REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

Warsztaty z ekspertami Carrefour Polska - 26 maja i 2 czerwca 2015 r.

REKLAMA

Zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach z ekspertami Carrefour Polska, które odbędą się 26 maja w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i 2 czerwca 2015 r. na Politechnice Warszawskiej.

Studencie, zapisz się na warsztaty z ekspertami Carrefour Polska

Trwają zapisy na warsztaty realizowane przez ekspertów z Carrefour Polska w ramach Programu Edukacyjnego Smak Kariery, które odbędą się 26 maja w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz 2 czerwca na Politechnice Warszawskiej. Podczas warsztatów studenci oraz absolwenci uczelni partnerskich Programu będą mieli okazję zdobyć praktyczną wiedzę na temat zarządzania jakością oraz zarządzania biznesem franczyzowym w branży handlowo-spożywczej. Więcej informacji na temat warsztatów można znaleźć na stronie www.smakkariery.pl/warsztaty.

Autopromocja

Celem obu warsztatów prowadzonych przez specjalistów z Carrefour Polska jest uzupełnienie wiedzy praktycznej młodych ludzi oraz przybliżenie im realnych procesów biznesowych i specyfiki pracy w branży handlowo-spożywczej. – Zależy nam na tym, by przedstawić uczestnikom warsztatów naszą codzienną pracę „od kuchni”, przybliżyć im procesy biznesowe i mechanizmy funkcjonowania naszej firmy oraz zaprezentować możliwości kariery i perspektywy rozwoju w Carrefour Polska - komentuje Justyna Orzeł, Dyrektor Zasobów Ludzkich w Carrefour Polska.

Spotkanie poświęcone zarządzaniu jakością, które odbędzie się we wtorek, 26 maja na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW jest dedykowane szczególnie studentom i absolwentom wydziałów: Nauk o Żywności, Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, Inżynierii Produkcji oraz Medycyny Weterynaryjnej. Podczas warsztatów Menedżerowie pracujący w Dziale Jakości w Carrefour Polska przybliżą uczestnikom jak wygląda ich codzienna praca, zarządzanie jakością w branży handlowo-spożywczej, jakie są ścieżki kariery menedżerów z Działu Jakości, czy kompetencje pożądane w tym obszarze.  Podczas warsztatów z zakresu zarządzania biznesem franczyzowym, które będą miały miejsce 2 czerwca na Wydziale Zarządzania Politechniki Warszawskiej, uczestnicy dowiedzą się m.in. czym charakteryzuje się biznes franczyzowy, jakie są metody jego zarządzania, jakie są zasady funkcjonowania rynku handlowo-spożywczego na przykładzie dużej sieci handlowej, czy też jak wygląda ścieżka kariery i codzienne obowiązki pracowników Działu Franczyzy Carrefour.

Oba warsztaty przyjmą formę prezentacji połączonej z elementami dyskusji oraz burzy mózgów. Wstęp na warsztaty jest wolny. Zapisów na spotkania można dokonać poprzez rejestrację na stronie www.smakkariery.pl/warsztaty.

Warsztaty są organizowane w ramach Programu Edukacyjnego Smak Kariery realizowanego przez firmę Carrefour Polska przy współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Zarządzania Kadrami oraz BFS Group. Patronami Programu są: Magazyn Agricola, Dlastudenta.pl, Kadry.infor.pl, Markapracodawcy.pl, Perspektywy.pl, Polibuda.info, Studentnews.pl oraz Radio Aktywne. Więcej informacji na temat Programu można znaleźć na stronie www.smakkariery.pl.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Porozmawiaj o tym na FORUM

Autopromocja

REKLAMA

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Uprawnienia rodzicielskie
  certificate
  Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
  1/10
  Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
  nie ma takiej możliwości
  3
  6
  9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
  Następne
  Kadry
  Zapisz się na newsletter
  Zobacz przykładowy newsletter
  Zapisz się
  Wpisz poprawny e-mail
  Skrócony tydzień pracy i praca zdalna. To tylko niektóre to tylko niektóre rozwiązania dla rodziców - pracowników dzieci do 8. roku życia

  Skrócony tydzień pracy i praca zdalna. To tylko niektóre to tylko niektóre rozwiązania dla rodziców - pracowników dzieci do 8. roku życia. Co jeszcze może rodzic - pracownik? 

  Do kodeksu pracy wchodzą: toluen, styren, etoksyetanol, nitrobenzen, tlenek węgla, bisfenol A, ołów, kadm, rtęć [nowelizacja]

  Pracodawcy muszą eliminować z miejsca pracy i procesów pracowniczych toluen, styren, etoksyetanol, nitrobenzen, tlenek węgla, bisfenol A, estry kwasu ftalowego czy metale – ołów, kadm, rtęć i ich związki. Będą prowadzili odpowiednie zapisy w rejestrach dotyczących tych substancji.

  Duże zmiany w składce zdrowotnej. Ten komentarz eksperta nie spodoba się rządzącym

  Fundacja Ośrodek Rozwoju opublikowała niedawno komentarz na temat zmian w składce zdrowotnej. Eksperci FOR podkreślają, że te zmiany mogą mieć znaczący wpływ na zdrowie finansów publicznych.

  Zmiana umowy o zarządzanie PPK a uzgodnienie ze stroną społeczną

  Nie zawsze zmiana umowy o zarządzanie PPK powinna być uzgodniona ze stroną społeczną. Kiedy można od tego odstąpić? Poznaj wyjątki.

  REKLAMA

  Umowy pracowników będą rejestrowane. A co z prawem do prywatności i ochroną danych?

  Umowy pracowników będą rejestrowane w CRU, a co z prawem do prywatności, co z prawem do ochrony danych osobowych, co z prawem do godności pracowników? W opozycji do tego stoją przepisy dot. prawa dostępu do informacji publicznej w zakresie sektora finansów publicznych. Ważniejsze jest dobro ogółu czy jednostki?

  Co z rentą socjalną w 2024? Czy będzie 4242 zł a od 1 lipca 4300 zł?

  Projekt ustawy o zmianie renty socjalnej ma tylko dwa artykuły a wciąż nie został uchwalony. Premier zapowiadał pilne prace, a nawet nie było jeszcze drugiego czytania. Osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie czekają na podwyżkę świadczenia. Renta socjalna - czy będzie podniesiona do kwoty minimalnego wynagrodzenia? Co to jest renta socjalna? Komu przysługuje prawo do renty socjalnej? 

  Przetwarzanie danych osobowych dotyczących zdrowia [45 tys. kary dla Kancelarii]

  45 tys. zł kary dla spółki, która docierała do osób poszkodowanych głównie w wypadkach komunikacyjnych, by nawiązać z nimi współpracę w zakresie reprezentowania ich m.in. przed towarzystwami ubezpieczeniowymi, w sprawach sądowych  w celu uzyskania na ich rzecz odszkodowań, zadośćuczynienia i rent, a także zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji. Informacje o potencjalnych klientach uzyskiwała na podstawie m.in. wiadomości prasowych, publikacji internetowych, w tym treści dostępnych w mediach społecznościowych, a także informacji przekazywanych lub rozpowszechnianych przez organizacje zajmujące się działalnością dobroczynną. Podczas spotkania przedstawiciel Kancelarii PIONIER odbierał ustną zgodę na przetwarzanie danych osobowych do czasu ewentualnego zawarcia umowy z tymi osobami o świadczenie usług. Sprawa trafiła do WSA, ale ten oddalił skargę Kancelarii na deczję PUODO.

  Rozwiązanie umowy o pracę: Obowiązek pracodawcy konsultacji zamiaru wypowiedzenia umowy o pracę. Wzór zawiadomienia organizacji związkowej

  Pracodawca musi zawiadomić reprezentującą pracownika organizację związkową o zamiarze wypowiedzenia mu umowy o pracę. Zawiadomienie składa się na piśmie, podając w nim przyczynę uzasadniającą rozwiązanie umowy.

  REKLAMA

  Nowelizacja kodeksu pracy: W 2025 r. pracodawcy będą prowadzili nowy rejestr prac i pracowników je wykonujących [Dyrektywa z 2022 r.]

  Nowelizacja Kodeksu pracy: zmiana artykułu 222 k.p o ochronie pracowników przed szkodliwymi czynnikami. 

  Uprawnienia rodzicielskie: Przerwy na karmienie dziecka piersią - jak długo pracownica może korzystać z przerw na karmienie, wzór wniosku o przerwę

  Przerwy na karmienie piersią są zwolnieniem od pracy. Przerwy wliczane są do czasu pracy - pracownica zachowuje prawo do wynagrodzenia. 

  REKLAMA