Kategorie

Seans na Gwiazdkę

Janina Szajkowska
Seans na Gwiazdkę. /Fot. Fotolia
Seans na Gwiazdkę. /Fot. Fotolia
Fotolia
MultiBilet i Karta Kinowa to nie tylko miłe podarunki, mogą być również atrakcyjnym i cennym elementem systemu motywacyjnego. Program Kinowy Benefit Systems to cenny, niedrogi i oryginalny prezent dla własnych pracowników, jak również klientów lub partnerów firmy – w końcu to nasza tradycja, aby właśnie w okresie świątecznym obdarowywać najbliższych oraz współpracowników.

Najnowsza komedia Woody’ego Allena czy szokujące dzieło Romana Polańskiego? Romantyczny wieczór w kinie tylko we dwoje, a może rodzinne niedzielne wyjście z dziećmi? Program MultiBilet to prosty dostęp do najnowszych filmów nie tylko dla zapalonych kinomaniaków, ale dla wszystkich, którzy lubią od czasu do czasu wyjść z domu i obejrzeć film na dużym ekranie.

Polacy coraz chętniej spędzają czas poza domem. I coraz częściej wybierają rozrywki kulturalne. Czas, gdy główną atrakcją dnia była telewizja, a najważniejszą gazetą w domu Tvguide, odchodzi w zapomnienie. Lubimy spektakle teatralne – co rok przybywa i teatrów, i widzów – oraz koncerty. Odwiedzamy galerie i muzea.

Kino to hit

Najchętniej jednak chodzimy do kina (w 2012 roku 38,5 mln widzów obejrzało 826 filmów). Na długo wyczekiwany przebój ”Hobbit: niezwykła podróż” wybrało się do kina ponad dwa miliony Polaków. Ponad milionową publiczność zgromadził polski film Wojtka Smarzowskiego – “Drogówka”. W drugim kwartale 2013 roku aż siedem filmów osiągnęło ponad półmilionową widownię. Trudno się dziwić, że coraz więcej osób decyduje się na obejrzenie filmu na dużym ekranie. Seans na sali kinowej daje zdecydowanie silniejsze doznanie niż seans domowy. Nawet jeśli mamy świetny telewizor i kino domowe, nie uzyskamy efektu, który daje srebrny ekran. W nowoczesnych multipleksach można mieć wrażenie osobistego uczestnictwa w rozgrywającej się na ekranie akcji. Zwłaszcza filmy pełne zapierających dech w piersiach efektów specjalnych wymagają odpowiedniej oprawy.

Przebojowy MultiBilet

Wydaje się zatem, że prezent w postaci biletu lub abonamentu do kina jest prawdziwym hitem.Taki hit oferuje Benefit Systems proponując udział w Programie MultiBilet, na który składają się kupony MultiBilet oraz Karta Kinowa.

Reklama

Program MultiBilet zapewnia dostęp do ponad 150 kin w 93 miastach na terenie całego kraju. Jest to pierwszy w Polsce program kulturalny, pozwalający spędzać czas z przyjaciółmi czy rodziną w kinie. Użytkownik programu sam wybiera film, miejsce oraz termin. Wystarczy wymienić kupon na bilet w kasie wybranego kina. Co więcej – kupon MultiBilet posiada długi, nawet półroczny okres ważności.

Równie proste jest korzystanie z Karty Kinowej. Należy wybrać kino z listy partnerów, sprawdzić jego repertuar i zdecydować się na konkretny seans. W kasie biletowej wystarczy podać kartę, po zeskanowaniu której otrzymuje się bilet. Na jednej karcie może być zakodowanych nawet kilka biletów. Jest to więc świetne rozwiązanie dla osób często uczęszczających do kina.

Dwa w jednym

MultiBilet i Karta Kinowa to nie tylko miłe podarunki, mogą być również atrakcyjnym i cennym elementem systemu motywacyjnego. A Benefit Systems od lat specjalizuje się w budowaniu spójnych systemów motywacyjnych uwzględniając święta, imprezy okolicznościowe, kulturę organizacyjną firm oraz najnowsze trendy i profil pracowników. Program Kinowy Benefit Systems to cenny, niedrogi i oryginalny prezent dla własnych pracowników, jak również klientów lub partnerów firmy – w końcu to nasza tradycja, aby właśnie w okresie świątecznym obdarowywać najbliższych oraz współpracowników.

Chcesz dowiedzieć się więcej, sięgnij po naszą publikację
Czas pracy 2021. Planowanie, rozliczanie i ewidencja
Czas pracy 2021. Planowanie, rozliczanie i ewidencja
Tylko teraz
Źródło: Własne
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Kadry
  Zapisz się na newsletter
  Zobacz przykładowy newsletter
  Zapisz się
  Wpisz poprawny e-mail

  Ile wynosi najniższa krajowa?

  Najniższa krajowa w 2021 i 2022 r. - ile wynosi brutto i netto? Jaka jest stawka godzinowa? Oto kalkulator wynagrodzeń.

  Praca zdalna w Kodeksie pracy - zmiany w projekcie

  Praca zdalna w Kodeksie pracy - jest nowa wersja projektu nowelizacji. Co się zmieni?

  Rejestracja w urzędzie pracy a umowa zlecenie, dzieło, działalność

  Rejestracja w urzędzie pracy - czy bezrobotny może wykonywać pracę na podstawie umowy zlecenia, umowy o dzieło lub prowadzić działalność nierejestrowaną?

  Prezeska, prawniczka, psycholożka - kobiety o feminatywach

  Feminatywy - jakim językiem pisane są oferty pracy? Jak kobiety oceniają żeńskie nazwy stanowisk, np. prezeska, prawniczka, psycholożka? Oto wyniki badania.

  Zezwolenie na pracę sezonową dla cudzoziemca - jak uzyskać [PORADNIK]

  Zezwolenie na pracę sezonową dla cudzoziemca. Od 1 stycznia 2018 roku obowiązują nowe regulacje prawne dotyczące cudzoziemców świadczących prace sezonową. O zezwolenie typu S, czyli na pracę sezonową, mogą ubiegać się pracodawcy, którzy planują zatrudnić obcokrajowców do pracy w rolnictwie, ogrodnictwie lub turystyce.

  Błędy w umowie o pracę - jak je poprawić?

  Błędy w umowie o pracę w zakresie wynagrodzenia i innych świadczeń - jak je poprawić?

  Pracodawcy nie chcą pracy zdalnej [BADANIE]

  Praca zdalna nie jest dla pracodawców najlepszym rozwiązaniem. Prawie wszyscy chcą powrotu do biur. Wprowadzą elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.

  Udzielanie zaległego urlopu wypoczynkowego - ustawa o covid-19

  Zaległy urlop wypoczynkowy - jak udzielić zgodnie z ustawą o COVID-19?

  Urząd pracy pomoże zmienić pracę

  Urząd pracy pomoże zmienić pracę i kwalifikacje pracownika. Obecnie skupia się na zatrudnianiu bezrobotnych. Rząd chce rozszerzyć jego kompetencje.

  Utrata pracy i finanse - obawy pracowników

  Utrata pracy i finanse to główne zmartwienia polskich pracowników. Ratują ich jednak deficyty kadrowe.

  Ukąszenie kleszcza a wypadek przy pracy - obowiązki pracodawcy

  Ukąszenie kleszcza - czy to może być wypadek przy pracy? Czy pracodawca zatrudniający pracowników do pracy na świeżym powietrzu ma obowiązek zabezpieczenia ich przed kleszczami?

  Sygnalista w firmie od 17 grudnia 2021 r. - co z ustawą?

  Sygnalista w firmie musi być wdrożony od 17 grudnia 2021 r. Polska musi implementować przepisy unijne do 16 grudnia tego roku. Co z ustawą o sygnalistach?

  Urlop wypoczynkowy - kalkulator

  Urlop wypoczynkowy - kalkulator wymiaru urlopu wypoczynkowego pozwala wyliczyć, ile dni urlopu przysługuje pracownikowi.

  Piloci wycieczek i przewodnicy turystyczni - zwolnienie z ZUS

  Piloci wycieczek i przewodnicy turystyczni mogą składać wnioski o zwolnienie z ZUS za lipiec, sierpień i wrzesień 2020 r. Do kiedy? Jakie warunki należy spełnić?

  Sklepiki szkolne - Tarcza Antykryzysowa

  Sklepiki szkolne - Tarcza Antykryzysowa przyznaje postojowe i zwolnienie z ZUS. Jakie kody PKD? Jakie warunki należy spełnić? Do kiedy złożyć wniosek?

  Sklepiki szkolne, piloci wycieczek i przewodnicy - wsparcie z ZUS

  Sklepiki szkolne, piloci wycieczek i przewodnicy - wsparcie z ZUS otrzymują wsparcie z ZUS. Mogą liczyć na postojowe i zwolnienie z opłacania składek. Do kiedy można składać wnioski?

  Minimalna płaca w 2022 r. brutto netto

  Minimalna płaca w 2022 r. wyniesie 3000 zł brutto. Ile to netto?

  Emerytura brutto netto - kalkulator

  Emerytura brutto - ile to netto? Kalkulator emerytalny pozwala ustalić wysokość emerytury. Oblicz.

  Ochrona przedemerytalna - ile lat?

  Ochrona przedemerytalna - ile lat trwa ochrona przed zwolnieniem? Od ilu lat pracownika zaczyna obowiązywać pracodawcę?

  Strategia Demograficzna 2040 - ocena Konfederacji Lewiatan

  Strategia Demograficzna 2040 jest zbyt ogólna i nie odpowiada współczesnym trendom związanym z rodziną. Jak ocenia ją Konfederacja Lewiatan?

  Zwolnienie lekarskie musi wskazywać aktualny adres pobytu

  Zwolnienie lekarskie musi wskazywać aktualny adres pobytu. Czy trzeba poinformować ZUS o zmianie miejsca pobytu?

  Zmiana dostawcy PPK wymaga konsultacji z załogą

  Zmiana dostawcy PPK wymaga konsultacji z załogą czyli z zakładową organizacją związkową lub inną reprezentacją osób zatrudnionych.

  Emerytura bez podatku – tabela

  Emerytura bez podatku - tabela z kwotą netto w 2021 r. i po zmianach w 2022 r. wskazuje, ile emeryt otrzyma na rękę po podwyżce.

  Pracownik oczekuje elastyczności zatrudnienia

  Elastyczność zatrudnienia - tego oczekuje pracownik od miejsca pracy.

  Pracownicy ocenili sytuację w zakładach pracy [BADANIE]

  Sytuacja w zakładach pracy została oceniona przez pracowników. Jakie są wyniki badania CBOS?