| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Bezpłatny internetowy kurs języka obcego w AFiBV

Bezpłatny internetowy kurs języka obcego w AFiBV

Do 7 grudnia można zapisać się na bezpłatny internetowy kurs języka obcego w Akademii Finansów i Biznesu Vistula. Liczba miejsc jest ograniczona.

Siedem języków obcych do wyboru, różne poziomy zaawansowania, ponad 40 rodzajów ćwiczeń, system korygujący wymowę i praca na przykładach inspirowanych życiowymi sytuacjami – w Akademii Finansów i Biznesu Vistula do 7 grudnia 2014 r. można zapisać się na bezpłatny internetowy kurs językowy. Liczba miejsc ograniczona.

Uczestnicy kursu online mogą wybierać spośród siedmiu języków obcych: chińskiego, niderlandzkiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego lub angielskiego. Poznają tematykę z zakresu polityki i ekonomii, kultury, społeczeństwa, nauki charakterystyczną dla kraju, którego język wybiorą. Osoby, które nie wiedzą, na jakim poziomie znają język obcy, będą to mogły określić w ramach testu diagnozującego, wypełnianego przed rozpoczęciem kursu. Nauka odbywa się na platformie e-learningowej.

Do udziału zapraszamy wszystkich, którzy chcą się uczyć języka, ale nie mają czasu na przychodzenie na lekcje. Z platformy e-learningowej można skorzystać o każdej porze i w każdym miejscu, także w tramwaju czy autobusie – ponieważ ma ona swoją wersję mobilną. Zapraszamy osoby z każdego miasta w Polsce, maturzystów, studentów, osoby pracujące, bezrobotne, szukające szansy na przekwalifikowanie się. To proste narzędzie, więc jestem przekonany, że nikt nie będzie miał problemów z jego obsługą. Dodatkowo, każdy uczestnik kursu otrzyma od nas poradnik, jak korzystać z platformy – zachęca Krzysztof Flakiewicz, koordynator projektu z Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Języki, których warto się uczyć

Na kurs można się zapisać do 7 grudnia 2014 r. Każdy uczestnik otrzyma od uczelni link do platformy e-learningowej oraz osobiste login i hasło, aktywne do marca 2015 r. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie AFiBV: www.vistula.edu.pl

(artykuł: Bezpłatny internetowy kurs językowy)

Liczba miejsc ograniczona.

Polecamy serwis: Szkolenia i rozwój

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Ostatnio na forum

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

Eksperci portalu infor.pl

Dominika Kłosińska-Pyka

Aplikantka radcowska w OIRP w Łodzi

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »