| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Warsztat dla profesjonalistów "Zatrudnianie i zwalnianie pracowników" - 19 czerwca 2015 r.

Warsztat dla profesjonalistów "Zatrudnianie i zwalnianie pracowników" - 19 czerwca 2015 r.

Zapraszamy na warsztat dla profesjonalistów "Zatrudnianie i zwalnianie pracowników", który odbędzie się 19 czerwca 2015 r. we Wrocławiu.

Warsztat dla profesjonalistów – ZATRUDNIANIE I ZWALNIANIE PRACOWNIKÓW - najnowsze zmiany prawne, bieżące orzecznictwo, praktyka stosowania przepisów – już w czerwcu we Wrocławiu!

19 czerwca we Wrocławiu odbędzie się warsztat ZATRUDNIANIE I ZWALNIANIE PRACOWNIKÓW - najnowsze zmiany prawne, bieżące orzecznictwo, praktyka stosowania przepisów. Warsztatowe szkolenie ukierunkowane jest na aktualizację i uporządkowanie wiedzy w obszarze norm prawnych regulujących zatrudnianie i zwalnianie pracowników. Tematyka szkolenia obejmuje m.in. nowe przepisy o honorowaniu badań wstępnych, projekt nowelizacji przewidujący limit czasowy dla umów terminowych oraz projekt rozporządzenia zmieniający zasady prowadzenia teczki osobowej. Uczestnicy udoskonalą także umiejętności związane z przygotowywaniem świadectwa pracy, obliczaniem dokładnej daty zakończenia stosunku pracy przy wypowiedzeniu, formułowaniem przyczyny wypowiedzenia oraz zwolnienia dyscyplinarnego, wypełnianiem poszczególnych rubryk umowy o pracę i w wielu innych obszarach istotnych w codziennej praktyce.

Warsztat skierowany jest do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości.

Podczas zajęć zostaną poruszone zagadnienia takie jak:

  • Prowadzenie akt osobowych w praktyce – z uwzględnieniem projektowanych zmian prawnych
  • Wybrane dokumenty związane z zatrudnieniem nowego pracownika
  • Dokumentacja badań profilaktycznych, szkoleń bhp i oceny ryzyka zawodowego – po zmianach prawnych
  • Dokumentacja związana z ustaniem oraz przekształceniem stosunku pracy
  • Przepisy o ochronie danych osobowych a dokumentacja kadrowa

Porozmawiaj o tym na FORUM

Warsztat poprowadzi Jakub Ziarno prawnik z bogatym, kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarze prawa pracy. Zrealizował kilkaset szkoleń w różnych obszarach prawa pracy. Od wielu lat zajmuje się działalnością doradczą dla służb kadrowych i pracodawców. Wcześniej, był inspektorem pracy Państwowej Inspekcji Pracy. Jest autorem kilkuset opracowań z zakresu prawa pracy. Był reaktorem naczelnym kilku czasopism i portali dla specjalistów kadrowych. Występował w charakterze eksperta w audycjach telewizyjnych i radiowych. Prowadząc szkolenia, zwraca uwagę na ich przystępną formę oraz warsztatowy charakter.

Na to wyjątkowe spotkanie zapraszamy w piątek 19 czerwca 2015 r. do Quality System – Hotel Wrocław, Al. M. Kromera 16 we Wrocławiu.

Organizatorem warsztatu jest firma Grupa Most Wanted! Sp. z o.o., od 17 lat wspierająca  polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu, oraz doradztwa w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły kongresu oraz formularz zgłoszeniowy: www.szkolenia.mostwanted.pl

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

SKŁADKI ZUS 2020

reklama

Ostatnio na forum

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

Eksperci portalu infor.pl

Euro-Tax.pl Zwrot Podatku S.A.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »