| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS organizuje bezpłatne szkolenia dla płatników składek

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia dla płatników składek

ZUS organizuje bezpłatne szkolenia dla płatników składek. Ich tematyka obejmuje m.in. obsługę programu Płatnik oraz świadczenia pieniężne z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa.

ZUS Oddział w Toruniu organizuje dla pracodawców bezpłatne szkolenie na temat "Program Płatnik wersja 8.01.001 - omówienie zmian wprowadzonych w nowej wersji programu". Szkolenie odbędzie się 16 marca br. o godz. 10.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Toruniu przy ul. Mickiewicza 33/39, sala 411, IV piętro. Kontakt: p. Bożena Maria Wankiewicz - tel. (56) 610 93 13, ewentualne zgłoszenia osób chętnych do udziału w szkoleniu pod nr tel. (56) 610 93 12.

ZUS odpowiada na pytania dotyczące emerytur pomostowych >>

ZUS I Oddział w Poznaniu organizuje bezpłatne szkolenie na temat "Świadczenia pieniężne z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa". Szkolenie odbędzie się 17 marca br. o godz. 10.00 w siedzibie I Oddziału ZUS w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 12, sala konferencyjna nr 219, II piętro. O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zainteresowane mogą zgłaszać chęć uczestnictwa telefonicznie - nr tel. (61) 841 61 36.

Oddział ZUS w Gorzowie Wlkp. zaprasza na bezpłatne szkolenie w zakresie:

  • kompletowania wniosków emerytalno - rentowych;
  • prawidłowości wystawiania zaświadczeń dla potrzeb Zakładu Ubezpieczeń Społecznych;
  • kapitału początkowego oraz emerytur i rent z systemu zreformowanego.

Szkolenie odbędzie się 18 marca br. o godzinie 10.00, w siedzibie Oddziału ZUS w Gorzowie Wlkp. ul. Sikorskiego 42 (sala konferencyjna, piętro III). chętni do udziału w szkoleniu powinni zgłosić się do dnia 16 marca pod nr tel. 095 7395 461 (ilość miejsc ograniczona). Kontakt: p. Marta Machowska, nr tel. 095 7395 461.

ZUS Oddział w Biłgoraju organizuje bezpłatne szkolenie dla płatników składek, na którym omówione zostaną najnowsze zmiany w Programie Płatnik. Szkolenie odbędzie się 18 marca br. o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Inspektoratu ZUS w Chełmie, ul. 1 AWP 8. Kontakt: p. Wiesława Kapica, nr tel. (82) 565 34 55 wew. 100.

Dokumenty rozliczeniowe ZUS tylko w nowej wersji programu Płatnik >>

ZUS Oddział w Krakowie we współpracy z Urzędem Gminy Mogilany organizuje bezpłatne szkolenie dla osób niepełnosprawnych z zakresu:

  • ulg, uprawnień z jakich osoba niepełnosprawna może korzystać.
  • orzecznictwa do celów rentowych w tym:

- renta z tytułu niezdolności do pracy,

- renta socjalna.

  • innych świadczeń z ZUS w tym:

- zasiłek chorobowy,

- świadczenie rehabilitacyjne,

- zasiłek wyrównawczy,

- renta rodzinna.

Szkolenie odbędzie się 19 marca o godz. 9.00 w Sali Kulturowo-Wystawowej Urzędu Gminy Mogilany.  Kontakt: p. Robert Kordaszewski, nr tel.  012 424 62 36.

tk

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

SKŁADKI ZUS 2020

reklama

Ostatnio na forum

Eksperci portalu infor.pl

PIRXON

PIRXON SA (dawniej SmartMedia Sp. z o.o.) od 2004 roku optymalizuje procesy, dostarczając zaawansowane rozwiązania informatyczne polskim i zagranicznym firmom.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »