| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na szkolenia, których tematyką będą m.in. zasady wypełniania, korygowania oraz przekazywania do ZUS dokumentów zgłoszeniowych, rozliczeniowych oraz płatniczych.

ZUS Oddział w Rybniku zaprasza na bezpłatne szkolenie w zakresie zgłaszania niań (osób sprawujących opiekę nad dziećmi do lat 3) do ubezpieczeń społecznych i zdrowotnego oraz zasad podlegania i sporządzania dokumentów ubezpieczeniowych. Szkolenie odbędzie się w dniu 18 października o godz. 12.00 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13.

Kontakt: zapisy na szkolenie przyjmowane są pod nr tel. 324 391 146.

ZUS Oddział w Rybniku zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek nt. zasad wypełniania, korygowania oraz przekazywania do ZUS dokumentów zgłoszeniowych, rozliczeniowych oraz płatniczych (z uwzględnieniem zmian w danych identyfikacyjnych osób ubezpieczonych) oraz Zaufanego Profilu. Szkolenie odbędzie się w dniu 18 października o godz. 9.00 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13.

Kontakt: zapisy na szkolenie przyjmowane są pod nr tel. 324 391 146.

ZUS Oddział w Lublinie zaprasza na szkolenie dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Szkolenie dotyczy rejestrowania działalności gospodarczej oraz zgłaszania do ubezpieczeń społecznych i ubezpieczenia zdrowotnego. Ekspert ZUS przybliży prawa i obowiązki osoby prowadzącej jednoosobową działalność. Szkolenie odbędzie się 18 października w godz. 10.00-11.30 w Oddziale ZUS w Lublinie (sala konferencyjna na trzecim piętrze budynku ZUS przy ul. Zana 36A). Szkolenie odbędzie się w ramach "Tygodnia Przedsiębiorców".

Kontakt: zapisy na szkolenie pod nr tel. 815 357 606 lub na mail korbam@zus.pl  

Ubezpieczenie zdrowotne - rząd pracuje nad zmianą zasad zasad  składek >>

ZUS Oddział w Lublinie zaprasza płatników składek na szkolenie dotyczące ulg i umorzeń w opłacaniu składek. Ekspert ZUS wyjaśni, na jakich warunkach może płatnikowi przysługiwać odroczenie terminu płatności składek, rozłożenie składek na raty lub umorzenie nieopłaconych należności składkowych. Odpowie też na pytania dotyczące przepisów o tzw. abolicji składkowej dla osób, które w okresie od 1 stycznia 1999 r. do 31 sierpnia 2009 r. prowadziły działalność gospodarczą i jednocześnie z innego tytułu pobierały zasiłek macierzyński lub przebywały na urlopie wychowawczym. Szkolenie odbędzie się 18 października w godz. 11.45-13.00 w Oddziale ZUS w Lublinie (sala konferencyjna na trzecim piętrze budynku ZUS przy ul. Zana 36A).

Kontakt: zapisy na szkolenie pod nr tel. 815 357 606 lub na mail korbam@zus.pl

ZUS Oddział w Lublinie zaprasza na szkolenie dotyczące ustalania właściwego ustawodawstwa w zakresie podlegania ubezpieczeniom społecznym osób pracujących w krajach Unii Europejskiej, Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Szwajcarii. Ekspert ZUS wytłumaczy też jak wypełnić formularz A1, czyli zaświadczenie wydawane w celu potwierdzenia, któremu ustawodawstwu dotyczącemu zabezpieczenia społecznego podlega ubezpieczony. Szkolenie odbędzie się 19 października w godz. 10.00-11.00 w Oddziale ZUS w Lublinie (sala konferencyjna na trzecim piętrze budynku ZUS przy ul. Zana 36A).

Kontakt: zapisy na szkolenie pod nr tel. 815 357 606 lub na mail korbam@zus.pl


reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Marek Skała

Marek Skała – trener warsztatowy, coach, mówca inspiracyjny; prowadzi projekty rozwojowe i szkoleniowe. Właściciel firmy szkoleniowej MEGALIT – Instytut Szkoleń, Najlepszej Firmy Szkoleniowej 2014. Od 25 lat prowadzi projekty szkoleniowe i rozwojowe dla największych polskich i światowych koncernów. Moderator warsztatów strategicznych. Osobowość Roku 2015 miesięcznika Osobowości i Sukcesy. Współzałożyciel Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Członkostwo w ICF, ASTAD oraz International Federation of Journalists. Autor książek i dziennikarz – publicysta, napisał kilkaset tekstów z zakresu biznesu. Oraz dwa bestsellery „Psychologia Zmiany – rzecz dla wściekniętych” i „Manipulacja Odczarowana”. Nagroda: Ostre Pióro BCC, Proton 2012 dla najlepszego edukatora w branży PR. Prowadzi gościnnie zajęcia z PR i HR na kilku uczelniach w kraju.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK