowania PKZP, przypadki nadużyć w PKZP oraz znaczenie systemu nadzoru i kontroli w PKZP. Wśród prelegentów wystąpią osoby związane od wielu lat z tematyką PKZP i społecznym charakterem tych instytucji.

Przedsięwzięcie ma zasięg ogólnopolski. Zaplanowane zostało na dzień 24 listopada 2016 roku (czwartek), w godzinach: 9:00-16:00. w Sali Konferencyjnej Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie.

Rekomendujemy to wydarzenie i zapraszamy Państwa do udziału.

Więcej informacji: http://konferencja.casco.pl/

reklama

Polecamy artykuły

Data publikacji:

Zdjęcia

I Konferencja Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych
I Konferencja Pracowniczych Kas Zapomogowo-Pożyczkowych

Personel i Zarządzanie 4/201730.03 zł

Narzędzia kadrowego

POLECANE

REWOLUCYJNE ZMIANY W UMOWACH ZLECENIA 2017

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Prawna Cyman i Wspólnicy sp. k.

Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną przedsiębiorców i osób nieprowadzących działalności gospodarczej w obszarach kontraktów, rozwiązywania sporów i zastępstwa procesowego, windykacji w kraju i za granicą, nieruchomości i budownictwa, podatków, spraw korporacyjnych, stosunków pracowniczych, zamówień publicznych, restrukturyzacji i upadłości, rynków finansowych i finansowania działalności gospodarczej, a także stosunków międzynarodowych i prawa europejskiego.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »