| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia w lutym 2013 r.

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia w lutym 2013 r.

 Miejsce: Oddziału ZUS w Legnicy:

Termin: 1.02.2013 r.

Temat: bezpłatne szkolenie dla klientów - "Abolicja dla płatników składek"

Opis wydarzenia: Szkolenie na temat abolicji dla płatników składek, dotyczącej umorzenia zaległych składek z tytułu prowadzonej działalności za okres od 1 stycznia 1999 r. do 28 lutego 2009 r.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy przy ul. Władysława Grabskiego 26. Zapraszamy na godzinę 10.00 do sali konferencyjnej nr 200 (II piętro).

Kontakt: Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu - zapisy: emilia.nowakowska@zus.pl, nr tel. 76 876 41 60, nr fax 76 876 42 35

 

 

Miejsce: ZUS II Oddział w Warszawie

Termin: 1.02.2013 r

Temat: Szkolenie dla płatników składek uprawnionych do wypłaty świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa w zakresie kontroli zwolnień lekarskich od pracy

Opis wydarzenia: II Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie zaprasza na bezpłatne jednodniowe szkolenie dla płatników składek uprawnionych do wypłaty świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa w zakresie kontroli zwolnień lekarskich od pracy. Podczas szkolenia eksperci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych szczegółowo omówią zasady przeprowadzania przez pracodawców kontroli prawidłowości wykorzystywania zwolnień lekarskich przez zatrudnionych pracowników oraz zasady kontroli orzekania o czasowej niezdolności do pracy. Specjaliści odpowiedzą również na pytania dotyczące sposobu sporządzania oraz korygowania dokumentów rozliczeniowych.

Szkolenie odbędzie się 1 lutego br., tj. w piątek, w Centrum Szkolenia w budynku Inspektoratu Warszawa - Praga Północ przy ul. 11 Listopada 15A, w godzinach 9.00 - 11.30.

Kontakt: Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego drogą mailową na adres WA_WA2@zus.pl lub faksem pod numer (022) 590 21 07, w terminie do 29 stycznia br. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (022) 590 21 21. Przyjęte zgłoszenia zostaną potwierdzone telefonicznie w dniach 30 i 31 stycznia br. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

reklama

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Witold Studziński

Adwokat

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK