Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Motywowanie

Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail

Czy istnieją uniwersalne zasady efektywnego motywowania podwładnych

PROBLEM Jako szef zespołu stale zmagam się z trudnością, jaką stanowi dla mnie odpowiednie motywowanie poszczególnych pracowników. Pewne osoby czerpią motywację z samego faktu posiadania i wykonywania pracy, inne wykonują swoje zadania rutynowo, nie wykazują twórczości, często po prostu im się nie chce. Jakimi zasadami należy się kierować w motywowaniu pracowników? Czy motywowanie w odniesieniu do poszczególnych członków zespołu powinno być zróżnicowane?

Premia regulaminowa czy sprzedażowa

Jak konstruować skuteczne systemy premiowe dla sprzedawców? Kiedy wybrać premię regulaminową, a kiedy formę premii jako narzędzia zarządzania sprzedażą? Co zrobić, aby premia nie była... demotywująca?

Wyjazd integracyjny ze środków ZFŚS

Nasza firma zorganizowała wyjazd integracyjny dla swoich pracowników. Jego koszty zostały pokryte ze środków zakładowego funduszu socjalnego. Obecnie mamy jednak wątpliwości, czy dobrze postąpiliśmy. Ponadto zastanawiamy się, czy finansując wszystko za pracowników (przejazd, hotel, wyżywienie), należy świadczenie to doliczyć do dochodu poszczególnym pracownikom?