| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Wynagrodzenie specjalistów i menedżerów

Wynagrodzenie specjalistów i menedżerów

Na jakie wynagrodzenie mogą liczyć specjaliści i menedżerowie? Z badania Antal International wynika, że zarabiają już na początku 10 tys. złotych brutto miesięcznie.

Specjaliści i menedżerowie mogą już na dzień dobry otrzymać od pracodawcy wynagrodzenie rzędu 10 tysięcy złotych brutto miesięcznie. Tak wynika z badania przeprowadzonego przez Antal International. Chodzi o pracowników, którzy w 2013 roku podjęli zatrudnienie w renomowanych firmach, mają minimum 2 lata doświadczenia zawodowego i mogą pochwalić się świetną znajomością rynku.

Zobacz również serwis: Wynagrodzenia

Prezes Antal International i wiceprezes Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia Artur Skiba zwraca uwagę, że Polska od kilku lat cierpi na niedobór talentów. Brakuje kluczowych dla biznesu kompetencji. Jeśli zaś ktoś się nimi wykaże, pracodawcy są gotowi odpowiednio za to zapłacić. Co ciekawe, najwyższe wynagrodzenia oferowane są w zawodach charakteryzujących się największą podażą kandydatów, czyli w zawodach prawniczych, czy menedżerów sprzedaży. Z drugiej strony w tych samych dyscyplinach widoczna jest najsilniejsza konkurencja i najwyższe różnice w kompetencjach. Pracodawcy nie mają więc kłopotu z ilością, ale z jakością. Sami aktywnie poszukują tylko tych najlepszych, wybijających się, potrafiących nadać nowy impet rozwojowi całej firmy.

Zadaj pytanie: Forum Kadry

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Ostatnio na forum

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

Eksperci portalu infor.pl

Iwona Kowalska-Matis

Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS na Dolnym Śląsku

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »