| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE MOBILNE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Praktyki poświęcone rozwojowi i podnoszeniu kwalifikacji pracowniczych

Praktyki poświęcone rozwojowi i podnoszeniu kwalifikacji pracowniczych

PKPP Lewiatan i firma doradcza KPMG zapraszają do udziału w badaniu, które ma na celu identyfikację i opis praktyk poświęconych rozwojowi i podnoszeniu kwalifikacji pracowniczych oraz współpracy firm z sektorem edukacji.

Badanie ma charakter ogólnopolski, otwarte jest dla firm małych, średnich i dużych z różnych branż.

Praktyki najlepszych firm zebrane zostaną w specjalnej publikacji dot. dobrych praktyk zarówno w podnoszeniu kwalifikacji pracowników jak i współpracy pracodawców z sektorem edukacji - firmy te i stosowane przez nie rozwiązania będą promowane.

Pracodawca z inwestycji w pracownika odzyskuje prawie drugie tyle >>

Pracodawcy biorący udział w badaniu zaproszeni zostaną na spotkanie konsultacyjne dot. rekomendacji pracodawców w zakresie ww. zagadnień, jako pierwsi poznają też wyniki badań.

Zainteresowani pracodawcy do 24 marca br. powinni wypełnić ankiety:

Pytania związane z badaniem należy kierować do p. Piotra Sarneckiego (tel. 022 565 20 94, email: psarnecki@pkpplewiatan.pl), nadzorującego przebieg badania.

Badanie jest elementem szerszego projektu „Kwalifikacje dla potrzeb pracodawców”, realizowanego przez PKPP Lewiatan w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

tk

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

REWOLUCJA W EMERYTURACH

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

S-NET

Główne dziedziny działalności przedsiębiorstwa to dostawa nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych dla biznesu i ISP; integracja rozwiązań IT takich jak: serwery, sprzęt telekomunikacyjny,​ ​sprzęt​ ​sieciowy,​ ​outsorcing​ ​IT.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK