reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia. Ich tematyka obejmuje m.in. bezpieczeństwo i higienę pracy, pracę za granicą, rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz rentę rodzinną.

ZUS I Oddział w Warszawie zaprasza na bezpłatny wykład na temat: "Rozpoczęcie działalności gospodarczej - zasady i obowiązki". Wykład odbędzie się 25 listopada br. w godz. 9.00-12.00, w siedzibie I Oddziału ZUS w Warszawie przy ul. Senatorskiej 6/8, w sali konferencyjnej nr 117 (wejście od ul. Miodowej 5, piętro I). Wykład poświęcony jest zasadom i obowiązkom, które musi spełnić osoba rozpoczynająca lub prowadząca działalność gospodarczą, czyli do jakiego urzędu najpierw należy się udać przy rozpoczęciu działalności, jakie dokumenty wypełnić i jakie składki odpłacać za siebie i za pracowników. Omówiony też będzie program "Płatnik".

Kontakt: udział należy zgłosić pod nr tel. (22) 538-20-21.

ZUS Oddział w Sosnowcu organizuje bezpłatne szkolenia dla pracodawców z terenu woj. śląskiego z następujących tematów:

  1. Szkodliwe czynniki biologiczne w środowisku pracy - ocena i ograniczanie narażenia.
  2. Zagrożenia elektromagnetyczne w służbie zdrowia.

Dla chętnych przewidziano siedmiogodzinne (jednodniowe) wykłady, które odbędą się w Oddziale ZUS w Sosnowcu przy ul. Partyzantów 1. Terminy szkoleń:

  • temat 1 - 25 listopada 2010 r.
  • temat 2 - 7 grudnia 2010 r.

Kontakt: p. Joanna Wodo, nr tel. (32) 368-34-61, fax: (32) 368-34-60, Wydział Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji, pok. 808. O/ZUS Sosnowiec, ul. Partyzantów 1, 41-200 Sosnowiec.

ZUS Oddział w Krakowie zaprasza na bezpłatne szkolenia kierowane są do pracodawców rejestrujących działalność po raz pierwszy, z sektora budowlanego, z ochrony zdrowia, transportu, przetwórstwa przemysłowego. Szkolenia odbędą się w terminie 26-27 listopada br. i  zakończą się wydaniem zaświadczenia o ukończeniu szkolenia.

Kontakt: p. Beata Nowak, nr tel. 012 424 46 535. Formularz zgłoszenia należy przesyłać na adres: ZUS O/Kraków, 31-080 Kraków, ul. Pędzichów 27, pok. 35 lub na e-mail: nowakbe@zus.pl

Zawiesiłeś działalność gospodarczą - nie musisz płacić składek ZUS >>

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUP

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama