REKLAMA

REKLAMA

Kategorie
Zaloguj się

Zarejestruj się

Proszę podać poprawny adres e-mail Hasło musi zawierać min. 3 znaki i max. 12 znaków
* - pole obowiązkowe
Przypomnij hasło
Witaj
Usuń konto
Aktualizacja danych
  Informacja
Twoje dane będą wykorzystywane do certyfikatów.

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

REKLAMA

Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza płatników składek na bezpłatne szkolenia. Ich tematyka obejmie m.in. obsługę programu Płatnik, zgłaszanie pracowników zatrudnionych w warunkach szczególnych i wykonujących pracę w szczególnym charakterze, stosowanie właściwego ustawodawstwa przy zatrudnieniu w krajach unijnych.

ZUS Oddział w Białymstoku zaprasza na bezpłatne szkolenie nt. "Stosowanie właściwego ustawodawstwa w zakresie ubezpieczeń społecznych dla osób wykonujących przejściowo pracę na terenie UE/EOG i Szwajcarii". szkolenie odbędzie się 24 marca br. od godz. 10.00 w siedzibie oddziału ZUS Białystok przy ul. Młynowej 29 bud.B, III piętro, sala 302.

Autopromocja

Kontakt: p. Beata Wróblewska, nr tel. (85) 74 86 657 lub wroblewskab@zus.pl

Pracownicy oddelegowani do pracy w Niemczech muszą otrzymać niemieckie minimalne wynagrodzenie >>

ZUS Oddział w Toruniu, Inspektorat w Grudziądzu, organizuje szkolenie nt. "Wybrane zagadnienia dotyczące płatników składek w zakresie ubezpieczeń społecznych". Szkolenie odbędzie się 24 marca br. od godz. 9.00 w siedzibie Inspektoratu w Grudziądzu, przy ul. Wybickiego 39, III pietro, sala 302A.

Kontakt: p. Bożena Maria Wankiewicz, nr tel. (56) 610-93-13, potwierdzenie przybycia lub ewentualne ustalenia pod nr tel. (056) 45 06 722.  

Dalszy ciąg materiału pod wideo

ZUS Oddział w Toruniu zaprasza na bezpłatne szkolenie nt. "Program Płatnik wersja 8.01.001". Szkolenie odbędzie się 25 marca br. o godz. 9.00 w siedzibie Oddziału ZUS w Toruniu przy ul. Mickiewicza 33/39, sala 411, IV pietro.

Kontakt: p. Bożena Maria Wankiewicz, nr tel. (56) 610 93 13, ewentualne zgłoszenia osób chętnych do udziału w szkoleniu pod nr tel. (56) 610 93 12.

ZUS Oddział w Gdańsku zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek z zakresu zasad opłacania składek na Fundusz Emerytur Pomostowych, prawa do emerytur pomostowych, zawieszalności świadczeń emerytalno-rentowych wypłacanych przez ZUS. W programie szkolenia:

 • zgłaszanie pracowników zatrudnionych w warunkach szczególnych i wykonujących pracę w szczególnym charakterze;
 • obowiązek wypełniania dokumentów zgłoszeniowych ZUS ZSWA;
 • prawo do emerytur pomostowych;
 • zawieszalność świadczeń wypłacanych przez ZUS.

Szkolenie odbędzie się 25 marca br. o godz. 9.00 w Oddziale ZUS w Gdańsku, przy ul. Chmielnej 27/33.

Kontakt: zgłoszenia pod nr tel. 583 078 437, 583 078 436.

ZUS ZSWA – zgłoszenie osób wykonujących "prace szczególne" tylko w 2009 roku >>

ZUS Oddział w Gdańsku zaprasza na bezpłatne szkolenie dla płatników składek. Program szkolenia:

 • składki na Fundusz Emerytur Pomostowych;
 • zgłaszanie pracowników zatrudnionych w warunkach szczególnych i wykonujących pracę w szczególnym charakterze;
 • obowiązek wypełniania dokumentów zgłoszeniowych ZUS ZSWA;
 • prawo do emerytur pomostowych;
 • zawieszalność świadczeń wypłacanych przez ZUS.

Szkolenie odbędzie się 28 marca br. o godz. 9.00 w Oddziale ZUS w Gdańsku przy ul. Chmielnej 27/33.

Kontakt: zgłoszenia pod nr tel. 583 078 437; 583 078 436.

Autopromocja

REKLAMA

Źródło: kadry.infor.pl

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:

Komentarze(0)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  QR Code
  Uprawnienia rodzicielskie
  certificate
  Jak zdobyć Certyfikat:
  • Czytaj artykuły
  • Rozwiązuj testy
  • Zdobądź certyfikat
  1/10
  Ile tygodni urlopu macierzyńskiego można maksymalnie wykorzystać jeszcze przed porodem?
  nie ma takiej możliwości
  3
  6
  9 - tylko jeśli pracodawca wyrazi na to zgodę
  Następne
  Kadry
  Zapisz się na newsletter
  Zobacz przykładowy newsletter
  Zapisz się
  Wpisz poprawny e-mail
  Skrócony tydzień pracy i praca zdalna. To tylko niektóre to tylko niektóre rozwiązania dla rodziców - pracowników dzieci do 8. roku życia

  Skrócony tydzień pracy i praca zdalna. To tylko niektóre to tylko niektóre rozwiązania dla rodziców - pracowników dzieci do 8. roku życia. Co jeszcze może rodzic - pracownik? 

  Do kodeksu pracy wchodzą: toluen, styren, etoksyetanol, nitrobenzen, tlenek węgla, bisfenol A, ołów, kadm, rtęć [nowelizacja]

  Pracodawcy muszą eliminować z miejsca pracy i procesów pracowniczych toluen, styren, etoksyetanol, nitrobenzen, tlenek węgla, bisfenol A, estry kwasu ftalowego czy metale – ołów, kadm, rtęć i ich związki. Będą prowadzili odpowiednie zapisy w rejestrach dotyczących tych substancji.

  Duże zmiany w składce zdrowotnej. Ten komentarz eksperta nie spodoba się rządzącym

  Fundacja Ośrodek Rozwoju opublikowała niedawno komentarz na temat zmian w składce zdrowotnej. Eksperci FOR podkreślają, że te zmiany mogą mieć znaczący wpływ na zdrowie finansów publicznych.

  Zmiana umowy o zarządzanie PPK a uzgodnienie ze stroną społeczną

  Nie zawsze zmiana umowy o zarządzanie PPK powinna być uzgodniona ze stroną społeczną. Kiedy można od tego odstąpić? Poznaj wyjątki.

  REKLAMA

  Umowy pracowników będą rejestrowane. A co z prawem do prywatności i ochroną danych?

  Umowy pracowników będą rejestrowane w CRU, a co z prawem do prywatności, co z prawem do ochrony danych osobowych, co z prawem do godności pracowników? W opozycji do tego stoją przepisy dot. prawa dostępu do informacji publicznej w zakresie sektora finansów publicznych. Ważniejsze jest dobro ogółu czy jednostki?

  Co z rentą socjalną w 2024? Czy będzie 4242 zł a od 1 lipca 4300 zł?

  Projekt ustawy o zmianie renty socjalnej ma tylko dwa artykuły a wciąż nie został uchwalony. Premier zapowiadał pilne prace, a nawet nie było jeszcze drugiego czytania. Osoby z niepełnosprawnościami i ich opiekunowie czekają na podwyżkę świadczenia. Renta socjalna - czy będzie podniesiona do kwoty minimalnego wynagrodzenia? Co to jest renta socjalna? Komu przysługuje prawo do renty socjalnej? 

  Przetwarzanie danych osobowych dotyczących zdrowia [45 tys. kary dla Kancelarii]

  45 tys. zł kary dla spółki, która docierała do osób poszkodowanych głównie w wypadkach komunikacyjnych, by nawiązać z nimi współpracę w zakresie reprezentowania ich m.in. przed towarzystwami ubezpieczeniowymi, w sprawach sądowych  w celu uzyskania na ich rzecz odszkodowań, zadośćuczynienia i rent, a także zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji. Informacje o potencjalnych klientach uzyskiwała na podstawie m.in. wiadomości prasowych, publikacji internetowych, w tym treści dostępnych w mediach społecznościowych, a także informacji przekazywanych lub rozpowszechnianych przez organizacje zajmujące się działalnością dobroczynną. Podczas spotkania przedstawiciel Kancelarii PIONIER odbierał ustną zgodę na przetwarzanie danych osobowych do czasu ewentualnego zawarcia umowy z tymi osobami o świadczenie usług. Sprawa trafiła do WSA, ale ten oddalił skargę Kancelarii na deczję PUODO.

  Rozwiązanie umowy o pracę: Obowiązek pracodawcy konsultacji zamiaru wypowiedzenia umowy o pracę. Wzór zawiadomienia organizacji związkowej

  Pracodawca musi zawiadomić reprezentującą pracownika organizację związkową o zamiarze wypowiedzenia mu umowy o pracę. Zawiadomienie składa się na piśmie, podając w nim przyczynę uzasadniającą rozwiązanie umowy.

  REKLAMA

  Nowelizacja kodeksu pracy: W 2025 r. pracodawcy będą prowadzili nowy rejestr prac i pracowników je wykonujących [Dyrektywa z 2022 r.]

  Nowelizacja Kodeksu pracy: zmiana artykułu 222 k.p o ochronie pracowników przed szkodliwymi czynnikami. 

  Uprawnienia rodzicielskie: Przerwy na karmienie dziecka piersią - jak długo pracownica może korzystać z przerw na karmienie, wzór wniosku o przerwę

  Przerwy na karmienie piersią są zwolnieniem od pracy. Przerwy wliczane są do czasu pracy - pracownica zachowuje prawo do wynagrodzenia. 

  REKLAMA