| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Ogólnopolski Konwent HR - 18 czerwca 2015 r.

Ogólnopolski Konwent HR - 18 czerwca 2015 r.

Zapraszamy na Ogólnopolski Konwent HR, który odbędzie się już 18 czerwca 2015 r. w Warszawie. Wydarzenie skierowane jest do Dyrektorów Personalnych, Menedżerów oraz Specjalistów zajmujących się na co dzień zagadnieniem zarządzania kapitałem ludzkim.

Już 18 czerwca w Hotelu Mercure Warszawa Centrum odbędzie się Ogólnopolski Konwent HR organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Podczas wydarzenia skierowanego do Dyrektorów Personalnych, Menedżerów oraz Specjalistów zajmujących się na co dzień zagadnieniem zarządzania kapitałem ludzkim, najlepsze praktyki HRM przedstawią m.in. prelegenci z firm Atlas, Carrefour Polska, Link4, PKP S.A., czy PwC.

Celem konferencji Ogólnopolski Konwent HR, która odbędzie się 18 czerwca w Hotelu Mercure Warszawa Centrum jest wymiana doświadczeń, trendów i dobrych praktyk HR realizowanych przez firmy, dla których zarządzanie kapitałem ludzkim to zagadnienie o randze strategicznej. Spotkanie to ponadto doskonała okazja do budowania i poszerzania swojej sieci kontaktów zawodowych.

W roli prelegentów wystąpią uznani eksperci z branży HR reprezentujący firmy znajdujące się w gronie Członków Instytucjonalnych PSZK: Angelini Pharma Polska, Atlas, Covance, Carrefour Polska, Cemex, Link4, PKP S.A. oraz PwC. Uczestnicy będą mieli do wyboru 3 panele - tegoroczne wystąpienia w formie ciekawych, merytorycznych studiów przypadków będą dotyczyły m.in. mentoringu w budowaniu przywództwa, zarządzania konfliktem w zespole, informatyzacji HRM, zarządzania zmianą czy praktycznych przykładów współpracy biznesu z edukacją. – Spotkania takie jak Ogólnopolski Konwent HR podkreślają strategiczną rolę zarządzania kapitałem ludzkim w organizacjach oraz upowszechniają dobre praktyki w tym zakresie. Dla osób zajmujących się na co dzień zagadnieniami HR stanowią źródło wiedzy oraz inspiracji na temat aktualnych trendów i nowoczesnych narzędzi wykorzystywanych przez wiodące firmy z danej branży – mówi Witold Moszyński, Dyrektor Departamentu Zarządzania Kapitałem Ludzkim PKP S.A.

Program wydarzenia jest dostępny tutaj. Aby wziąć udział w Konwencie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Konferencje Konwent HR to spotkania organizowane przez PSZK od ponad 10 lat. Ogólnopolski Konwent HR to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży, skupiające co roku ok. 250 osób, wśród których znajdują się Członkowie Zarządów, Dyrektorzy Personalni, Kierownicy oraz Specjaliści, a także osoby, które pragną stale podnosić poziom swoich kwalifikacji zawodowych. Więcej informacji na temat Konwentu można znaleźć na stronie www.pszk.pl.

Zapraszamy na nasze FORUM

Czytaj także

Zdjęcia

Ogólnopolski Konwent HR - 18 czerwca 2015 r.
Ogólnopolski Konwent HR - 18 czerwca 2015 r.

INFORLEX Kadry Płace i HR285.00 zł

Narzędzia kadrowego

POLECANE

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Ostatnio na forum

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

Eksperci portalu infor.pl

Igor Klimkowski

Prawnik

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »