| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Finał kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”

Finał kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”

Dobiega końca multimedialna akcja organizowana w ramach kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!”. Do sieci trafił ostatni ze spotów zachęcający do aktywnej postawy zawodowej i wzięcia udziału w finałowym wydarzeniu kampanii - imprezie biegowej „Biegiem na staż”. Jak zakończyły się losy stażysty Krzysia i co wspólnego mają one z bieganiem?

Kampania społeczna „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!” ma na celu zmotywowanie uczniów i studentów do świadomego kierowania swoją karierą. – Podczas kolejnych odsłon kampanii prezentujemy w prześmiewczej formie, jak nie powinien wyglądać staż czy praktyka. Szkoda tracić cenny czas na wykonywanie niekonstruktywnych zadań, dlatego apelujemy o taki wybór miejsca stażu czy praktyki, który przyniesie solidną edukację praktyczną i będzie gwarantem nabycia kompetencji istotnych z punktu widzenia pracodawców – komentuje Piotr Palikowski, prezes Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, które jest organizatorem kampanii.

Zobacz również serwis: Rekrutacja

Finał kampanii - impreza biegowa „Biegiem na staż”, która odbędzie się 17 maja na Polu Mokotowskim ma na celu zwrócenie uwagi na problemy młodych na rynku pracy związane m.in. z niską jakością staży i praktyk. Bieg symbolizuje potrzebę aktywizacji zawodowej młodego pokolenia. Do podpisania się pod ideą nauki przez praktykę oraz wzięcia udziału w biegu zachęca ostatni z cyklu spotów zrealizowanych w ramach kampanii. Spot dostępny jest tutaj (https://www.youtube.com/watch?v=ZHyq84J3ScY&feature=youtu.be).

Organizatorem kampanii społecznej „Staż. Sprawdź, zanim pójdziesz!” jest Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. Mecenasami kampanii są: Nestlé, Orange, PZU oraz Siemens. Partnerem merytorycznym kampanii są Wyższe Szkoły Bankowe, z kolei Partnerem Technologicznym – eRecruiter. Więcej informacji na temat kampanii oraz biegu można znaleźć na stronie www.stazeipraktyki.pl, na portalu Facebook (https://www.facebook.com/stazeipraktyki?fref=ts), oraz na kanale You Tube (https://www.youtube.com/user/stazeipraktyki?feature=watch). Rejestracji na bieg można dokonać tutaj -> https://biurozawodow.pl/events/register1/biegiem-na-staz?action=step1.

Zadaj pytanie: Forum Kadry

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

SKŁADKI ZUS 2020

reklama

Ostatnio na forum

Artykuł Partnerski

Eksperci portalu infor.pl

Adrian Meclik

Ekspert podatkowy

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »