| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Szkolenie "Behavioral interview® - czyli jak zatrudniać najlepszych" - 12 grudnia 2014 r.

Szkolenie "Behavioral interview® - czyli jak zatrudniać najlepszych" - 12 grudnia 2014 r.

Zapraszamy na szkolenie "Behavioral interview® - czyli jak zatrudniać najlepszych", które odbędzie się 12 grudnia 2014 r. w Warszawie. Jak rozpoznać profesjonalistę i wyłuskać prawdę pomiędzy słowami?

Zatrudnienie właściwego pracownika to prawdziwe wyzwanie. Jednak czy kompetencje zawarte w CV są prawdziwe? Jak rozpoznać profesjonalistę i wyłuskać prawdę pomiędzy słowami? Poznaj BEHAVIORAL INTERVIEW®!

ADRESACI SZKOLENIA

Kadra menadżerska,  HR Business Partnerzy, specjaliści działów rekrutacji, działów personalnych, HR oraz wszystkie inne osoby odpowiedzialne za zatrudnianie pracowników.

PROGRAM

  1. Pierwsza część warsztatu wprowadzi uczestniczki w świat komunikacji pozawerbalnej. Zyskają one wyjątkowe kompetencje z zakresu odczytywania języka ciała, jak również demonstracji środowiskowej, – co mówi np. wizerunek kandydata. Dzięki wiedzy z zakresu „kalibracji” uczestniczki łatwiej będą rozpoznawać wahanie, niespójność w przekazie, osobowość oraz prawdziwe wartości przyszłego kandydata.
  2. W drugiej części w oparciu o tworzenie wywiadu behawioralnego na bazie pytań, uczestniczki poznają zasady lingwistyczne tworzące się na poziomie myśli. To ułatwi im rozpoznanie, czy udzielane informacje są spójne z odpowiadającym i co naprawdę kryje się za słowami.
  3. Zajęcia będą prowadzone w systemie warsztatowym, tak by każda z uczestniczek mogła doświadczyć i sprawdzić w praktyce zdobytą wiedzę.

Więcej informacji >>>

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Dominika Gałka

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK