REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia dla płatników składek

REKLAMA

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia dla płatników składek. Ich tematyka obejmuje m.in. obsługę programu Płatnik oraz świadczenia pieniężne z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa.

ZUS Oddział w Toruniu organizuje dla pracodawców bezpłatne szkolenie na temat "Program Płatnik wersja 8.01.001 - omówienie zmian wprowadzonych w nowej wersji programu". Szkolenie odbędzie się 16 marca br. o godz. 10.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Toruniu przy ul. Mickiewicza 33/39, sala 411, IV piętro. Kontakt: p. Bożena Maria Wankiewicz - tel. (56) 610 93 13, ewentualne zgłoszenia osób chętnych do udziału w szkoleniu pod nr tel. (56) 610 93 12.

Autopromocja

ZUS odpowiada na pytania dotyczące emerytur pomostowych >>

ZUS I Oddział w Poznaniu organizuje bezpłatne szkolenie na temat "Świadczenia pieniężne z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa". Szkolenie odbędzie się 17 marca br. o godz. 10.00 w siedzibie I Oddziału ZUS w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 12, sala konferencyjna nr 219, II piętro. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać chęć uczestnictwa telefonicznie - nr tel. (61) 841 61 36.

Oddział ZUS w Gorzowie Wlkp. zaprasza na bezpłatne szkolenie w zakresie:

  • kompletowania wniosków emerytalno - rentowych;
  • prawidłowości wystawiania zaświadczeń dla potrzeb Zakładu Ubezpieczeń Społecznych;
  • kapitału początkowego oraz emerytur i rent z systemu zreformowanego.

Szkolenie odbędzie się 18 marca br. o godzinie 10.00, w siedzibie Oddziału ZUS w Gorzowie Wlkp. ul. Sikorskiego 42 (sala konferencyjna, piętro III). chętni do udziału w szkoleniu powinni zgłosić się do dnia 16 marca pod nr tel. 095 7395 461 (ilość miejsc ograniczona). Kontakt: p. Marta Machowska, nr tel. 095 7395 461.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

ZUS Oddział w Biłgoraju organizuje bezpłatne szkolenie dla płatników składek, na którym omówione zostaną najnowsze zmiany w Programie Płatnik. Szkolenie odbędzie się 18 marca br. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Chełmie, ul. 1 AWP 8. Kontakt: p. Wiesława Kapica, nr tel. (82) 565 34 55 wew. 100.

Dokumenty rozliczeniowe ZUS tylko w nowej wersji programu Płatnik >>

ZUS Oddział w Krakowie we współpracy z Urzędem Gminy Mogilany organizuje bezpłatne szkolenie dla osób niepełnosprawnych z zakresu:

  • ulg, uprawnień z jakich osoba niepełnosprawna może korzystać.
  • orzecznictwa do celów rentowych w tym:

- renta z tytułu niezdolności do pracy,

- renta socjalna.

  • innych świadczeń z ZUS w tym:

- zasiłek chorobowy,

- świadczenie rehabilitacyjne,

- zasiłek wyrównawczy,

- renta rodzinna.

Szkolenie odbędzie się 19 marca o godz. 9.00 w Sali Kulturowo-Wystawowej Urzędu Gminy Mogilany.  Kontakt: p. Robert Kordaszewski, nr tel.  012 424 62 36.

tk

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: kadry.infor.pl

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
QR Code
Uprawnienia rodzicielskie
certificate
Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
1/10
Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
nie ma takiej możliwości
3
6
9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
Następne
Kadry
Zapisz się na newsletter
Zobacz przykładowy newsletter
Zapisz się
Wpisz poprawny e-mail
Kiedy pracodawca może nie udzielić urlopu

Prawo do urlopu wypoczynkowego jest jednym z podstawowych praw pracowniczych. Mimo to możliwe są liczne sytuacje, gdy pracodawca nie udzieli pracownikowi urlopu wypoczynkowego. Jak to jest możliwe? Przedstawiamy najczęściej spotykane sytuacje, gdy pracodawca może odmówić udzielenia urlopu.

Kiedy można odwołać pracownika z urlopu wypoczynkowego

Pracodawca w ściśle określonych sytuacjach ma prawo odwołać pracownika z urlopu wypoczynkowego.

35 tysięcy złotych rocznie kosztuje firmę pracownik, któremu brak motywacji

Przedsiębiorcy narzekają, że podwyżki wynagrodzeń mocno wymuszane przez wzrost najniższej krajowej mnożą im koszty działalności i pozbawiają konkurencyjności na rynkach. Tymczasem z badań wynika, że zatrudnianie niezmotywowanych pracowników kosztuje rocznie średnio 35 tys. zł na jednego zatrudnionego.

Ile trzeba przepracować żeby dostać wczasy pod gruszą?

Wczasy pod gruszą – czy musisz mieć określony staż pracy, by otrzymać gruszę?

REKLAMA

Wczasy pod gruszą 2024. Kto może skorzystać

Wczasy pod gruszą 2024 - kto może skorzystać i jaka jest kwota gruszy? Oto podstawowe zasady ubiegania się o dofinansowanie do urlopu pracownika.

Wysokie temperatury w pracy. Obowiązki pracodawcy. Prawa pracownika

Pracodawca jest zobowiązany do utrzymania właściwej temperatury w miejscu pracy. Jednak maksymalna dopuszczalna temperatura w pomieszczeniach pracy nie jest precyzyjnie określona w przepisach. Ile zatem powinna wynosić temperatura w miejscu pracy? Jakie obowiązki ma pracodawca w związku z wysokimi temperaturami? Jakie uprawnienia przysługują pracownikom?

Czy można wysłać pracownika na przymusowy urlop?

Przymusowy urlop wypoczynkowy – czy pracodawca może bez zgody pracownika wysłać go na urlop? Czy prawo pracy przewiduje takie sytuacje?

Około 4300 zł wyniesie minimalna emerytura w Polsce? Nowa propozycja

Paweł Kampa, kandydat Nowej Lewicy z województwa opolskiego, startuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Reprezentuje okręg obejmujący województwa dolnośląskie i opolskie. Podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, Kampa przedstawił swoją wizję wprowadzenia minimalnej emerytury we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Jego propozycja to emerytura w wysokości tysiąca euro do końca najbliższej kadencji europarlamentu.

REKLAMA

Zatrudnienie freelancera - o jakie kwestie prawne i księgowe warto zadbać?

Zatrudnienie freelancera - omawiamy kwestie prawne i księgowe. Współpraca z freelancerami jest coraz popularniejszym modelem biznesowym, który oferuje elastyczność, dostęp do niezależnych specjalistów z całego świata i możliwość skalowania działań bez konieczności zatrudniania stałych pracowników. Aby jednak taki model outsourcingu był efektywny i zgodny z prawem, niezbędne jest zrozumienie i właściwe zarządzanie kwestiami prawnymi i księgowymi.

35 tysięcy złotych rocznie (przeciętnie) kosztuje polską firmę jeden niezaangażowany pracownik. Dlatego warto dbać o motywację personelu

Czym jest zaangażowanie? Kiedy pracownik jest zaangażowany w pracy? Dlaczego pracodawcy powinni dbać o zwiększenie poziomu zaangażowania pracowników?

REKLAMA