reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia. Ich tematyka obejmuje m.in. bezpieczeństwo i higienę pracy.

ZUS Oddział w Opolu organizuje bezpłatne jednodniowe seminarium z udziałem specjalistów z Centralnego Instytutu Ochrony Pracy na temat: "Zasady środków ochrony indywidualnej do zagrożeń czynnikami szkodliwymi i niebezpiecznymi występującymi na stanowiskach pracy oraz metody oceny stanu technicznego". Szkolenie skierowane jest do pracodawców lub osób wskazanych przez pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw. Zakres tematyczny obejmować będzie poznawanie zagrożeń powodujących wypadki przy pracy i choroby zawodowe oraz sposoby zapobiegania tym zjawiskom. Seminarium odbędzie się 23 listopada br. w godz. 8.30-15.30, w siedzibie firmy SEKA S.A. w Opolu przy ul. Strzelców Bytomskich 7, II piętro. Każdy uczestnik otrzyma świadectwo ukończenia szkolenia oraz materiały szkoleniowe.

Kontakt: szczegółowych informacji udziela p. Emilia Kubat-Matusiak z Wydziału Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Opolu, ul. Wrocławska 24, 45-701 Opole, nr tel/fax (77) 45 11 438, nr kom. 502 007 497.  

Zakaz palenia w zakładach pracy - nie ma obowiązku wyznaczenia palarni >>

ZUS Oddział w Gorzowie Wlkp. oraz Centralny Instytut Ochrony Pracy w Warszawie, zapraszają pracodawców oraz pracowników służb bhp do wzięcia udziału w jednodniowym bezpłatnym seminarium o tematyce: "Praktyczne zasady bezpiecznej eksploatacji maszyn i urządzeń". Seminarium odbędzie się 24 listopada br. w godz. 8.30-15.30 w Hotelu Gracja - sala konferencyjna, ul. Dąbrowskiego 21, Gorzów Wlkp. Seminarium prowadzone będzie przez wykładowców Centralnego Instytutu Ochrony Pracy PIB w Warszawie. Uczestnicy seminarium otrzymają materiały szkoleniowe oraz zaświadczenia CIOP PIB o uczestnictwie w seminarium.

Kontakt: p. Elżbieta Szewczuk, nr tel./fax (95) 7395 251, e-mail: szewczukel@zus.pl

ZUS Oddział w Koszalinie zaprasza na bezpłatne szkolenie dla pracowników biurowych szkól licealnych,policealnych i gimnazjów oraz pracowników kadrowych obsługujących nauczycieli. Szkolenie odbędzie się 24 listopada br. o godz. 10.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Koszalinie przy ul. J. Fałata 30, sala konferencyjna.

Kontakt: p. Ewelina Białecka. Zgłoszenia na szkolenie:

  • pocztą elektroniczną na adres: koszalin_szkolenia@zus.pl,
  • telefonicznie pod nr (94) 348 57 00.

W zgłoszeniu należy podać termin, nazwę i adres placówki, imię i nazwisko uczestnika, numer telefonu do kontaktu, adres poczty elektronicznej.

Pracodawcy nie dbają o prawidłową organizację i wyposażenie stanowiska pracy >>

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Tax Care

Lider wśród biur księgowych dla mikro- i małych firm

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama