reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > Nagrody w konkursie "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej"

Nagrody w konkursie "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej"

Prestiżowe nagrody w konkursie "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej" zostały rozdane przedsiębiorcom, którzy na co dzień kierują się zasadą, że nie wolno oszczędzać na bezpieczeństwie i przyzwoitych warunkach pracy.

Nagroda przyznawana jest przez Głównego Inspektora Pracy. Podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie minister Iwona Hickiewicz podkreślała, że każdy pracownik ma prawo do godnych i bezpiecznych warunków zatrudnienia. Dodała, że najważniejsza w prowadzeniu firmy jest uczciwość względem ludzi i staranie się, by zapewnić pracownikom warunki, w których samemu chciałoby się pracować.

Zobacz również serwis: BHP

Takimi właśnie zasadami kierują się laureaci konkursu. W firmie KLIMAWENT produkującej urządzenia do ochrony stanowisk pracy zatrudnionych jest 150 osób. W tym ponad 100 to osoby niepełnosprawne. W zakładzie każdy ma zapewnioną pomoc pielęgniarską i rehabilitacyjną. Raz w tygodniu na świeżym powietrzu odbywa się wspólna gimnastyka pod nadzorem instruktora. Nic dziwnego, że w tak przyjaznych warunkach rodzą się wspaniałe innowacyjne pomysły. I tak wymyślono na przykład system automatycznego odśnieżania dachów.
W sumie nagrody za wzorowe dbanie o pracowników i stosowanie innowacyjnych technologii nagrodzono 11 pracodawców.

Zadaj pytanie: Kadry Forum

reklama

Czytaj także

Źródło:

IAR
Compliance 360° w firmie (PDF)59.00 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Piotr Siarkiewicz

Menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w rozwijaniu sprzedaży i inicjowaniu nowych kierunków rozwoju oraz transformacji biznesu.

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama