| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Inne > Rada programowa

Rada programowa

Jerzy Wratny

Jerzy Wratny

Profesor nauk prawnych. Kierownik Zakładu Prawa Pracy i Zabezpieczenia Społecznego w Instytucie Pracy i Spraw Socjalnych. Kierownik Zakładu Prawa Cywilnego i Prawa Pracy na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego. Członek Komisji Kodyfikacyjnej Prawa Pracy w latach 2002-2006. Członek Komitetu Nauk o Pracy i Polityce Społecznej PAN. Autor wielu publikacji książkowych i artykułów w czasopismach.

Waldemar GujskiWaldemar Gujski

Adwokat, członek władz samorządu adwokackiego. Wykładowca w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, Podyplomowym Studium Prawa Spółek przy SGH oraz na seminariach firm polskich i zagranicznych. Wybitny ekspert w dziedzinie prawa pracy, a także rzecznik zatrudniania członków zarządu na podstawie cywilnoprawnych kontraktów menedżerskich. Autor książki Kontrakty menedżerskie oraz inne umowy cywilnoprawne o świadczenie pracy a także  kilkudziesięciu publikacji z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego i styku tych dwóch dziedzin prawa.

Renata Tonder

Renata Tonder

Specjalista w zakresie ubezpieczeń społecznych, wieloletni pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Doświadczony szkoleniowiec, od ponad 15 lat prowadzi wykłady z zakresu świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa. Autorka licznych publikacji, współpracuje z wieloma wydawnictwami.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

REWOLUCJA W EMERYTURACH

reklama

Ostatnio na forum

Fundusze unijne

Eksperci portalu infor.pl

Krzysztof Gugała

Krzysztof Gugała Ekspert w dziedzinie HR, ze specjalizacją w systemach wynagradzania, Prezes Zarządu w IDEA! Human Capital – we współpracy z Towers Watson Data Services EMEA. W branży HRM pracuje od dwudziestu sześciu lat, łącząc perspektywę doradcy, eksperta i menedżera. Posiada rozległe doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu strategii personalnych i systemów wspierających zarządzanie kapitałem społecznym, w szczególności systemów wynagrodzeń. Kierował projektami obejmującymi opisywanie stanowisk, wartościowanie, projektowanie polityk płacy zasadniczej i zmiennej oraz świadczeń, m.in. dla PGNiG SA, , TVN, Wyborowa SA, Tramwaje Warszawskie i kilkadziesiąt innych. Projektuje i realizuje unikalne na polskim rynku badania rynkowe w zakresie wynagrodzeń . Autor wielu publikacji w prasie specjalistycznej (m.in. HBR Polska, Personel, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi) oraz współautor książki „Budowanie pomiar kapitału ludzkiego w organizacji”. Od 2010 prowadzi zajęcia z controllingu personalnego, benchmarkingu wynagrodzeń i systemów motywacyjnych na Akademii Leona Koźmińskiego i we Francuskim Instytucie Zarządzania

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK