| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Regionalny Konwent HR - 30 października 2014 r.

Regionalny Konwent HR - 30 października 2014 r.

Serdecznie zapraszamy na Regionalny Konwent HR, który odbędzie się 30 października 2014 r. we Wrocławiu. To okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

W czwartek, 30 października we Wrocławiu odbędzie się konferencja Regionalny Konwent HR stanowiąca okazję do poznania najnowszych trendów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi, nawiązania wartościowych kontaktów oraz dyskusji z ekspertami HR z województwa dolnośląskiego.

Adresatami wydarzenia organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami w Hotelu Mercure we Wrocławiu przy ulicy Dominikańskiej są Dyrektorzy Personalni, Kierownicy oraz Specjaliści, a także wszystkie osoby, które pragną stale rozwijać i poszerzać swoją wiedzę w dziedzinie zarządzania kapitałem ludzkim.

Polecamy dział: HRM

W ramach Konwentu odbędzie się szereg wystąpień specjalistów z różnych sektorów HR. Główne zagadnienia, które będą poruszane na kolejnych sesjach plenarnych to m.in. współpraca firm z sektorem edukacji, nowoczesne narzędzia motywowania pracowników i innowacyjne metody rozwoju kompetencji, czy zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Udział w konferencji będzie okazją do networkingu, wymiany wiedzy oraz doświadczeń z praktykami HR z Dolnego Śląska oraz rozwoju kompetencji z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Konferencje Regionalny Konwent HR to branżowe spotkania dla osób zawodowo zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi, organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami w 5 największych miastach w Polsce. Patronami Regionalnych Konwentów HR są: portal kadry.infor.pl oraz Personel i Zarządzanie. Więcej informacji na temat Regionalnego Konwentu HR we Wrocławiu można znaleźć na stronie www.pszk.pl.

Porozmawiaj o tym na FORUM

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

POLECANE

SKŁADKI ZUS 2020

reklama

Ostatnio na forum

Wszystko co musisz wiedzieć o PPK

Eksperci portalu infor.pl

Wiesław Dzikowski

Księgowy, współwłaściciel i pełniący rolę wiceprezesa w firmie BR Progres sp. z o.o. Z księgowością związany od 2003 roku.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »