Kategorie

Oprogramowanie do prowadzenia dokumentacji kadrowej zgodne z obowiązującymi przepisami.

Firma NEXON, dostawca oprogramowania dla działów HR, wchodzi do krajów Grupy Wyszehradzkiej
NEXON jest obecnie wiodącym dostawcą rozwiązań płacowych na Węgrzech, rozliczając poprzez swoje systemy bezpośrednio lub pośrednio, milion pracowników miesięcznie. Firma, która powstała 30 lat temu na Węgrzech, stworzyła podwaliny nowoczesnej administracji kadrowo-płacowej w oparciu o własne systemy i rozwiązania.

NEXON to stabilna i wiarygodna firma współpracującą z profesjonalnymi partnerami, takimi jak ADP, który jest wiodącym dostawcą rozwiązań HRM w Stanach Zjednoczonych. Do grona klientów NEXON należy jedna trzecia firm z listy TOP200 na Węgrzech, takich jak Aldi, LEGO, ERSTE Bank, Tetra Pak, Linde Gas, Unicredit Bank, Sberbank i DM Drogerie Markt.

Rozwiązania firmy NEXON to najnowsza generacja administracji kadrowej. Obejmują one pełny proces HR, od kontroli dostępu pracowników do pomieszczeń po wyliczanie wynagrodzeń. NEXON oferuje nie tylko kompletne rozwiązania z wykorzystaniem własnych produktów, ale również jest w stanie połączyć się z istniejącymi systemami kontroli, rejestracji czasu pracy lub płac.

Harmonogram pracy oparty na danych

Podstawowym wymogiem zarówno w sektorze przemysłowym, jak i usługowym, jest to, aby zapewnić wydajność pracy w oparciu o zmieniające się potrzeby kadrowe. Zautomatyzowane planowanie harmonogramu pracy NEXON zapewnia wymaganą w danym okresie liczbę pracowników.

Rozwiązania samoobsługowe, cyfryzacja i mobilność

Oferujemy nieograniczony, bezpieczny dostęp do informacji i danych w dowolnym miejscu i czasie - również z urządzeń mobilnych. Korzystając z oprogramowania arkusz obecności, pracownicy mogą w każdej chwili sprawdzić liczbę przepracowanych godzin lub złożyć wniosek urlopowy.

Nowe doświadczenia użytkownika

Produkty NEXON zapewniają łatwe w użyciu interfejsy, umożliwiające szybkie i niezależne wykonywanie zadań z zakresu HR. Cyfrowe systemy samoobsługowe cieszą się popularnością wśród użytkowników ze względu na intuicyjność i łatwość obsługi. Dla klientów z krajów Grupy Wyszehradzkiej obsługa dostępna jest w lokalnych językach.

Zaangażowanie pracowników

Wspieramy dwukierunkową komunikację opartą na szybkim, wygodnym i efektywnym kontakcie pomiędzy kierownikami i określonymi grupami pracowników, takimi jak zespoły obsługi technicznej lub osoby pracujące na konkretnej zmianie. Dzięki naszym rozwiązaniom komunikacja wewnętrzna staje się łatwiejsza, szybsza i bardziej precyzyjna.

Bezpieczeństwo prawne i ochrona prywatności

Przestrzegamy wymogów regulacyjnych Unii Europejskiej i PKBR. Naszym unikalnym atutem biznesowym jest dogłębna znajomość lokalnych środowisk prawnych w czterech krajach Grupy Wyszehradzkiej. Systemy NEXON na bieżąco aktualizują wprowadzane zmiany prawne. Jesteśmy partnerem Węgierskiej Krajowej Administracji Podatkowo-Celnej. Nasi pracownicy są wykładowcami HR na Uniwersytecie Kodolányi.

Zapraszamy do kontaktu przedstawicieli działów HR we wszystkich krajach Grupy Wyszehradzkiej.

www.nexon.hu/en

Źródło: Artykuł sponsorowany
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Kadry
  Zapisz się na newsletter
  Zobacz przykładowy newsletter
  Zapisz się
  Wpisz poprawny e-mail

  Pracownik niepełnosprawny – jakie prawa?

  Pracownik niepełnosprawny - jakie prawa przyznaje Kodeks pracy i ustawa o rehabilitacji zawodowej? Jaki jest wymiar czasu pracy i urlopu?

  Elektroniczne wypowiedzenie umowy o pracę - jak przechowywać?

  Elektroniczne wypowiedzenie umowy o pracę polega na złożeniu oświadczenia woli w postaci elektronicznej i opatrzenia go kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Jak je przechowywać?

  Czas wolny za nadgodziny a odpoczynek tygodniowy

  Czas wolny za nadgodziny może zostać zaliczony do 35-godzinnego odpoczynku tygodniowego. To stanowisko MRPiT z dnia 5 maja 2021 r.

  PIP kontroluje małe budowy

  Kontrole PIP - mała budowa to miejsce, gdzie najczęściej w budownictwie występują wypadki przy pracy. PIP rozpoczęła więc akcję "Kontrole na małych budowach".

  Przeciętne wynagrodzenie 2021

  Przeciętne wynagrodzenie w 2021 r. wzrosło o 10% w stosunku do roku poprzedniego. Ile wynosi?

  Amerykański pracodawca wymarzony dla Polaków

  Amerykański pracodawca jest pracodawcą wymarzonym dla Polaków. Najchętniej pracowaliby dla korporacji z zagranicznym kapitałem, przede wszystkim z USA.

  Praca na magazynie - ile zarabia pracownik i kierownik magazynu

  Praca na magazynie - jakie są zarobki? Ile zarabia pracownik, a ile kierownik magazynu?

  Pandemia lekcją dla HR-owców

  Pandemia jest dla HR-owców lekcją, która wpłynie na przyszłość tego zawodu

  Stawka godzinowa 2022 – netto, zlecenie

  Stawka godzinowa 2022 i umowa zlecenie – kwota netto i brutto? Ile wynosi minimalne wynagrodzenie na umowach cywilnoprawnych, a ile na umowie o pracę?

  Elektroniczny system kadrowy na praca.gov.pl - nowa ustawa

  Elektroniczny system kadrowy na praca.gov.pl to ułatwienie dla mikroprzedsiębiorcy, rolnika i osoby fizycznej. Za pomocą systemu będzie można zawrzeć umowę o pracę i zlecenia. Automatycznie dokona zgłoszenia do ZUS i KAS, wyliczy wynagrodzenie, składki, podatki i rozliczy urlopy.

  Podwyżka minimalnego wynagrodzenia 2022 a inne świadczenia

  Podwyżka minimalnego wynagrodzenia w 2022 r. wpłynie na wysokość innych świadczeń, np. odprawy, odszkodowania, wynagrodzenia za czas gotowości do pracy i przestój, dodatek za pracę w nocy. Ile wyniosą?

  Praca w upały - zalecenia GIP

  Praca w upały - GIP wydał zalecenia dla pracodawców w związku z wysokimi temperaturami. Jakie obowiązki bhp mają pracodawcy względem pracowników?

  Staż z urzędu pracy 2021 - wynagrodzenie, urlop, L4, ciąża

  Staż z urzędu pracy odbywa osoba bezrobotna. Jakie wynagrodzenie za staż należy się w 2021 r.? Czy stażysta ma prawo do L4 i urlopu? Co w przypadku ciąży?

  Umowa o pomocy przy zbiorach - KRUS 2021

  Umowa o pomocy przy zbiorach w 2021 r. - rolnicy ubezpieczeni w KRUS mogą podpisywać umowy cywilnoprawne na pomoc przy zbiorach. Jaka jest stawka godzinowa?

  Strategia Demograficzna 2040 - zmiany w Kodeksie pracy

  Strategia Demograficzna 2040 przewiduje duże zmiany w Kodeksie pracy. Rodzice będą chronieni przed zwolnieniem i zapewnia się im elastyczną pracę.

  Urlop rodzicielski - rewolucyjne zmiany w 2022 r.

  Urlop rodzicielski - do 2 sierpnia 2022 r. wejdą w życie rewolucyjne zmiany w urlopach rodzicielskich dla ojców. Co się zmieni?

  Bonusy i dni wolne dla zaszczepionych pracowników - PIP

  Bonusy i dni wolne dla zaszczepionych pracowników - co na to PIP? Czy to zgodne z Kodeksem pracy?

  Sygnalista - nowe przepisy od grudnia 2021 r.

  Sygnalista - nowe przepisy implementujące dyrektywę unijną mają wejść w życie w grudniu 2021 r. Kto to sygnalista? Jaki będzie system zgłaszania nieprawidłowości w zakładzie pracy?

  Pracownicy fizyczni w czasie pandemii [RAPORT]

  Pracownicy fizyczni - jak wpłynęła na nich pandemia COVID-19? Zapoznaj się z wynikami raportu "Kariera okiem fachowca".

  Ilu Polaków pracuje po 60. roku życia?

  Praca po 60. roku życia - ilu Polaków nadal pracuje po ukończeniu 60 lat?

  Minimalne wynagrodzenie w 2022 r. netto

  Minimalne wynagrodzenie w 2022 r. wyniesie 3000 zł brutto. Ile to netto?

  Ustawa dezubekizacyjna - Trybunał Konstytucyjny

  Ustawa dezubekizacyjna - Trybunał Konstytucyjny orzekł, że obniżenie renty inwalidzkiej byłym funkcjonariuszom służb bezpieczeństwa PRL jest zgodne z konstytucją.

  Minimalna płaca w 2022 r. - 3000 zł brutto

  Minimalna płaca w 2022 r. - 3000 zł brutto to propozycja rządu. Minimalna stawka godzinowa wyniesie 19,50 zł brutto.

  Waloryzacja środków na kontach i subkontach ZUS 2021

  Waloryzacja środków zgromadzonych na kontach i subkontach w ZUS odbywa się corocznie w czerwcu. W 2021 r. wyniosła 5,41%. O ile zwiększył się stan kont przyszłych emerytów?

  System kadrowo-płacowy - od czego zależy cena?

  System kadrowo-płacowy a cena - od czego zależy, ile kosztuje?