reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > XXV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy – Prawo Pracy w 2015 r. - 21 i 22 maja 2015 r.

XXV Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy – Prawo Pracy w 2015 r. - 21 i 22 maja 2015 r.

Zapraszamy do wzięcia udziału w XXV Ogólnopolskim Kongresie Prawa Pracy – Prawo Pracy w 2015 roku, który odbędzie się w dniach 21-22 maja 2015 r. w Poznaniu. Na kongresie zostaną poruszone zmiany, kontrowersje i trudne przypadki.

21 i 22 maja w Poznaniu odbędzie się XXV edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy. Tematem przewodnim tego dwudniowego wydarzenia są zmiany, kontrowersje i trudne przypadki, z jakimi działy HR  będą musiały zmierzyć się w 2015 roku. Kongres skierowany jest do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz zarządów firm.

Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się konferencja, podczas której poruszane będą zagadnienia takie jak:

  • Czy wyznaczenie Kadrowej do pełnienia roli i obowiązków ABI (administratora bezpieczeństwa informacji) to dobry pomysł?
  • Monitoring pracowników
  • PIT 2015 – omówienie zmian w przepisach i najnowszego orzecznictwa
  • Zatrudnienie terminowe w obecnym stanie prawnym oraz zgodnie z planowanymi zmianami
  • Praca w nadgodzinach oraz w dni wolne od pracy – omówienie wybranych zagadnień pod kątem błędów popełnianych przez pracodawców
  • Wypowiedzenie umowy o pracę - normalna forma rozwiązania umowy o pracę w gospodarce rynkowej?

Będą one omawiane w kontekście funkcjonowania polskich firm, w oparciu o przykłady z codziennej praktyki.

Na konferencji zabiorą głos przedstawiciele Grupy Most Wanted!, a także zaproszeni eksperci, m.in. Piotr Ciborski ekspert prawa pracy z 20-letnim doświadczeniem, były pracownik Inspektoratu Pracy a także autor licznych książek i poradników prawa pracy, Piotr Glen specjalista ds. ochrony danych osobowych i doświadczony Administrator Bezpieczeństwa Informacji czy Mec. Przemyslaw Dziubak wieloletni  wykładowca WSKIZ oraz właściciel kancelarii prawnej LexStrada.

Drugiego dnia zapraszamy wszystkich uczestników na warsztat "CZAS PRACY W 2015 – planowanie i rozliczenie - rozwiązywanie kluczowych problemów ”. Piotr Ciborski, który poprowadzi szkolenie, przekaże min. praktyczne wskazówki dot. obliczania wymiaru czasu pracy, zastosowania wydłużonego okresu rozliczeniowego czy tworzenia harmonogramów czasu pracy.

To wyjątkowe spotkanie rozpocznie się w czwartek 21 maja 2015 r. o godz. 8.30, w Hotelu ILONN w Poznaniu. Organizatorem kongresu jest firma Grupa Most Wanted! Sp. z o.o., od 17 lat wspierająca  polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu, oraz doradztwa w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły kongresu oraz formularz zgłoszeniowy: www.kongresprawapracy.pl

Zadaj pytanie na FORUM

reklama

Czytaj także

Compliance 360° w firmie (PDF)59.00 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Europejski Fundusz Leasingowy

Europejski Fundusz Leasingowy SA powstał w 1991 roku, jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama