reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza pracodawców z sektorów: budownictwo, ochrona zdrowia, transport i przetwórstwo przemysłowe na bezpłatne szkolenia z zakresu bhp.

ZUS I Oddział w Łodzi organizuje bezpłatne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Szkolenia skierowane są do pracodawców małych i średnich przedsiębiorstw z województwa łódzkiego, w tym rejestrujących działalność gospodarczą po raz pierwszy, w następujących sektorach gospodarki: budownictwo, ochrona zdrowia, transport i przetwórstwo przemysłowe. Szkolenia odbywać się będą w Łodzi w okresie sierpień - grudzień 2011 r., w cyklu dwudniowym, obejmującym 16 godzin lekcyjnych.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach 26 i 27 sierpnia 2011 r.

Pracodawca zbada trzeźwość pracownika >>

Pierwsze szkolenie okresowe pracodawca powinien odbyć w okresie do 6 miesięcy od rozpoczęcia działalności gospodarczej i powtarzać nie rzadziej niż co 5 lat. Obowiązek odbycia szkolenia wynika z art. 2373 § 21 kodeksu pracy, zgodnie z którym pracodawca jest obowiązany odbyć szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy w zakresie niezbędnym do wykonywania ciążących na nim obowiązków. Szkolenia prowadzone będą zgodnie z rozporządzeniem w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy i zakończy się wydaniem zaświadczenia.

Kontakt: dodatkowe informacje do uzyskania pod nr tel. 426 631 065, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00. Deklarację uczestnictwa można przesłać faksem na numer 426 793 244, mailem na adres: martelusd@zus.pl lub za pośrednictwem poczty na adres: Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi, 92-103 Łódź, ul. Brzezińska 5/15 pok. 88.

reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »

reklama
reklama
reklama