| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Ogólnopolska Konferencja Prawa Pracy 1 grudnia 2014 r.

Ogólnopolska Konferencja Prawa Pracy 1 grudnia 2014 r.

Zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Prawa Pracy, która odbędzie się 1 grudnia 2014 r. w Warszawie. Podczas wydarzenia można będzie zapoznać się z najnowszymi zmianami w przepisach z zakresu prawa pracy.

Już 1 grudnia zapraszamy do udziału w II edycji Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Pracy, podczas której uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi zmianami w przepisach z zakresu prawa pracy. Wydarzenie będzie również poświęcone zagadnieniom planowania i zarządzania zasobami ludzkimi w kontekście najnowszych przepisów.

Podczas konferencji uczestnicy wezmą udział w dwóch sesjach plenarnych a także w prelekcjach w ramach trzech ścieżek tematycznych. To doskonała okazja do konsultacji z ekspertami posiadającymi bogate doświadczenie w zakresie doradztwa i rozwiązywania problemów prawno-pracowniczych. Na program składają się również dwa równoległe warsztaty, które będą miały charakter praktyczny.

Polecamy: Szkolenia i rozwój

Dlaczego warto wziąć udział? Ogólnopolska Konferencja Prawa Pracy to kompleksowa wiedza ekspercka, różnorodne ścieżki tematyczne i nowe relacje biznesowe.  Do uczestnictwa w konferencji zapraszamy m.in. dyrektorów  ds. administracyjnych, dyrektorów ds. kadr i płac oraz kierowników personalnych.

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia na stronie: www. prawo-pracy.nf.pl

Zadaj pytanie na FORUM

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Ostatnio na forum

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

Eksperci portalu infor.pl

adw. Agata Stanilewicz-Krzysztofiak

Partner Kancelarii Kawczyński i Kieszkowski Adwokaci i Radcowie Prawni sp. p. www.kklaw.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »