REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

REKLAMA

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu m.in. ubezpieczeń społecznych, dokumentacji ubezpieczeniowej, bhp, zasiłków i innych świadczeń.

ZUS Oddział w Legnicy zaprasza na bezpłatne szkolenie nt. "Dokumentowanie prawa do zasiłków chorobowych, macierzyńskich, opiekuńczych i świadczenia rehabilitacyjnego". Szkolenie odbędzie się 17 grudnia br. o godz. 10.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy przy ul. Władysława Grabskiego 26, I piętro, sala nr 100. Szkolenie poprowadzi p. Franciszek Wieczorek, Naczelnik Wydziału Zasiłków Oddziału ZUS w Legnicy.

Autopromocja

Kontakt: Wydział Organizacji, nr tel. (76) 876 41 63, e-mail: kureke@zus.pl, wolegnica@interia.pl. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są w salach obsługi klientów w Oddziale i we wszystkich placówkach terenowych.

ZUS Oddział w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne szkolenie okresowe bhp dla pracodawców branży budowlanej. Szkolenie obejmuje 16 godzin lekacyjnych podzielonych na 2 spotkania: 17 i 20 grudnia br. Szkolenie odbędzie się w Rzeszowie, ul. Fredry 8, III piętro, sala 16. Początek o godz. 9.00. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu, ważne 5 lat.

Kontakt: zapisy pod nr tel. (17) 867 52 51 lub osobiście w Oddziale, Rzeszów ul. Siemiradzkiego 10, p. 11.

Obowiązek uczestniczenia w szkoleniach bhp >>

Dalszy ciąg materiału pod wideo

ZUS Oddział w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne szkolenie nt.:

  • kompletowanie wniosków o świadczenia emerytalno-rentowe z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, środki dowodowe niezbędne do prawidłowego ustalania prawa i wysokości świadczenia, zasady przeliczania świadczeń emerytalno- rentowych,
  • zasady rozliczania świadczeń emerytalno-rentowych w związku z przychodem osiąganym w 2010 r.

Szkolenie odbędzie się 17 grudnia br. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Tomaszowie Lub., ul. Jana Pawła II 6. Szkolenie poprowadzi p. Renata Jurkiewicz, Kierownik Samodzielnego Referatu Świadczeń Emerytalno-Rentowych.

Kontakt: p. Sylwia Świderek, nr tel. (84) 664 44 23, Inspektorat w Tomaszowie Lub.

ZUS Oddział w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne szkolenie nt. "Zasady ustalania uprawnień do zasiłków z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa oraz dokumentowanie prawa do zasiłków w oparciu o obowiązujące przepisy od 01.01.2010 r." Szkolenie odbędzie się w 17 grudnia br. o godz. 10.30 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Tomaszowie Lub., ul. Jana Pawła II 6. Szkolenie poprowadzi p. Maria Mruk.

Kontakt: p. Sylwia Świderek, nr tel. (84) 664 44 23, Inspektorat w Tomaszowie Lub. 

Zwrot nadpłaconych składek, które ZUS uznał za przedawnione >>

ZUS Oddział w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne szkolenie nt. "Zasady podlegania ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu oraz zasady opłacania składek z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej". Szkolenie odbędzie się 17 grudnia br. o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Tomaszowie Lub., ul. Jana Pawła II 6. Szkolenie poprowadzi p. Marta Dominikowska, Kierownik Samodzielnego Referatu Ubezpieczeń i Korekt.

Kontakt: p. Sylwia Świderek, nr tel. (84) 664 44 23, Inspektorat w Tomaszowie Lub.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: kadry.infor.pl

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
QR Code
Uprawnienia rodzicielskie
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
1/10
Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
nie ma takiej możliwości
3
6
9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
Następne
Kadry
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Dżem, miód, soki i cukier: nowe obowiązki dla przedsiębiorców. Rewolucyjne dyrektywy śniadaniowe!

Więcej owoców w dżemie, oznakowania na sokach i skład, mniej cukru oraz kraj pochodzenia miodu - to nowe wyzwania dla przedsiębiorców w całej UE. Uregulowano nowe przepisy w zakresie bezpieczeństwa żywnościowego produktów, które mają ulepszyć ochronę konsumentów i dostosować ją do nowych wyzwań, takich jak zielona i cyfrowa transformacja. Przedsiębiorcy nie są pocieszeni, czekają ich duże zmiany.

Jak wypadają Zielone Świątki w 2024 roku?

Jak wypadają Zielone Świątki w 2024 roku? Czy w Zielone Świątki trzeba iść do kościoła? Czy w Zielone Świątki sklepy są otwarte? Czy 19 maja 2024 to niedziela handlowa? Jak wypada Boże Ciało w 2024 roku?

Komunikat ZUS: Ograniczenia w dostępie do aplikacji mZUS

Od 17 do 18 maja 2024 r. mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do aplikacji mobilnych mZUS i mZUS dla Lekarza.

Nowa regulacja ochroni dobre imię pracodawcy i współpracowników. Zmiany jeszcze w 2024 r.

Nowa regulacja w zakresie prawa pracy ochroni dobre imię pracodawcy, współpracowników ale też ogółu i interesy państwa - zmiany będą jeszcze w 2024 r. Jak szumnie wskazuje MPiPS: ustawa ma służyć ludziom ponoszącym ryzyko w imię troski o dobro wspólne.

REKLAMA

ZUS: Ważne dla osób pobierających świadczenie lub zasiłek przedemerytalny. Zbliża się termin przekazania informacji o przychodach

Osoby dorabiające do zasiłku lub świadczenia przedemerytalnego muszą przekazać do ZUS informację o osiąganych przychodach za okres od 1 marca 2023 r. do 29 lutego 2024 r. Na jakim formularzu?

1000 zł brutto dodatku dla pracowników pomocy społecznej. Na jakim etapie zmiany?

W dniu 15 maja 2024 r. Prezydent RP podpisał: ustawę z dnia 26 kwietnia 2024 r. o zmianie ustawy o pomocy społecznej oraz niektórych innych ustaw oraz ustawę z dnia 26 kwietnia 2024 r. o zmianie ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej oraz ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Przepisy zaczną obowiązywać od czerwca 2024 r., a wypłaty będą już od lipca.

Znamy termin wypłaty czternastej emerytury w 2024 r.

Rząd przygotowuje projekt rozporządzenia w sprawie określenia miesiąca wypłaty kolejnego dodatkowego rocznego świadczenia pieniężnego dla emerytów i rencistów w 2024 r.

Rząd o skróceniu czasu pracy. 4 dni w tygodniu. Nie w 2024 r. A więc kiedy? [Nowelizacja kodeksu pracy]

Skrócenie tygodnia pracy do 4 dni. Rok temu wydawało się, to filmem SF. A może stać się faktem – już nie analitycy i dziennikarze wskazują na konieczność skrócenia czasu pracy (do Europy idzie automatyzacja produkcji i AI). Taką potrzebę - i co najważniejsze możliwości - widzą też przedstawiciele rządu, a więc ludzie mający realne narzędzia zmiany rzeczywistości. Przeszkodą jest ryzyko utraty konkurencyjności. Co się stanie z gospodarką Europy, gdy po Europie podobnego rozwiązania nie wprowadzi Azja?

REKLAMA

Dofinansowanie do kolonii dziecka z zakładu pracy 2024 r.

Przyznawanie pracownikom dofinansowania do kolonii dzieci powinno wynikać z regulaminu ZFŚS. Ponadto udzielenie takiego wsparcia należy uzależniać od sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej osób uprawnionych. Pracodawcy, u których nie działa ZFŚS, mogą dofinansować kolonie dzieci pracowników np. ze środków obrotowych.

Wyższe dofinansowanie dla pracodawcy za pracowników niepełnosprawnych. Zmiany od lipca 2024 r.

Zwiększy się wysokość dofinansowania ze środków PFRON do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych. Zmiany mają wejść w życie od lipca 2024 r. Ile wyniesie dofinansowanie?

REKLAMA