reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Bezpłatne okresowe szkolenia z zakresu BHP dla pracodawców

Bezpłatne okresowe szkolenia z zakresu BHP dla pracodawców

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia z zakresu BHP. Szkolenia przeznaczone są dla pracodawców i i innych osób kierujących pracownikami.

Oddział ZUS w Rzeszowie organizuje bezpłatne szkolenie okresowe BHP dla pracodawców branży budowlanej. Szkolenie obejmuje 16 godz. lekcyjnych, podzielonych na 2 spotkania: 13 i 16 listopada 2009 r. Początek o godz.9.00.

Szkolenie odbędzie się w Rzeszowie, przy ul. Fredry 8, III piętro, sala 16. Organizator zapewnia materiały szkoleniowe dla każdego uczestnika. Uczestnicy otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu, które ma ważność 5 lat.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w szkoleniu można potwierdzić telefonicznie pod nr 017/867-52-83 lub osobiście w Oddziale ZUS w Rzeszowie, ul. Siemiradzkiego 10, p. 101.

>> Działania ograniczające ryzyko wypadków przy pracy

Bezpłatne okresowe szkolenie z zakresu BHP dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami odbędzie się także w dniach 13-14 listopada 2009 r. w Wałbrzychu przy pl. Grunwaldzkim 1, w sali 103.

Szkolenie zorganizowane jest w formie dwudniowego kursu (16 godz., w systemie piątek - sobota). Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymają zaświadczenie o jego ukończeniu.

Informacje o szkoleniu dostępne są pod numerem telefonu 071/36-06-670, 071/36-06-667 (fax) lub w II Inspektoracie ZUS we Wrocławiu ul. Litomska 36, pok. 138.

reklama

Czytaj także

Źródło:

kadry.infor.pl
Wynagrodzenia 2020. Rozliczanie płac w praktyce59.00 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Ostatnio na forum

reklama

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kinga Majczak-Górecka

Adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama