reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Seminarium biznesowe „7 nawyków skutecznego działania” i „Szybkość zaufania” - 5 czerwca 2014 r.

Seminarium biznesowe „7 nawyków skutecznego działania” i „Szybkość zaufania” - 5 czerwca 2014 r.

Zapraszamy na seminarium biznesowe „7 nawyków skutecznego działania” i „Szybkość zaufania”, które odbędzie się 5 czerwca 2014 r. w Warszawie. Poprowadzi je, po raz pierwszy w Polsce, Stephen M.R. Covey.

Po raz pierwszy w Polsce!

Od zaufania można czerpać dywidendy lub… płacić słony podatek. Silny wpływ tego czynnika na wynik biznesowy przedsiębiorstwa jest zbyt mocny, aby go ignorować. Zaufanie to twarda zmienna ekonomiczna, którą można kształtować i mierzyć. Wprost proporcjonalnie wpływa na szybkość działania i odwrotnie proporcjonalnie na jego koszty. W skrajnych przypadkach jej brak może doprowadzić nawet do upadku firmy. Seminarium biznesowe Stephena M.R. Covey’a obala mity związane z zaufaniem i staje się filarem kształtowania nowej kultury organizacyjnej. Szkolenie odbędzie się już 5 czerwca br. w hotelu Radisson Blu w Warszawie.

Zaufanie … niegdyś uważane jedynie za cnotę społeczną. Obecnie wkracza na arenę biznesu i tu od razu zajmuje jedno z czołowych miejsc w panteonie krytycznych kompetencji liderów. Staje się też sposobem zarządzania organizacją. - Świat zmienia się bardzo szybko - twierdzi Stephen M.R. Covey. - Duży nie będzie już bił małego. To szybki będzie bił wolnego!

Zobacz serwis: HRM

Badania pokazują, że organizacje o wysokim indeksie zaufania osiągają wyniki średnio 286 % wyższe niż organizacje o niskim indeksie zaufania. Jest to element wpływający na wszystkie obszary prowadzenia biznesu, zarządzania, sprzedaży i rozwoju. Ważne jest to, że nabyte kompetencje będą miały bezpośredni wpływ i przełożenie na osobiste sukcesy jednostki oraz na wyniki biznesowe całej organizacji. To przyspieszenie wzrostu i umocnienia pozycji rynkowej firmy, zwiększenie innowacyjności oraz większa lojalność klientów i pracowników. - Zaufanie jest wielkim akceleratorem - mówi Stephen M.R. Covey. – Zmiana tej jednej rzeczy i wzrost zaufania pociąga za sobą lawinową i automatyczną poprawę tysiąca innych elementów w funkcjonowaniu organizacji. W dzisiejszym świecie ustawicznych, intensywnych zmian zaufanie jest czymś, czego pragniemy i czego nam niestety bardzo często brakuje.

Stephen M.R. Covey’a jest światowej sławy amerykańskim businessmanem, edukatorem, autorem bestsellera ”Szybkość zaufania” oraz synem twórcy kultowej książki „7 nawyków skutecznego działania”.

Osobiście doradza zarządom największych, międzynarodowych firm, a jago słuchaczami było już ponad 1,5 mln osób w 60 krajach świata. Polska jest 41 krajem który odwiedza, by mówić o zaufaniu. Każde jego wystąpienie to niezapomniany show. Zaraża energią i właściwą sobie charyzmą. Z zaangażowaniem i entuzjazmem przekazuje uczestnikom olbrzymią porcję wiedzy, która niejednokrotnie zmienia ich cały sposób myślenia o organizacji.

Spotkanie składa się z 2 modułów:

09.00-13.00 – „7 nawyków skutecznego działania”
14.00-17.00 – „Szybkość zaufania”

Szkolenie będzie prowadzone przy użyciu nowatorskiego narzędzia jakim jest interaktywny monitor MultiBoard marki Prestigio oparty na wydajnym procesorze Intel Core i5, działający pod kontrolą systemu operacyjnego Windows 7. Model PMB554H847 to komputer typu all-in-one z dotykowym ekranem o przekątnej aż 84 cali obsługujący zaawansowane oprogramowanie do prowadzenia prezentacji i konferencji. Prestigio EasiMeeting to narzędzie składające się z głównego panelu oraz dwóch pasków z różnorodnymi opcjami graficznej i multimedialnej ekspresji, które umożliwia szybką i kreatywną wymianę pomysłów i koncepcji. Prestigio EasiShow to niezastąpione rozwiązanie do prowadzenia prezentacji przy użyciu aż pięciu różnych sposobów ekspozycji treści.

Polecamy: Jak maksymalnie skupić się w pracy?

reklama

Czytaj także

Źródło:

Własne
Compliance 360° w firmie (PDF)59.00 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Sylwia Jezierska

Radca prawny/Adwokat kościelny

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama