| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Informatyzacja HRM > Oprogramowanie do prowadzenia dokumentacji kadrowej zgodne z obowiązującymi przepisami.

Oprogramowanie do prowadzenia dokumentacji kadrowej zgodne z obowiązującymi przepisami.

NEXON jest obecnie wiodącym dostawcą rozwiązań płacowych na Węgrzech, rozliczając poprzez swoje systemy bezpośrednio lub pośrednio, milion pracowników miesięcznie. Firma, która powstała 30 lat temu na Węgrzech, stworzyła podwaliny nowoczesnej administracji kadrowo-płacowej w oparciu o własne systemy i rozwiązania.

NEXON to stabilna i wiarygodna firma współpracującą z profesjonalnymi partnerami, takimi jak ADP, który jest wiodącym dostawcą rozwiązań HRM w Stanach Zjednoczonych. Do grona klientów NEXON należy jedna trzecia firm z listy TOP200 na Węgrzech, takich jak Aldi, LEGO, ERSTE Bank, Tetra Pak, Linde Gas, Unicredit Bank, Sberbank i DM Drogerie Markt.

Rozwiązania firmy NEXON to najnowsza generacja administracji kadrowej. Obejmują one pełny proces HR, od kontroli dostępu pracowników do pomieszczeń po wyliczanie wynagrodzeń. NEXON oferuje nie tylko kompletne rozwiązania z wykorzystaniem własnych produktów, ale również jest w stanie połączyć się z istniejącymi systemami kontroli, rejestracji czasu pracy lub płac.

Harmonogram pracy oparty na danych

Podstawowym wymogiem zarówno w sektorze przemysłowym, jak i usługowym, jest to, aby zapewnić wydajność pracy w oparciu o zmieniające się potrzeby kadrowe. Zautomatyzowane planowanie harmonogramu pracy NEXON zapewnia wymaganą w danym okresie liczbę pracowników.

Rozwiązania samoobsługowe, cyfryzacja i mobilność

Oferujemy nieograniczony, bezpieczny dostęp do informacji i danych w dowolnym miejscu i czasie - również z urządzeń mobilnych. Korzystając z oprogramowania arkusz obecności, pracownicy mogą w każdej chwili sprawdzić liczbę przepracowanych godzin lub złożyć wniosek urlopowy.

Nowe doświadczenia użytkownika

Produkty NEXON zapewniają łatwe w użyciu interfejsy, umożliwiające szybkie i niezależne wykonywanie zadań z zakresu HR. Cyfrowe systemy samoobsługowe cieszą się popularnością wśród użytkowników ze względu na intuicyjność i łatwość obsługi. Dla klientów z krajów Grupy Wyszehradzkiej obsługa dostępna jest w lokalnych językach.

Zaangażowanie pracowników

Wspieramy dwukierunkową komunikację opartą na szybkim, wygodnym i efektywnym kontakcie pomiędzy kierownikami i określonymi grupami pracowników, takimi jak zespoły obsługi technicznej lub osoby pracujące na konkretnej zmianie. Dzięki naszym rozwiązaniom komunikacja wewnętrzna staje się łatwiejsza, szybsza i bardziej precyzyjna.

Bezpieczeństwo prawne i ochrona prywatności

Przestrzegamy wymogów regulacyjnych Unii Europejskiej i PKBR. Naszym unikalnym atutem biznesowym jest dogłębna znajomość lokalnych środowisk prawnych w czterech krajach Grupy Wyszehradzkiej. Systemy NEXON na bieżąco aktualizują wprowadzane zmiany prawne. Jesteśmy partnerem Węgierskiej Krajowej Administracji Podatkowo-Celnej. Nasi pracownicy są wykładowcami HR na Uniwersytecie Kodolányi.

Zapraszamy do kontaktu przedstawicieli działów HR we wszystkich krajach Grupy Wyszehradzkiej.

www.nexon.hu/en

Czytaj także

Data publikacji:

Źródło:

Artykuł sponsorowany

Zdjęcia

Firma NEXON, dostawca oprogramowania dla działów HR, wchodzi do krajów Grupy Wyszehradzkiej
Firma NEXON, dostawca oprogramowania dla działów HR, wchodzi do krajów Grupy Wyszehradzkiej

Nowa matryca stawek VAT – PKWiU, CN378.00 zł

Narzędzia kadrowego

POLECANE

MODUŁ PARTNERSKI

Ostatnio na forum

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

Eksperci portalu infor.pl

Kadromierz

Nowoczesne rozwiązanie do organizacji i kontroli czasu pracy personelu dla małych i średnich firm

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »