reklama
| INFORLEX | GAZETA PRAWNA | KONFERENCJE | INFORORGANIZER | APLIKACJE | KARIERA | SKLEP
reklama
reklama
Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA > Kadry > HRM > Szkolenia i rozwój > Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy „Prawo pracy 2016/2017 - kluczowe zmiany 2016 oraz planowane nowelizacje przepisów w 2017”

Ogólnopolski Kongres Prawa Pracy „Prawo pracy 2016/2017 - kluczowe zmiany 2016 oraz planowane nowelizacje przepisów w 2017”

Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Kongresie Prawa Pracy – „Prawo pracy 2016/2017 - kluczowe zmiany 2016 oraz planowane nowelizacje przepisów w 2017", który odbędzie się w dniach 20-21 października 2016 r. w Warszawie. Patronat medialny nad wydarzeniem objął portal Infor.pl.

Ogólnopolski Kongres Prawo Pracy - „Prawo pracy 2016/2017- kluczowe zmiany 2016 oraz planowane nowelizacje przepisów w 2017” – już w październiku w Warszawie!

Rok 2017 to kolejny rok zmian w prawie pracy. 20 i 21 października w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiego Kongresu Prawa Pracy, który będzie idealną okazją do podsumowania kluczowych zmian w prawie pracy wprowadzonych w 2016 roku oraz omówienia nadchodzących nowelizacji, które wejdą w życie już w styczniu 2017.

Kongres skierowany jest do specjalistów działów HR, pracowników działów kadr i płac, księgowości oraz członków zarządów firm.

Pierwszego dnia Kongresu odbędzie się konferencja, podczas której poruszane będą zagadnienia takie jak:

  • Urlop rodzicielski po zmianach obowiązujących od 2016 r.
  • Delegowanie pracowników do pracy zagranicę oraz zatrudnianie cudzoziemców w Polsce po zmianach 2016/2017
  • Nowe zasady zawierania terminowych umów o pracę obowiązujące od 2016 r.
  • Płaca minimalna dla zleceniobiorców i samozatrudnionych – projektowane zmiany od stycznia 2017
  • Działy kadr w obliczu zmian przepisów z zakresu ochrony danych osobowych – ogólne rozporządzenie o ochronie danych z 27 kwietnia 2016 r.

Będą one omawiane w kontekście funkcjonowania polskich firm, w oparciu o przykłady z codziennej praktyki. Po każdej prelekcji przewidziany jest blok „PYTANIE DO EKSPERTA”, podczas którego każdy z uczestników będzie mógł zadać pytanie prowadzącemu i wyjaśnić nurtujące go kwestie.

Na konferencji zabiorą głos zaproszeni eksperci-praktycy, m.in. Monika Frączek z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz  były wicedyrektor Departamentu Prawnego Głównego Inspektoratu Pracy- Piotr Wojciechowski.

Drugiego dnia odbędzie się warsztat poświęcony tematyce zatrudniania i zwalniania pracowników z uwzględnieniem najnowszych i planowanych zmian od stycznia 2017r. W trakcie szkolenia słuchacze będą mieli możliwość praktycznej analizy licznych przykładów problematycznych sytuacji związanych z procesem zatrudnienia i zwolnienia pracownika. Spotkanie poprowadzi Monika Frączek.

Organizatorem kongresu jest firma Grupa Most Wanted! Sp. z o.o., od  lat wspierająca  polskich i zagranicznych klientów w zakresie rekrutacji i selekcji personelu, oraz doradztwa w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi.

Szczegóły kongresu oraz formularz zgłoszeniowy: www.kongresprawapracy.pl

reklama

Czytaj także

Data publikacji:

Aktualizacja: 22.08.2016

Źródło:

INFOR

Zdjęcia

okpp
okpp

Compliance 360° w firmie (PDF)59.00 zł
reklama

Narzędzia kadrowego

reklama
reklama

POLECANE

reklama
reklama

Ostatnio na forum

reklama

KORONAWIRUS A PRAWO PRACY

reklama

Eksperci portalu infor.pl

Kancelaria Kacprzak Kowalak i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni

Kancelaria kieruje swoje usługi zarówno do małych i średnich przedsiębiorców, jak i do osób fizycznych

Zostań ekspertem portalu Infor.pl »
reklama
reklama
reklama