| IFK | IRB | INFORLEX | GAZETA PRAWNA | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia w lutym 2013 r.

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia w lutym 2013 r.

 Miejsce: Oddziału ZUS w Legnicy:

Termin: 1.02.2013 r.

Temat: bezpłatne szkolenie dla klientów - "Abolicja dla płatników składek"

Opis wydarzenia: Szkolenie na temat abolicji dla płatników składek, dotyczącej umorzenia zaległych składek z tytułu prowadzonej działalności za okres od 1 stycznia 1999 r. do 28 lutego 2009 r.

Szkolenie odbędzie się w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy przy ul. Władysława Grabskiego 26. Zapraszamy na godzinę 10.00 do sali konferencyjnej nr 200 (II piętro).

Kontakt: Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w szkoleniu - zapisy: emilia.nowakowska@zus.pl, nr tel. 76 876 41 60, nr fax 76 876 42 35

 

 

Miejsce: ZUS II Oddział w Warszawie

Termin: 1.02.2013 r

Temat: Szkolenie dla płatników składek uprawnionych do wypłaty świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa w zakresie kontroli zwolnień lekarskich od pracy

Opis wydarzenia: II Oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie zaprasza na bezpłatne jednodniowe szkolenie dla płatników składek uprawnionych do wypłaty świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa w zakresie kontroli zwolnień lekarskich od pracy. Podczas szkolenia eksperci Zakładu Ubezpieczeń Społecznych szczegółowo omówią zasady przeprowadzania przez pracodawców kontroli prawidłowości wykorzystywania zwolnień lekarskich przez zatrudnionych pracowników oraz zasady kontroli orzekania o czasowej niezdolności do pracy. Specjaliści odpowiedzą również na pytania dotyczące sposobu sporządzania oraz korygowania dokumentów rozliczeniowych.

Szkolenie odbędzie się 1 lutego br., tj. w piątek, w Centrum Szkolenia w budynku Inspektoratu Warszawa - Praga Północ przy ul. 11 Listopada 15A, w godzinach 9.00 - 11.30.

Kontakt: Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego drogą mailową na adres WA_WA2@zus.pl lub faksem pod numer (022) 590 21 07, w terminie do 29 stycznia br. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu (022) 590 21 21. Przyjęte zgłoszenia zostaną potwierdzone telefonicznie w dniach 30 i 31 stycznia br. W związku z ograniczoną liczbą miejsc, o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Polecamy artykuły

Narzędzia kadrowego

POLECANE

NOWY KODEKS PRACY 2018

reklama

Ostatnio na forum

RODO 2018

Eksperci portalu infor.pl

Cafe Finance

Ogólnopolskie biuro rachunkowe

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
Notyfikacje
Czy chcesz otrzymywać informacje o najnowszych zmianach? Zaakceptuj powiadomienia od kadry.Infor.pl
Powiadomienia można wyłączyć w preferencjach systemowych
NIE
TAK