reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > Wiadomości > ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia

ZUS zaprasza na bezpłatne szkolenia. Obejmują one m.in. wypadki przy pracy i choroby zawodowe, bhp, zasiłki.

ZUS Oddział w Zielonej Górze organizuje szkolenie dla płatników składek wypłacających zasiłki na temat przeprowadzania przez nich kontroli wykorzystywania zwolnień lekarskich. Oferta szkolenia kierowana jest do płatników składek na ubezpieczenie chorobowe, którzy zgłaszają do ubezpieczenia chorobowego powyżej 20 ubezpieczonych. W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób przeprowadza się kontrole, co należy zrobić w przypadku stwierdzenia, że pracownik w trakcie orzeczonej niezdolności do pracy wykonuje pracę zarobkową lub wykorzystuje zwolnienie lekarskie w sposób niezgodny z jego celem. Szkolenie odbędzie się 30 listopada br. w siedzibie Oddziału w Zielonej Górze przy ul.Wyspiańskiego 15B.

Kontakt: zapisy na szkolenie przyjmowane są telefonicznie pod nr tel. (68) 455-90-16. 

Kontrola w firmie - PIP uzyskała dostęp do danych ZUS >>

ZUS Oddział we Wrocławiu zaprasza na bezpłatne jednodniowe szkolenie tematyczne "Zespół chorego budynku - narażenia na czynniki szkodliwe i uciążliwe, systemy wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach biurowych". Szkolenie odbędzie się 30 listopada br. w godz. 8.30-15.30 (godziny mogą ulec zmianie, o czym organizator odpowiednio wcześniej poinformuje uczestników) w II Inspektoracie ZUS we Wrocławiu przy ul. Litomskiej 36, sala 201. Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Kontakt: Formularz zgłoszenia należy odesłać na adres Wydział Orzecznictwa Lekarskiego i Prewencji, 53-641 Wrocław, ul. Litomska 36, pok. 138; fax. (71) 36-06- 667, e-mail: boguckar@zus.pl. Wszelkie dodatkowe informacje udzielane są pod nr tel. (71) 36-06-670.

ZUS Oddział w Gdańsku zaprasza na bezpłatne szkolenie dla małych i średnich przedsiębiorstw nt. "Poznawanie zagrożeń powodujących wypadki i choroby zawodowe. Zapobieganie tym zjawiskom". Szkolenie odbędzie się 30 listopada br. od godz. 9.00 w Centrum Biznesu "ZIELENIAK", 80-958 Gdańsk, ul. Wały Piastowskie 1, sala nr 1602 (pietro 16).

Kontakt: p. Joanna Zawadzka, nr tel. (58) 524-85-38; p. Mariola Chabasińska, nr tel. 609 503 623.

Obowiązek informowania pracowników o ryzyku zawodowym >>

ZUS III Oddział w Warszawie zaprasza płatników składek na bezpłatny wykład nt. "Zasiłki macierzyńskie i urlopy ojcowskie - zmiany od 1 stycznia 2010 r.". Wykład odbędzie się 30 listopada br. o godz. 11.00 w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 16 w sali konferencyjnej (I pietro). Zakres merytoryczny:

  • zasiłek macierzyński za okres urlopu macierzyńskiego oraz urlopu na prawach urlopu macierzyńskiego,
  • zasiłek macierzyński za okres dodatkowego urlopu macierzyńskiego oraz dodatkowego urlopu na prawach urlopu macierzyńskiego,
  • zasiłek macierzyński za okres urlopu ojcowskiego od 1 stycznia 2010 r.
  • możliwość przerwania i skrócenia urlopu macierzyńskiego,
  • okres wypłaty zasiłku macierzyńskiego,
  • wysokość zasiłku macierzyńskiego,
  • dokumenty niezbędne do wypłaty zasiłku macierzyńskiego.
reklama

Przydatne formularze online

Czytaj także

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Łukasz Koronczok

Sprzedaż Internetowa24

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama