reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia z zakresu m.in. ubezpieczeń społecznych, dokumentacji ubezpieczeniowej, bhp, zasiłków i innych świadczeń.

ZUS Oddział w Legnicy zaprasza na bezpłatne szkolenie nt. "Dokumentowanie prawa do zasiłków chorobowych, macierzyńskich, opiekuńczych i świadczenia rehabilitacyjnego". Szkolenie odbędzie się 17 grudnia br. o godz. 10.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy przy ul. Władysława Grabskiego 26, I piętro, sala nr 100. Szkolenie poprowadzi p. Franciszek Wieczorek, Naczelnik Wydziału Zasiłków Oddziału ZUS w Legnicy.

Kontakt: Wydział Organizacji, nr tel. (76) 876 41 63, e-mail: kureke@zus.pl, wolegnica@interia.pl. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są w salach obsługi klientów w Oddziale i we wszystkich placówkach terenowych.

ZUS Oddział w Rzeszowie zaprasza na bezpłatne szkolenie okresowe bhp dla pracodawców branży budowlanej. Szkolenie obejmuje 16 godzin lekacyjnych podzielonych na 2 spotkania: 17 i 20 grudnia br. Szkolenie odbędzie się w Rzeszowie, ul. Fredry 8, III piętro, sala 16. Początek o godz. 9.00. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu, ważne 5 lat.

Kontakt: zapisy pod nr tel. (17) 867 52 51 lub osobiście w Oddziale, Rzeszów ul. Siemiradzkiego 10, p. 11.

Obowiązek uczestniczenia w szkoleniach bhp >>

ZUS Oddział w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne szkolenie nt.:

  • kompletowanie wniosków o świadczenia emerytalno-rentowe z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, środki dowodowe niezbędne do prawidłowego ustalania prawa i wysokości świadczenia, zasady przeliczania świadczeń emerytalno- rentowych,
  • zasady rozliczania świadczeń emerytalno-rentowych w związku z przychodem osiąganym w 2010 r.

Szkolenie odbędzie się 17 grudnia br. o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Tomaszowie Lub., ul. Jana Pawła II 6. Szkolenie poprowadzi p. Renata Jurkiewicz, Kierownik Samodzielnego Referatu Świadczeń Emerytalno-Rentowych.

Kontakt: p. Sylwia Świderek, nr tel. (84) 664 44 23, Inspektorat w Tomaszowie Lub.

ZUS Oddział w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne szkolenie nt. "Zasady ustalania uprawnień do zasiłków z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa oraz dokumentowanie prawa do zasiłków w oparciu o obowiązujące przepisy od 01.01.2010 r." Szkolenie odbędzie się w 17 grudnia br. o godz. 10.30 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Tomaszowie Lub., ul. Jana Pawła II 6. Szkolenie poprowadzi p. Maria Mruk.

Kontakt: p. Sylwia Świderek, nr tel. (84) 664 44 23, Inspektorat w Tomaszowie Lub. 

Zwrot nadpłaconych składek, które ZUS uznał za przedawnione >>

ZUS Oddział w Biłgoraju zaprasza na bezpłatne szkolenie nt. "Zasady podlegania ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu oraz zasady opłacania składek z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej". Szkolenie odbędzie się 17 grudnia br. o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Tomaszowie Lub., ul. Jana Pawła II 6. Szkolenie poprowadzi p. Marta Dominikowska, Kierownik Samodzielnego Referatu Ubezpieczeń i Korekt.

Kontakt: p. Sylwia Świderek, nr tel. (84) 664 44 23, Inspektorat w Tomaszowie Lub.

reklama

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Ewelina Krzysztofik

Dyrektor zarządzający 2Sisters PR

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama