reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na bezpłatne szkolenia. Ich tematyka obejmuje m.in. udzielania ulg i umorzeń należności z tytułu składek oraz zapobieganie wypadkom przy pracy.

ZUS Oddział w Gdańsku zaprasza na bezpłatne szkolenia pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw, w szczególności rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy w jednym z następujących sektorów:

  • budownictwo,
  • ochrona zdrowia,
  • transport,
  • przetwórstwo przemysłowe.

Zakres tematyczny szkolenia obejmować będzie poznawanie zagrożeń powodujących wypadki przy pracy i choroby zawodowe oraz sposoby zapobiegania tym zjawiskom. Szkolenia przeprowadzone zostaną w dniach: 20,21,27 października w siedzibie Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego, Dom Ekonomistów, ul. Długi Targ 46/47 Gdańsk (wejście od ulicy Kramarskiej przy Ratuszu).

Kontakt: zgłoszenia telefoniczne bądź pisemne przyjmuje p. Elżbieta Kamionka, Polskie Towarzystwo Ekonomiczne, nr tel/fax 583 015 461,583 019 971, 583 015 246. E-mail: szkolenia@gdansk.pte.pl lub e.kamionka@gdansk.pte.pl. Dodatkowe informacje: p. Joanna Zawadzka, nr tel. 585 248 538 - Wydział Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji O/ZUS w Gdańsku ul. Marynarki Polskiej 146 Gdańsk.

ZUS Oddział w Rybniku zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek dotyczące zasad udzielania ulg i umorzeń należności z tytułu składek oraz zakresu dokumentacji, która powinna zostać złożona wraz z wnioskiem. Szkolenie odbędzie się w dniu 20 października o godz. 9.00 w budynku ZUS w Rybniku przy ul. Jankowickiej 13.

Kontakt: zapisy na szkolenie przyjmowane są pod nr tel. 324 391 146.

ZUS Oddział w Rybniku zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek dotyczące zasad udzielania ulg i umorzeń należności z tytułu składek oraz zakresu dokumentacji, która powinna zostać złożona wraz z wnioskiem. Szkolenie odbędzie się w dniu 20 października o godz. 12.00 w budynku Inspektoratu ZUS w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Witosa 30.

Kontakt: zapisy na szkolenie przyjmowane są pod nr tel. 324 391 146.

ZUS I Oddział w Poznaniu zaprasza na bezpłatne seminarium nt. "Podstawa wymiaru składek na ubezpieczenie społeczne na tle ustaleń pokontrolnych oraz aktualne zmiany w przepisach". Szkolenie organizowane jest wraz z Wielkopolskim Związkiem Pracodawców. Seminarium odbędzie się w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 12, sala konferencyjna, pok. 219, II piętro w dniu 20 października, o godz. 10.00.

Kontakt: na seminarium obowiązują zapisy; Wielkopolski Związek Pracodawców, nr tel. 616 576 051, e-mail: asystent@wzp.org.pl  

ZUS II Oddział w Warszawie zaprasza na bezpłatne szkolenie z zakresu prewencji wypadkowej dla pracodawców małych i średnich firm z terenu województwa mazowieckiego. Szkolenie skierowane jest w szczególności do pracodawców małych i średnich firm oraz rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy, między innymi z sektorów:

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

REWIT

Misją REWIT od 25 lat jest bycie doradcą i partnerem biznesowym w zmieniającym się świecie i otoczeniu.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama